Pogoń rozpaczliwie broni wyniku. Gospodarze są skupieni tylko na defensywie.

Bytovia. Schodzi: Robert Mandrysz. Wchodzi: Jakub Bąk.

Bytovia Bytów
67'

Inicjatywa po stronie Bytovii. Przyjezdnym brakuje jednak dokładności w kluczowych momentach akcji.

63'

Alen Ploj stanął oko w oko z Rafałem Misztalem, ale przegrał ten pojedynek z golkiperem Pogoni.

62'

Bytowianie słali dośrodkowanie za dośrodkowaniem w pole karne gospodarzy, ale nic nie wskórali.

59'

Misztal spokojnie złapał piłkę po strzale Kamińskiego sprzed "16".

57'

Pudło kolejki! Wrzesiński znalazł się w sytuacji sam na sam z Bieszczadem, ale dograł jeszcze piłkę do Gołębiewskiego, który spudłował, choć był prawie na linii bramkowej!

56'

Gol! Strzelił Marcin Burkhardt.

Były reprezentant Polski pokonał bramkarza rywali kapitalnym uderzeniem z rzutu wolnego z ok. 20 metrów.

55'

Żółtą kartkę otrzymał Omar Monterde.

53'

Płaskie uderzenie Mandrysza z dystansu, ale piłka trafiła wprost do rąk Misztala.

51'

Aktywny Omar Monterde znów zdecydował sie na strzał sprzed pola karnego, ale i tym razem nie posłał piłki w światło bramki.

50'

Pogoń w defensywie, Drutex-Bytovia w ataku pozycyjnym. Goście zdecydowanie lepiej operują piłką od gospodarzy.

47'

Bajdur przedarł się lewym skrzydłem i zagrał piłkę przed bramkę Drutex-Bytovii, ale futbolówka padła łupem Bieszczada.

46'

Początek II połowy.

45'

I połowa przedłużona o minutę.

41'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Żytko.

38'

Bieszczad nie miał problemu z uderzeniem Gołębiewskiego sprzed pola karnego.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Marek Opałacz.

34'

Kolejna próba Monterde, ale tym razem z 20 metrów uderzył daleko od bramki Pogoni.

32'

Groźny strzał Monterde z problemami, ale jednak obronił Misztal.

31'

Sędzia pozwala na ostrą walkę i nie zamierza sięgać po kartki. Teraz ostro w środku pola sfaulowany został Poczobut, ale jego oprawca nie obejrzał kartki.

27'

Marek Opałacz zdecydował się na strzał z 25 metrów, ale posłał piłkę daleko od bramki rywali.

25'

Prostopadłe podanie Monterde do Ploja, ale strzał tego drugiego został zablokowany przez Żytkę.

22'

Inicjatywę przejęli goście z Bytowa. Pogoń w głębokiej defensywie.

19'

Z lewego skrzydła zacentrował Serafin, ale zabrakło mu dokładności - piłka wylądowała na bocznej siatce bramki Misztala.

17'

Tempo meczu wyraźnie spadło. Obie drużyny czekają na ruch rywala.

14'

Fatalny błąd Misztala przy wznowieniu gry. Bramkarz podał piłkę wprost do Poczobuta, ale ten nie skorzystał z prezentu i golkiper gospodarzy mógł odetchnąć z ulgą.

12'

Od początku meczu aktywny jest Gołębiewski. Dla niego to dopiero drugi występ w tym sezonie.

10'

Tym razem na bramkę rywali uderzył Daniel Gołębiewski, ale ponownie pewnie interweniował Gerard Bieszczad.

8'

W odpowiedzi Pogoń, ale strzał głową Jędrycha obronił Bieszczad.

7'

Było groźnie pod bramką bytowian! Po centrze Wrzesińskiego obrońca gości uprzedził wślizgiem Gołębiewskiego, ale niewiele zabrakło, by posłał piłkę do własnej siatki - na jego szczęście piłka odbiła się od słupka bramki.

4'

Szybkie tempo meczu. Optyczna przewaga jest po stronie Pogoni.

2'

Sebastian Kamiński wywalczył korner dla Drutex-Bytovii. Dośrodkowanie padlo łupem Rafała Misztala

18:46

To piąty oficjalny pojedynek Pogoni i Drutex-Bytovii. Trzykrotnie padał remis, a raz zwyciężyli bytowianie. Gospodarze dzisiejszego meczu jeszcze ani razu nie pokonali Drutex-Bytovii.