II liga: 1. kolejka
30 lip 2016 17:00
90+1'

Spławski trfił do siatki, kibice fetowali gola, ale ich radość została przerwana przez arbitra, który uznał, że asystujący całej sytuacji Brzostowski dośrodkować zza linii końcowej boiska.

1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

89'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Bartlewski.

Kotwica Kołobrzeg
1
87'

Warta mogła prowadzić! Spławski kapitalne do Brzostowskiego, a ten kolejny raz zachował się źle.

1
87'

. Schodzi: Karol Żmijewski. Wchodzi: Karol Zieliński.

wchodzi Wchodzi
Karol Zieliński #11
schodzi Schodzi
1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Chromiński.

83'

. Schodzi: Piotr Giel. Wchodzi: Hubert Laskowski.

81'

Ciarkowski do Brzostowskiego, ale ten uderzył niecelnie.

1
75'

. Schodzi: Łukasz Kacprzycki. Wchodzi: Piotr Paprocki.

Piotr Paprocki #22
70'

Mocne uderzenie Ciarkowskiego z dystansu poszybowało obok słupka.

1
68'

Pozostawiony bez opieki w polu karnym Piotr Giel doszedł do strzału głową, ale nie udało mu się trafić w światło bramk.

1
67'

Efektowny strzał Cywińskiego.

1
65'

Ostatnie minuty nie są specjalnie porywające. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

1
60'

Znakomita akcja Warty! Spławski wypatrzył na siódmym metrze Ciarkowskiego, a ten uderzył bardzo mocno i równie niecelnie! To powinien być gol!

1
59'

Bartlewski miał dużo miejsca, zdecydował się na uderzenie. Filipowiak nie musiał jednak interweniować.

1
51'

Dwie akcje Kotowicy. W obu przypadkach futbolówka nie poszybowała w światło bramki. Swojego szczęścia szukali Świechowski i Bartlewski.

1
49'

Mieliśmy krótką przerwę po tym jak Maciej Załęcki został mocno trafiony piłką w twarz.

46'

. Schodzi: Korneliusz Sochań. Wchodzi: Mateusz Świechowski.

Mateusz Świechowski #8
2
46'

Druga połowa rozpoczęta!

2
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Poznański.

2
44'

Wydaje się, że Kotwica powinna kończyć pierwszą połowę w 10-tkę. Taktyczny faul, ukaranego już wcześniej żółtą kartką Sochania. Arbiter oszczędził jednak piłkarza gości.

1
43'

Kąśliwy strzał Michała Cywińskiego nie sprawił żadnych problemów dobrze ustawionemu Filipowiakowi.

41'

Znakomita okazja dla gości! Dejewski źle obliczył tor lotu piłki, co powinien wykorzystać Piotr Giel. Gracz Kotwicy z pewnością już widział futbolówkę w siatce, lecz ta trafiła w stojącego na linii bramkowej obrońcę Warty!

1
1
39'

Żółtą kartkę otrzymał Korneliusz Sochań.

1
37'

Jakub Poznański trafił po strzale głową w słupek, ale nawet gdyby padł gol, nie zostałby on uznany, ponieważ zawodnk Kotwicy był na spalonym.

1
1
36'

Płaskie, ale bardzo słabe uderzenie z dystansu Marciniaka. Błąkała nie popełnił błędu.

32'

Gol! Strzelił Piotr Giel.

Goście szybko rozegrali rzut wolny, Giel zaskakująco łatwo poradził sobie z Kielibą i po chwili doprowadził do remisu!

1
1
31'

I kolejna "setka" gospodarzy! Kapitalne podanie Łukasza Spławskiego w kierunku Biegańskiego, który zmarnował sytuację sam na sam z Błąkałą!

30'

Zapachniało drugim golem dla Warty! Do płaskiego dośrodkowania Ciarkowskiego doszedł Biegański, a jego uderzenie w ostatniej chwili zatrzymał jeden z obrońców Kotwicy.

1
29'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Żmijewski.

1
26'

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła do strzału głową doszedł Piotr Giel - futbolówka poszybowała pół metra nad poprzeczką.

1
1
22'

W końcu płynna akcja Kotwicy. Sebastian Bartlewski dobrze wypatrzył Piotra Giela, lecz ten nie oddał celnego strzału.

1
1
18'

Łukasz Kacprzycki zdecydował się na uderzenie zza pola karnego. Ta próba nie mogła jednak zaskoczyć Mateusza Filipowiaka.

1
17'

Kwadrans gry za nami. Warta prezentuje się bardzo dobrze, nie dopuszczając Kotwicy pod własne pole karne.

1
12'

Gol! Strzelił Bartosz Kieliba. Asystował mu Łukasz Białożyt.

Warta na prowadzeniu! Dośrodkowanie Łukasza Białożyta z rzutu wolnego na skuteczny strzał głową zamienił Bartosz Kieliba!

9'

Łukasz Białożyt kolejnym piłkarzem poznaniaków, który w początkowych minutach doszedł do sytuacji strzeleckiej. I tym razem jednak zawiodło wykończenie.

1
6'

I kolejna okazja Warty. Michał Ciarkowski wypracował sobie sytuację, uderzył w krótki róg, czym sprawił sporo problemów Robertowi Błąkale.

1
5'

Indywidualna akcja Michała Cywińskiego, któremu w najważniejszym momencie zabrakło siły, aby oddać groźny strzał. Bramkarz Kotwicy interweniował bez problemów.

4'

Pierwsza okazja gospodarzy. Z futbolówką zabrał się Krzysztof Biegański, ale jego uderzenie okazało się niecelne.

czas Start meczu
16:56

Sędzia: Marcin Liana (Bydgoszcz).

1
16:56

Ławka rezerwowych Warty: Jan Wojnowski, Nikodem Fiedosewicz, Jan Paczyński, Filip Brzostowski, Adrian Szynka, Miłosz Brylewski, Dominik Chromiński.

16:56

Ławka rezerwowych Kotwicy: Paweł Waśków, Mateusz Świechowski, Hubert Laskowski, Karol Zieliński, Tomasz Rydzak, Oskar Paprzycki, Piotr Paprocki

1
16:56

Witamy serdecznie! Już za kilka chwil rozpocznie się pierwsze spotkanie Warty Poznań w ramach rozgrywek drugiej ligi. Rywalem gospodarzy Kotwica Kołobrzeg.