II liga: 4. kolejka
19 sie 2016 19:00
90+2'

Gol! Strzelił Karol Worach.

Wyrównanie w doliczonym czasie! Po dośrodkowaniu Marczaka z rzutu wolnego zrobiło się zamieszanie. Najsprytniejszy okazał się Karol Worach i uratował wynik gospodarzom.

Polonia Warszawa
90+1'

Szansa Michała Zapaśnika i w ostatnim momencie goście zablokowali jego uderzenie. Coraz mniej czasu ma Polonia Warszawa na zdobycie gola.

90'

Doliczone 5 minut.

90'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Szuprytowski.

84'

Dominik Pusek przerwał groźnie zapowiadający się kontratak Olimpii Elbląg.

82'

Polonia Warszawa nie może stworzyć sobie sytuacji podbramkowej po akcji. Jedynym ratunkiem są stałe fragmenty wykonywane przez Marczaka.

78'

W międzyczasie Stępień uderzył groźnie z dystansu. Podkręcona piłka ominęła minimalnie bramkę Polonii Warszawa.

73'

Olimpia Elbląg. Schodzi: Łukasz Pietroń. Wchodzi: Damian Szuprytowski.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Łukasz Pietroń #19
71'

Olimpia Elbląg. Schodzi: Rafał Maciążek. Wchodzi: Radosław Bukacki.

Radosław Bukacki #14
Rafał Maciążek #2
69'

Mariusz Wierzbowski ładnie zakręcił dwoma obrońcami Olimpii Elbląg przed linią pola karnego. Zwiódł ich, ale nie potrafił zakończyć swojego rajdu celnym strzałem.

65'

Mogło być 0:2. Przed szansą na zdobycie gola stanął Anton Kołosow i jego uderzenie obronił znakomicie Dominik Pusek!

62'

Gol! Strzelił Łukasz Pietroń.

Pewne uderzenie z 11. metra do bramki i Olimpia Elbląg wyszła na prowadzenie przy Konwiktowskiej!

Olimpia Elbląg
61'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Kosiorowski.

61'

Rzut karny dla Olimpii Elbląg! Zwrot akcji w Warszawie. Zdaniem sędziego faul był w walce o piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

61'

Olimpia Elbląg. Schodzi: Paweł Piceluk. Wchodzi: Anton Kołosow.

Supersnajper Olimpii Elbląg i postrach III-ligowych boisk ponownie zszedł zatem z boiska bez zdobytego gola.

55'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Piceluk.

54'

Kibice Polonii Warszawa prezentują efektowną oprawę na trybunach.

51'

W odpowiedzi małe zamieszanie po rzucie wolnym bitym przez Olimpię Elbląg. Drużyna ze stolicy Polski oddaliła zagrożenie od własnej bramki.

47'

Mocne wejście Polonii Warszawa w drugą połowę. Z linii pola karnego strzelał Marcin Kluska i pomylił się minimalnie.

47'

Piotr Kosiorowski szarżował w polu karnym elblążan. Poradzili sobie defensorzy i wybili futbolówkę.

46'

Gra wznowiona po przerwie. Na razie bez zmian w obu drużynach.

18:40

Pierwsza część meczu nie podobała się kibicom. Groźniejsi byli Poloniści, ale poza dość przypadkową akcją zakończoną strzałem Bochenka, nie kreowali czystych sytuacji podbramkowych. Olimpia Elbląg koncentruje się dotychczas na destrukcji z zadowalającym efektem.

45'

Doliczona minuta.

42'

Marcin Kluska zamykał akcję po dośrodkowaniu w pole karne Olimpii Elbląg. Nie opanował piłki idealnie i zdążyli z interwencją goście.

35'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Ressel.

33'

Delikatny strzał z dystansu prosto w bramkarza Polonii Warszawa. Dominik Pusek zatrzymał piłkę bez problemu.

31'

Najlepsza dotychczas sytuacja podbramkowa! Marcin Bochenek dostał prostopadłe podanie i wybiegł sam na sam z bramkarzem. Górą w pojedynku Kacper Tułowiecki. Na razie broni bezbłędnie.

27'

Dośrodkowanie z prawej strony Mariusza Marczaka. Bardzo aktywny jest ten zawodnik. Ponownie na posterunku bramkarz gości.

26'

Niebezpieczne podanie prostopadłe w kierunku Krystiana Pieczary. Napastnik wystartował, ale piłkę sprzed nosa sprzątnął mu Kacper Tułowiecki. Bramkarz Olimpii interweniował głową poza własnym polem karnym.

24'

Długo czekali kibice Polonii Warszawa na pierwsze uderzenie swojego zespołu. Mariusz Marczak nie przymierzył dobrze z 30 metrów.

21'

Wrzutka z rzutu rożnego w pole karne Olimpii Elbląg i tam najwyżej wyskoczył Kacper Tułowiecki. Pewne piątkowanie i zagrożenie oddalone.

19'

Riposta Olimpii Elbląg. Po wrzutce z rzutu wolnego na piłkę zapolował Krzysztof Niburski i główkował w rękawice bramkarza Polonii Warszawa. Na dodatek sędzia zasygnalizował spalonego.

15'

Mariusz Marczak bił rzut wolny z 35 metrów. Długie i niezłe dośrodkowanie wybił nogami bramkarz Olimpii Elbląg.

12'

Nie ma nadmiaru emocji w Warszawie. Dotychczas ani Poloniści, ani Olimpia nie stworzyli stuprocentowej sytuacji podbramkowej. Czuć napięcie i wyczekiwanie po obu stronach.

6'

Piłkarze z Elbląga ponownie w okolicy pola karnego Polonii Warszawa. Radzą sobie obrońcy Czarnych Koszul.

3'

Pierwszy strzał w tym meczu! To Łukasz Pietroń próbował zaskoczyć Dominika Puska zza pola karnego. Musi jednak najpierw nastawić celownik.

18:40

Piłkarze są już na murawie. Nagrodę dla najlepszego w poprzednim meczu dostał bramkarz Dominik Pusek. Wyboru dokonali kibice.

18:40

Kibice powitali brawami Rafała Kosieca - piłkarza Polonii Warszawa, który uległ nieszczęśliwemu wypadkowi.

18:40

W jedenastce stołecznego zespołu jedna zmiana w stosunku do poprzedniego meczu. Michał Oświęcimka zagra zamiast Fabiana Paweli. W obozie gości aż cztery roszady personalne po porażce z Odrą Opole. Szansę od trenera dostali Niburski, Maciążek, Ressel i Pietroń.

18:40

Ławka rezerwowych Olimpii Elbląg: Wojciech Daniel - Radosław Bukacki, Bartłomiej Danowski, Anton Kołosow, Damian Szuprytowski, Krzysztof Iwanowski, Adam Wolak.

18:30

Ławka rezerwowych Polonii Warszawa: Mateusz Tobjasz - Michał Zapaśnik, Piotr Ćwik, Bazyli Kokot, Mariusz Wierzbowski, Aleksander Tomaszewski, Cezary Sauczek.

18:30

Sędzia: Mirosław Górecki (Katowice).

18:30

Polonia Warszawa jest po małym przełamaniu, czyli pierwszym zwycięstwie w sezonie ze Stalą Stalowa Wola. Inny beniaminek, Olimpia Elbląg jeszcze czeka na swoje chwile radości po awansie. Będzie ją wspierać w Warszawie grupa kibiców Legii.