Zablokowany strzał Szynki sprzed pola karnego.

Wymiana ciosów w końcówce meczu. Obie drużyny atakują.

90'

Żółtą kartkę otrzymał Franciszek Siwek.

Warta Poznań
88'

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła strzelał Filip Brzostowski, lecz był to zbyt slaby strzał, aby zaskoczyć bramkarza Stali.

88'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Argasiński.

Stal Stalowa Wola
88'

Z rzutu wolnego Mohamed Essam strzelił prosto w mur.

87'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Marciniak.

85'

Laskowski w ostatniej chwili wygarnął piłkę Mohamedowi Essamowi. To byłaby świetna okazja dla Stali.

83'

Kontra Warty, Szynka źle przyjął piłkę i znakomitej sytuacji nie zdołał pokonać bramkarza Stali.

79'

Groźną akcję przeprowadził Mohamed Essam, lecz we wszystko wmieszał się Alain Ngamayama i piłkarz Stali nie zdołał oddać strzału.

78'

Żółtą kartkę otrzymał Bruno Żołądź.

75'

Warta. Schodzi: Jan Paczyński. Wchodzi: Adrian Szynka.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Paczyński.

72'

Kolejny strzał głową Michała Ciarkowskiego. Znów jednak było to uderzenie niecelne.

69'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie główkował Michał Cywiński.

67'

Gol! Strzelił Konrad Korczyński. Po podaniu w pole karne piłka trafiła do Korczyńskiego, który oddał skuteczny i celny strzał. 3:3 w Poznaniu! Co za mecz.

65'

Kontra Warty. Z dystansu nad poprzeczką strzelał jednak Michał Ciarkowski.

64'

Stal stara się atakować, lecz Warta gra dobrze i nie dopuszcza do zagrożenia we własnym polu karnym.

59'

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła do Adriana Gębalskiego w ostatniej chwili dobrze interweniował Laskowski.

59'

Warta dalej śmiało atakuje.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Jarosz.

56'

Gol! Strzelił Jan Paczyński.

Koszmarny błąd jednego z obrońców Stali. Jan Paczyński przejął piłkę i wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

55'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Stali. Z 5 metrów niecelnie strzelał jednak Jan Paczyński.

52'

Prostopadłe podanie do Gębalskiego, lecz dobrze w defensywie zachował się Alain Ngamayama.

51'

Gol! Strzelił Filip Brzostowski. Po prostopadłym podaniu piłkarz Warty wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem Stali.

51'

Konrad Korczyński z dystansu oddał niecelny strzał.

50'

Warta w ataku pozycyjnym, Stal mądrze się broni.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Pierwsza połowa potra minutę dłużej. Dwóch obrońców Stali przed chwilą zablokowało mocny strzał Krzysztofa Biegańskiego.

42'

Warta zdecydowanie ruszyła do ataku. Coraz groźniej pod bramką Stali.

40'

Kolejny strzał na bramkę Stali. Bartosz Koncki nie dał się jednak zaskoczyć.

39'

Gol! Strzelił Alain Ngamayama.

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w polu karnym Stali o piłkę powalczył Tomasz Dejewski. Tę ostatecznie przejął Alain Ngamayama i nie dał szans bramkarzowi Stali.

34'

Gol! Strzelił Mohamed Essam. Z 17 metrów strzelał Mohamed Essam. Było to uderzenie przy słupku, po którym bramkarz Warty musiał wyjmować piłkę z bramki.

32'

Z rzutu wolnego z blisko 30 metrów od bramki Stali bardzo niecelnie strzelał Michał Cywiński.

31'

Po rzucie rożnym nad poprzeczką główkował Adrian Gębalski. Sędzia i tak jednak dopatrzył się faulu napastnika Stali. W całym spotkaniu ataki drużyny ze Stalowej Woli są groźniejsze niż Warty Poznań.

28'

Warta Poznań wyprowadziła groźną kontrę, lecz obrońcy Stali zdołali w porę wrócić do defensywy i przerwali akcję gospodarzy.

26'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Kolbusz.

25'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego minimalnie niecelnie główkował Adrian Gębalski.

22'

Groźna akcja Warty. Po dośrodkowaniu w pole karne Stali strzelał Filip Brzostowski, lecz Bartosz Koncki nie dał się zaskoczyć.

22'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Stali. Kilka razy starał się strzelać Filip Brzostowski, lecz był dobrze blokowany.

21'

Stal nastawiła się na grę z kontry i w ostatnich minutach zdecydowanie lepiej prezentuje się na boisku.

20'

Nikodem Fiedosewicz zanotował fatalną stratę, lecz Adrian Gębalski został złapany na spalonym i z akcji Stali nic nie wyszło.

15'

Z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy dośrodkował Michał Mistrzyk. Warta wyszła z szybką kontrą, lecz nie zdołała jej zamienić na gola.

14'

Dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne Stali. Goscie zdołali wybić piłkę, po chwili znów dośrodkował ją Nikodem Fiedosewicz, lecz gospodarze nie zdołali już oddać strzału na bramkę zielono-czarnych.

12'

Gol! Strzelił Adrian Gębalski. Po płaskim dośrodkowaniu z lewego skrzydła nie do obrony strzelił Adrian Gębalski.

2
9'

Dosyć wyrównane spotkanie. Warta stara się grać kombinacyjnie, Stal szuka natomiast dalekich podań do Adriana Gębalskiego.

5'

Michał Mistrzyk dobrze podał do Adriana Gębalskiego w polu karnym Warty. Ten jednak skiksował i nie zdołał oddać skutecznego strzału.

3'

Niekryty na lewym skrzydle Jan Paczyński zdołał oddać strzał na bramkę Stali. Na raty obronił Bartosz Koncki.

16:37

Poznaniacy w ostatniej kolejce przegrali 1:6 z Olimpią w Elblągu. - Wydaje mi się, że wszystko postawimy na jedną szalę, żeby zdobyć upragnione trzy punkty - mówi Adrian Gębalski, kapitan Stalówki. Obie drużyny znajdują się na dole tabeli.