Polonia Warszawa
29' Daniel Choroś 40' Dominik Pusek 45+3' Marcin Kluska  (1:2) 50' Krystian Pieczara  (2:2) 74' Przemysław Szabat 84' Michał Zapaśnik  (3:4) 90+3' Piotr Petasz
Odra Opole
12' Waldemar Gancarczyk  (0:1) 45+1' Przemysław Brychlik  (0:2) 45+5' Marcin Niemczyk 52' Mateusz Peroński 65' Damian Ałdaś 69' Marek Gancarczyk  (2:3) 77' Szymon Przystalski  (2:4) 87' Robert Trznadel 89' Marek Gancarczyk 90' Damian Ałdaś
3:4

Ostatni gwizdek. Grad goli na Konwiktorskiej. Odra pokonała Polonię.

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Petasz.

Z 22 metrów prosto w mur uderzył Mariusz Marczak.

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Damian Ałdaś. Za faul na Oświęcimce.

Dwie wyborne szanse dla opolan. Koszmarne pudła Stasiowskiego!

Żółtą kartkę otrzymał Marek Gancarczyk. Za zagranie ręką.

Żółtą kartkę otrzymał Robert Trznadel.

Gol! Strzelił Michał Zapaśnik.

Polonia znów złapała kontakt. Chytry strzał przy bliższym słupku przyniósł powodzenie. Weinzettel przepuścił piłkę pod brzuchem.

Odra. Schodzi: Marcin Niemczyk. Wchodzi: Marcin Stasiowski.

Leszczyński źle odbił piłkę, ale fatalnie z bliska dobijał Marek Gancarczyk.

Gol! Strzelił Szymon Przystalski.

Kolejny gol! Tym razem skuteczny strzał po centrze z rzutu rożnego.

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Szabat.

Gol! Strzelił Marek Gancarczyk.

Mamy piątą bramkę w tym meczu. Strzał z ostrego kąta i złe zachowanie Leszczyńskiego. Piłka przeleciała pod ręką rezerwowego bramkarza Polonii.

Kolejny koszmarny błąd Petasza i "setka" dla Odry. Zabrakło jednak zimnej krwi, a piłka poszybowała nad poprzeczką.

Pierwsze minuty po przerwie to szybka gra z wieloma emocjonującymi momentami. Niestety, te chwile to już przeszłość. Wrócił senny futbol.

Żółtą kartkę otrzymał Damian Ałdaś.

Protestują zawodnicy gospodarzy. Ich zdaniem przy stałych fragmentach rywale stoją zbyt blisko piłki. Arbiter jednak nic sobie z tego nie robi.

Odra. Schodzi: Rafał Brusiło. Wchodzi: Damian Ałdaś.

Wiśniewski przegrał pojedynek oko w oko z bramkarzem. Tobiasz Weinzettel wybiegł z bramki i odbił piłkę.

Odra. Schodzi: Mateusz Peroński. Wchodzi: Marek Gancarczyk.

Odra. Schodzi: Przemysław Brychlik. Wchodzi: Dawid Wolny.

Polonia nabiera wiatru w żagle. Przed momentem mieliśmy ostrzeliwanie bramki Weinzettela. Dużo szczęścia, ale piłka nie znalazła drogi do bramki Odry.

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Peroński.

Gol! Strzelił Krystian Pieczara. Asystował mu Marcin Kluska.

Mamy remis! Centra z lewej flanki i skuteczna główka Pieczary.

Przepychanki na murawie, po faulu na Wiśniewskim. Sytuacja została jednak szybko załagodzona.

Bojkot kibiców Czarnych Koszul Bojkot kibiców Czarnych Koszul

Początek II połowy. Obie ekipy bez zmian.

Koniec I połowy.

Zakotłowało się tuż przed bramką Odry. W olbrzymim gąszczu nóg żaden z polonistów nie był w stanie skierować piłki do bramki Odry.

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Niemczyk.

Gol! Strzelił Marcin Kluska. Asystował mu Przemysław Szabat.

Dzieje się przed przerwą. Już tylko 1:2. Dobre, prostopadłe podanie i pewny strzał Kluski.

Gol! Strzelił Przemysław Brychlik.

Już 0:2! Błąd świeżo wprowadzonego Leszczyńskiego, który na oślep wybijał piłkę po strzale z dystansu. Futbolówka trafiła pod nogi Brychlika, a ten wiedział co trzeba zrobić.

Arbiter doliczył 5 minut.

Czerwoną kartkę otrzymał Dominik Pusek.

Koszmarny błąd Petasza, który zbyt lekko podał do własnego bramkarza. W efekcie czego rywale przejęli piłkę, a Pusek ratował się faulem poza szesnastką. Decyzja mogła być tylko jedna. Polonia w 10-tkę!

Mogło być 0:2! Zaskakujący strzał zza pola karnego i piłka zaliczyła kontakt ze słupkiem. Próbował Mateusz Gancarczyk.

Dośrodkowanie z lewego skrzydła Mateusza Gancarczyka... zbyt głębokie.

Dośrodkowanie na przedpole Puska i pewne piąstkowanie bramkarza gospodarzy.

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Choroś.

Prostopadła piłka do Wiśniewskiego, ale skutecznie z bramki wybiegł Tobiasz Weinzettel.

Płaskie wstrzelenie piłki przed bramkę Puska, ale ten zrobił dwa kroki i pewnie ją złapał.

Indywidualna akcja Kluski zakończona jednak stratą piłki.

Wiśniewski pospieszył się z podłączeniem do akcji i mimo dobrego podania odgwizdany został ofsajd.

Senna atmosfera na boisku. Niewiele mamy gry w piłkę. Na trybunach również wyjątkowo niemrawo. Kibice Czarnych Koszul ogłosili bojkot w związku z konfliktem z władzami klubu. Dopingu zatem brak.

Kolejny rzut wolny i ponownie groźnie! Uderzenie Mateusza Gancarczyka przed siebie odbił Pusek.

Gol! Strzelił Waldemar Gancarczyk.

Goście otwierają wynik! Dośrodkowanie z rzutu wolnego minęło wszystkich starających się zmienić kierunek lotu piłki. To zdezorientowało bramkarza, który przepuścił piłkę między nogami.

Mogło być groźnie! Centra z prawej flanki. Bliski powodzenia był Wiśniewski, ale finalnie minął się z futbolówką.

Przemysław Brychlik wypracował sobie miejsce do uderzenia, ale i tym razem próba została zablokowana. Na linii strzału stanął Kokot.

Dobrze zapowiadajaca się kontra Polonii. Prawą flanką z piłką zabrał się Krystian Pieczara. Udało się nawet zakończyć wszystko strzałem, ale ofiarny blok Trznadla nie pozwolił wykazać się bramkarzowi.

Pierwsze minuty to ataki Polonii. W odstępie 60 sekund najpierw zablokowany został Kluska, a następnie obrońcy powstrzymali szarżującego Oświęcimkę.

Zaczęli.

Piłkarze już na murawie. W rozegranym w sierpniu meczu padł remis 2:2. Oby i dzisiaj padło sporo goli.

Spotkanie na Konwiktorskiej poprowadzi Tomasz Wajda (Żywiec).