Trwa obrony Czestochowy. Dwie minuty do końca.

Zbyt mocne dośrodkowanie Woźniaka w pole karne. Chwila oddechu dla defensywy Zagłębia.

90'

Cztery minuty doliczone, to będą bardzo długie cztery minuty...

89'

Fantastyczna interwencja w obronie Guldana, który wślizgiem zablokował strzał rywala.

87'

Krzysztof Piątek mądrze się zastawił i wywalczył rzut wolny.

84'

Odważne i skuteczne wyjście Polacka na własnym przedpolu.

80'

Akcje Partizanu w ostatnich minutach nieco zelżały.

75'
ZMIANA

Partizan. Schodzi: Darko Brasanac. Wchodzi: Sasa Marjanović.

wchodzi Wchodzi
Sasa Marjanović #14
schodzi Schodzi
Darko Brasanac #10
76'

To mógł być gol! Łukasz Piątek wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale uderzył nad poprzeczką!

74'

Pewny chwyt piłki Polacka po dośrodkowaniu z prawej flanki.

72'

Zderzenie w środku boiska i Janoszka potrzebował pomocy medycznej.

69'
ZMIANA

Partizan. Schodzi: Nikola Durdić. Wchodzi: Valeri Bojinov.

Nikola Durdić #11
70'

Ładne prostopadłe podanie do Mihajlovicia, który płaskim strzałem nie pokonał Polacka.

67'

Przy jednym ze starć ucierpiał Todorovski, jednak nie potrzebuje pomocy medycznej.

64'

Znów gorąco w polu karnym Zagłębia. Dąbrowski ofiarną interwencją głową zablokował strzał Radovicia.

62'

Ależ odpowiedź Partizana! Wydawało się, że piłka już wpadnie do siatki, jednak Jankovic uderzył tuż obok słupka.

61'

Teraz zaatakowało Zagłębie! Woźniak wyłuskał piłkę, podał do Janoszki, którego dośrodkowanie w pole karne o mały włos, a wykończyłby Rakowski.

59'

Na trybuny w końcu wpuszczono kibiców Zagłębia Lubin.

57'

Zagłębie staje teraz przed arcytrudnym zadaniem.

56'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Michal Papadopulos. Wydaje się, że to była pochopna decyzja sędziego, który od pierwszych minut faworyzuje gospodarzy.

55'

Powtarza się sytuacja z pierwszej połowy - pytanie jak długo Zagłębie zdoła utrzymać czyste konto?

52'

Duży błąd Dąbrowskiego przy wyprowadzaniu piłki i techniczny strzał oddał Radović, lecz Polacek sparował futbolówkę na korner.

50'

POPRZECZKA! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z sześciu metrów w poprzeczkę uderzył Djurdjić.

50'

Trzeba przyznać, że islandzki jest dzisiaj bardzo drobiazgowy i wydaje się, że tylko w jedną stronę - ściany pomagają gospodarzom.

49'

Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego, ale sędzia był innego zdania. Mimo to Partizan ma korner.

47'

Pierwsza ofensywna akcja Partizana w drugiej połowie, jednak zdecydowanie zabrakło dokładności.

46'

Długie podanie w kierunku Papadopulosa, ale zdecydowanie za mocne.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Minuta doliczona.

44'

Żółtą kartkę otrzymał Michal Papadopulos.

43'

Rzut wolny dla Partizana, ale po niegroźnym strzale głową od bramki rozpoczął Martin Polacek.

40'

Partizan znów dominuje - gorąco w polu karnym Zagłębia.

37'

POPRZECZKA! Woźniak dał się uprzedzić lewemu obrońcy i ten z boku pola karnego uderzył w poprzeczkę!

36'

Mihajlović uderzył bardzo kąśliwie z narożnika pola karnego i piłka obtarła się od nogi zawodnika Zagłębia i wyszła na korner.

34'

Todorovski świetnie zablokował rywala na swojej stronie i od bramki rozpoczął Polacek.

33'

Niebezpiecznie! Po dośrodkowaniu w pole karne Miroslav Radović doszedł do strzału głową, ale piłka przeleciała obok słupka.

32'

Szybka kontra Partizana i gospodarze mieli przewagę, ale lubinianie wybili piłkę na korner.

31'

Lepszy okres Zagłębia, Partizan już tak nie naciera. Miedziowi dłużej utrzymują się przy piłce.

29'

Po rzucie wolnym dla Zagłębia piłka odbiła się od dwóch piłkarzy Partizana i trafiła do rąk bramkarza.

28'

Żółtą kartkę otrzymał Everton.

Everton #5
Partizan Belgrad
27'

Cotra któryś raz fauluje rywala - ostatnie ostrzeżenie i następnym razem będzie żółta kartka.

24'

Pierwsza ofensywna akcja Zagłębia. Uderzenie Woźniaka z 20 metrow zostało zablokowane, a dobitka Łukasza Piątka przeleciała nad poprzeczką.

Czy Zagłębie awansuje do kolejnej rundy?
Tak
Nie
20'

Martin Polacek faulowany we własnym polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

19'

Zbyt wysokie dogranie do Janoszki i strata piłki przez Zagłębie.

18'

Aktywny na prawej flance jest Vulicević, jednak tym razem jego dośrodkowanie było bardzo złe.

15'

Składna akcja Partizana i w pole karne wpadł Mihajlović. Oddał silny strzał, który na korner sparował Polacek.

13'

Jeden z zawodników Partizana nieczysto trafił w piłkę i Polacek nie musiał interweniować.

11'

Pierwsze minuty nie wyglądają obiecująco - Partizan jest w natarciu, a Zagłębie nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce.

9'

Rzut wolny dla Partizana, dośrodkowanie w pole karne, lecz za krótkie i piłka została wybita na korner.

6'

Gospodarze mieli rzut wolny 18 metrów od bramki Zagłębia. O ile strzał został zablokowany tak dobitka Evertona była już celna, ale Polacek był na posterunku.

3'

Pierwszy strzał w meczu. Piłka trafiła przed pole karne do Vulicevicia, jednak ten nieczysto trafił w nią i futbolówka przeleciała obok bramki.

3'

W odpowiedzi zablokowane dośrodkowanie Todorovskiego i piłkę złapał bramkarz.

2'

Dośrodkowanie Vulicevicia i po rykoszecie piłka w rękach Polacka.

19:54

Wciąż na stadionie nie ma kibiców Zagłębia Lubin, którzy przez kilka godzin czekali na wjazd do Serbii na granicy węgiersko-serbskiej.

19:54

Spodziewanych jest dzisiaj około 12 tysiące kibiców. Atmosfera jest gorąca, piłkarze Zagłębia Lubin mocno wygwizdani przez miejscowych fanów.