Piast Gliwice
66' Michał Masłowski 88' Mateusz Mak 90+2' Edvinas Girdvainis
IFK Goeteborg
2' Mattias Bjarsmyr  (0:1) 30' Sebastian Eriksson 35' Tobias Hysen  (0:2) 86' Gustav Engvall  (0:3)
0:3

Rewanż powinien być dla IFK formalnością.

Żółtą kartkę otrzymał Edvinas Girdvainis.

Doliczone 3 minuty.

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Mak.

IFK Goeteborg. Schodzi: Mikael Boman. Wchodzi: Tom Pettersson.

Gol! Strzelił Gustav Engvall.

To już chyba definitywny koniec marzeń Piasta o awansie. Gliwiczanie popełnili błąd w środku pola, Engvall wybiegł sam na sam ze Szmatułą i nie zmarnował szansy.

Engvall zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego, piłka poleciała obok bramki.

IFK Goeteborg. Schodzi: Jakob Ankersen. Wchodzi: Martin Smedberg.

IFK Goeteborg. Schodzi: Tobias Hysen. Wchodzi: Gustav Engvall.

Z narożnika pola karnego fatalnie uderzył Patrik Mraz. Znów bez zagrożenia.

Gliwiczanie próbują coś wskórać, jednak biją głową w mur.

Czas mija i niestety niewiele wskazuje na przełom, wynik 0:2 postawi Piasta w katastrofalnej sytuacji przed rewanżem.

Piast. Schodzi: Josip Barisić. Wchodzi: Mateusz Mak.

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.co...rtoweFakty

Bardzo słaby fragment, sporo niedokładności.

Żółtą kartkę otrzymał Michał Masłowski.

Alvbage złapał piłkę po zbyt głębokim dośrodkowaniu Mraza w kierunku Jankowskiego.

Piast. Schodzi: Bartosz Szeliga. Wchodzi: Maciej Jankowski.

Josip Barisić był trochę zaskoczony dośrodkowaniem Mraza z lewego skrzydła i w niezłej sytuacji główkował nad poprzeczką.

Świetny strzał Rieksa z rzutu wolnego z 20 metrów, ale jeszcze lepiej interweniował Jakub Szmatuła!

W pole karne IFK dośrodkował Patrik Mraz, jednak Bartosz Szeliga został uprzedzony przez obrońców.

Ależ groźnie w polu karnym Piasta! Na szczęście Hysen źle zamknął wrzutkę z lewego skrzydła i Jakub Szmatuła interweniował na linii bramkowej.

Zbyt mocno z rzutu rożnego dośrodkował Albaek. Bez zagrożenia pod bramką Szmatuły.

Teraz Michał Masłowski zablokowany przed polem karnym IFK.

Kolejna akcja Masłowskiego! Bartosz Szeliga został zablokowany, a mocną poprawkę Zivca z 11 metrów świetnie obronił Alvbage.

Po podaniu Masłowskiego Patrik Mraz nieznacznie chybił z 20 metrów.

Piast. Schodzi: Tomasz Mokwa. Wchodzi: Michał Masłowski.

Początek drugiej połowy.

Nie wygląda to dobrze, do przerwy Piast przegrywa 0:2.

Bartosz Szeliga przejął piłkę na 30. metrze, jednak zamiast rozegrać akcję, zdecydował się na strzał i fatalnie chybił.

Odpowiedź Szwedów: z takiej samej odległości wysoko nad bramką strzelił Rieks.

Zewnętrzną częścią stopy z 20 metrów uderzył Radosław Murawski, jednak na posterunku Alvbage.

Gol! Strzelił Tobias Hysen.

Niestety 0:2. Po akcji oskrzydlającej gliwiczanie zbyt krótko wybili piłkę i mocnym strzałem z 11 metrów Szmatułę pokonał Hysen.

Dobrze centrował teraz Patrik Mraz, gra została jednak przerwana, bo sędzia dopatrzył się faulu Szeligi.

Żółtą kartkę za brzydki faul na Zivcu otrzymał Sebastian Eriksson.

Jakub Szmatuła wypiąstkował piłkę po centrze Albaeka z rzutu rożnego.

Teraz mniej ciekawy fragment, dużo niedokładności z obu stron.

IFK podchodzi do wyższego pressingu i Piast ma problem z wyprowadzeniem akcji ze swojej połowy.

Po dłuższej przerwie zaatakowali Szwedzi, jednak dośrodkowanie Salomonssona z prawego skrzydła było bardzo niedokładne.

Z rzutu wolnego z 30 metrów wysoko nad bramką uderzył Patrik Mraz.

Teraz Sasa Zivec uderzył sprzed pola karnego, jednak obok słupka.

Centrostrzał Zivca z narożnika pola karnego i Alvbage interweniował z trudem.

Martin Bukata zablokowany przy próbie strzału z 25 metrów.

Sasa Zivec zamknął kąśliwą centrę Mraza, ale trudno powiedzieć, czy strzelał, czy jeszcze podawał. Spokojnie interweniował Alvbage.

Bartosz Szeliga chciał zamknąć dośrodkowanie Zivca z rzutu rożnego, ale nie trafił w piłkę. To mogła być dobra okazja Piasta.

Krótkie rozegranie rzutu wolnego, dośrodkowywał Patrik Mraz, jednak piłkę wypiąstkował Alvbage.

W pole karne IFK próbował centrować Bartosz Szeliga, ale został zablokowany.

Gol! Strzelił Mattias Bjarsmyr.

Koszmarny początek Piasta. Goście egzekwowali rzut rożny, w polu karnym doszło do zamieszania i głową do siatki trafił Bjarsmyr.