Tarcza Wspólnoty
07 sie 2016 17:00
90+5'

Ogromny kocioł w polu karnym Czerwonych Diabłów, jednak strzał Graya został zablokowany.

1
1
1
1
1
90+3'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Henrich Mchitarjan.

90+2'

Ander Herrera zablokował strzał Drinkwatera sprzed pola karnego.

1
1
1
1
90'

Doliczone 4 minuty.

1
1
1
1
1
89'

Leicester. Schodzi: Robert Huth. Wchodzi: Leonardo Ulloa.

1
1
1
1
1
86'

Riyad Mahrez dryblował w polu karnym MU, jednak szybko osaczyło go kilku rywali i nic nie wskórał.

83'

Gol! Strzelił Zlatan Ibrahimović. Asystował mu Antonio Valencia.

Manchester United znów prowadzi! Zupełnie niewidoczny do tej pory Ibrahimović zamknął głową dośrodkowanie Valencii z prawej strony pola karnego i trafił do siatki przy słupku!

81'

Zakotłowało się teraz w polu karnym MU! Huth zgrał piłkę do Musy, a ten z bliska główkował tuż nad poprzeczką.

78'

Jeśli regulaminowy czas nie przyniesie rozstrzygnięcia, to czeka nas konkurs rzutów karnych. Regulamin nie przewiduje dogrywki.

76'

Danny Drinkwater zastopował płaską centrę Rashforda spod końcowej linii.

75'

Żółtą kartkę za ostry faul na Macie otrzymał Jamie Vardy.

Leicester City
71'

David de Gea pewnie złapał piłkę po głębokiej centrze Graya z rzutu wolnego z narożnika boiska.

71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Eric Bailly.

Manchester United
69'

Man Utd. Schodzi: Luke Shaw. Wchodzi: Marcos Rojo.

69'

Na 17. metrze sporo swobody miał Wayne Rooney, uderzył jednak lekko i w środek bramki. To nie mogło zaskoczyć Schmeichela.

66'

Gra toczy się teraz głównie w środkowej strefie, niezbyt ciekawy fragment.

63'

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Juan Mata. Powodem tej zmiany jest kontuzja.

63'

Leicester. Schodzi: Andy King. Wchodzi: Nampalys Mendy.

58'

Wayne Rooney centrował w pole karne w kierunku Fellainiego, ale Belg w walce o piłkę sfaulował rywala.

57'

David de Gea obronił sygnalizowany płaski strzał z dystansu Graya.

56'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

55'

Żółtą kartkę za faul na Lingardzie otrzymał Andy King.

52'

Gol! Strzelił Jamie Vardy.

Remis! Koszmarny błąd Fellainiego, który zbyt krótko podał do De Gei, piłkę przejął Vardy, minął golkipera MU i trafił do pustej bramki z ostrego kąta.

51'

Naiwne prostopadłe podanie Drinkwatera do Vardy'ego. Obrona MU łatwo sobie z nim poradziła.

48'

Eric Bailly ze stoickim spokojem zatrzymał dynamiczną szarżę Musy.

46'

Leicester. Schodzi: Shinji Okazaki. Wchodzi: Ahmed Musa.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

43'

Mecz nie porywa, gol go nie ożywił i to wciąż nie jest zbyt ciekawe popołudnie na Wembley.

40'

Żółtą kartkę za faul na Rooneyu otrzymał Danny Simpson.

37'

Do strzału głową doszedł Andy King, miał jednak trudną pozycję i nie trafił w bramkę.

1
34'

Niewiele wskazywało na gola dla Czerwonych Diabłów, bo lepsze okazje miały Lisy. Teraz ekipa Claudio Ranieriego musi się szybko otrząsnąć.

32'

Gol! Strzelił Jesse Lingard.

Niesamowita akcja Lingarda, który minął przed polem karnym kilku rywali, wpadł w szesnastkę jak taran i wpakował piłkę do siatki uderzeniem po nodze Schmeichela! 1:0 dla MU!

1
27'

Sprzed pola karnego daleko obok słupka uderzył z woleja Christian Fuchs.

26'

Eric Bailly zatrzymał szarżującego w polu karnym MU Vardy'ego.

24'

Gra znów przeniosła się do środkowej strefy. Lisy atakują rzadziej, za to zdecydowanie konkretniej.

20'

Ależ okazja Leicester! Shinji Okazaki główkował po rzucie rożnym w poprzeczkę.

20'

Po podaniu Vardy'ego natychmiastowy strzał sprzed pola karnego oddał Shinji Okazaki i po rykoszecie piłka poleciała tuż obok słupka!

16'

Teraz niezła szansa MU. Z półobrotu uderzył Marouane Fellaini, ale nieco za lekko i Kasper Schmeichel na posterunku.

14'

Manchester United kontynuuje atak pozycyjny, niewiele z niego jednak wynika.

10'

Anthony Martial zbiegł z lewego skrzydła w pole karne i z bardzo ostrego kąta strzelił w boczną siatkę.

9'

Niewiele się dzieje w pierwszych minutach, żadna z drużyn nie potrafi wypracować przewagi.