Juventus FC
6' Paulo Dybala  (1:0) 14' Medhi Benatia  (2:0) 88' Pol Lirola
Tottenham Hotspur
67' Erik Lamela  (2:1)
2:1

Koniec spotkania.

Mogło być 2:2! Neto kapitalnie jednak obronił płaski strzał Harrisona z ostrego kąta.

Doliczone 2 minuty.

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Wanyamie otrzymał Pol Lirola.

Kilka minut bez sytuacji, Juventus dość spokojnie pilnuje skromnego prowadzenia.

Erik Lamela mógł doprowadzić do wyrównania, ale w znakomitej sytuacji trafił z 11 metrów wprost w Neto!

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Lorenzo Rosseti.

Juventus. Schodzi: Hernanes. Wchodzi: Blanco Moreno.

Juventus. Schodzi: Mario Lemina. Wchodzi: Roman Macek.

Juventus. Schodzi: Alex Sandro. Wchodzi: Luca Coccolo.

Tottenham. Schodzi: Dominic Ball. Wchodzi: Luke Amos.

Dobrą okazję mógł mieć teraz Edwards, jednak nie opanował piłki w polu karnym.

Koguty w ataku pozycyjnym, choć głównie w środkowej strefie.

Tottenham atakuje teraz Juve dość wysoko, londyńczycy chyba wreszcie uwierzyli w dobry wynik.

Gol! Strzelił Erik Lamela. Asystował mu Victor Wanyama.

2:1! Po prostej stracie Hernanesa Wanyama znakomicie obsłużył Lamelę, a ten pokonał Neto pewnym płaskim uderzeniem przy słupku.

Juventus. Schodzi: Kwadwo Asamoah. Wchodzi: Mattia Vitale.

Juventus. Schodzi: Miralem Pjanić. Wchodzi: Giulio Parodi.

Po błędzie obrony Tottenhamu doskonałą okazję mógł mieć Cerri, ale nie ruszył do piłki i wybił ją Michel Vorm.

Tottenham. Schodzi: Kieran Trippier. Wchodzi: Shayon Harrison.

Tottenham. Schodzi: Vincent Janssen. Wchodzi: Anton Walkes.

Tottenham. Schodzi: Tom Carroll. Wchodzi: Marcus Edwards.

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.co...rtoweFakty

Juventus wyraźnie spuścił z tonu, a Tottenham jeszcze próbuje odrobić straty.

Wreszcie zaatakował Tottenham. Kąśliwy płaski strzał sprzed pola karnego oddał Erik Lamela i piłka minimalnie minęła słupek.

Znakomitą sytuację miał teraz Miralem Pjanić, który uciekł obrońcom Tottenhamu, ale przestrzelił z 10 metrów.

Tottenham nieco aktywniejszy na początku drugiej połowy, na razie jednak Włosi nie mylą się w tyłach.

W ekipie Juve doszło do jeszcze jednej zmiany. Cerri zastąpił Pereyrę.

Tottenham. Schodzi: Nacer Chadli. Wchodzi: Josh Onomah.

Tottenham. Schodzi: William Miller. Wchodzi: Erik Lamela.

Tottenham. Schodzi: Heung-Min Son. Wchodzi: DeAndre Yedlin.

Tottenham. Schodzi: Ryan Mason. Wchodzi: Harry Winks.

Juventus. Schodzi: Medhi Benatia. Wchodzi: Luca Marrone.

Początek drugiej połowy.

Juventus szybko zadał dwa ciosy, a później kontrolował boiskowe wydarzenia. Tottenham zaprezentował się w ofensywie mizernie.

Doliczona 1 minuta.

Nieźle w polu karnym Kogutów szarżował Lirola, lecz jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

Koszmarnie we własnym polu karnym skiksował Hernanes, ale Neto zdążył złapać piłkę przed jednym z rywali.

Tottenham próbuje coś wskórać, ale wciąż nie stwarza sytuacji. Juventus ma mecz pod kontrolą.

Miller padł w polu karnym Juvnetusu, ale o faulu Benatii nie było mowy.

Zupełnie nieudanie główkował teraz Heung-Min Son. Piłka minęła bramkę w sporej odległości.

Tom Carroll centrował w kierunku Janssena, mogło być groźnie, ale dobrze interweniował Daniele Rugani.

Słabszy fragment, na boisku dzieje się niewiele ciekawego.

Tottenham próbuje teraz stosować wysoki pressing. Na Starej Damie nie robi to jednak wielkiego wrażenia.

Tottenham nadal bezzębny w ofensywie. Juventus nie forsuje przesadnie tempa, ale gdy tylko przyspieszy, to sieje popłoch w polu karnym przeciwnika.

Gol! Strzelił Medhi Benatia. Asystował mu Miralem Pjanić.

Koszmarnie grają w tyłach londyńczycy! Niekryty w narożniku boiska Pjanić dośrodkował do Benatii, a ten główkował z kilku metrów nie do obrony. 2:0!

Potężnie z narożnika pola karnego uderzył Paulo Dybala i Michel Vorm zmuszony do sporego wysiłku.

Tottenham wymienia teraz sporo podań, ale głównie na własnej połowie.

Dość spokojna gra, ale lepiej prezentuje się Juventus. Koguty nie stworzyły jeszcze zagrożenia pod bramką Neto.

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Roberto Pereyra.

1:0 dla Juve! Pogubili się Anglicy na własnej połowie, Pereyra wygrał przebitkę, podbiegł z piłką pod pole karne i tak doskonale obsłużył Dybalę, że temu pozostało tylko przymierzyć przy słupku. Vorm bez szans.

Pierwsze minuty dość wyrównane, gra toczy się w środkowej strefie.

Zaczynamy!

Będzie kilka minut opóźnienia, bo oba zespoły dopiero wychodzą na boisko.

Już za kilka minut początek meczu. Odbędzie się on w Australii - na Melbourne Cricket Ground.