Centra z rzutu rożnego, defensywa Celticu uniknęła błędów.

Mało wskazuje na to, że zobaczymy w tym meczu jeszcze jakieś bramki.

82'

Rogić zabrał się z piłką i z okolic dwudziestego metra poszukał szczęścia. Zabrakło precyzji.

80'

Rzut wolny dla Celticu. Do piłki podszedł Nadir Ciftci, ale uderzył bardzo niecelnie.

79'

Dembele dryblował przed polem karnym FC Barcelona. Robił to jednak zbyt długo.

76'

Kolejne zmiany w szeregach Barcelony. W tej chwili mamy pojedynek rezerw.

73'

Prosta strata Munira. Niedokładności i błędów w tym meczu nie brakuje.

71'

Dembele obiecująco ruszył w kierunki bramki rywala. Nie udało mu się jednak wywalczyć nawet rzutu rożnego.

68'

Za chwilę rozpocznie się ostatnie dwadzieścia minut tego spotkania. Barcelona cały czas w spokojnym ataku pozycyjnym.

66'

Sergi Samper przebieg z piłką kilka metrów, a następnie zdecydował się na strzał. Dobrym blokiem wykazał się jeden z obrońców Celticu.

64'

Camara zauważył mocno wysuniętego bramkarza Celticu, oddał strzał, ale futbolówka nie trafiła do siatki.

61'

Pięć zmian w zespole Barcelony. Kolejne roszady szykuje także Brendan Rodgers.

60'

I jeszcze raz Luis Suarez. Tym razem reprezentant Urugwaju uderzył bardzo źle.

58'

Luis Suarez pokazał, że chce zdobyć swojego gola! Świetna akcja, zakończona mocnym strzałem, z którym jednak poradził sobie bramkarz z Glasgow.

55'

Barcelona ze spokojem szuka kolejnej okazji. Szkoci z kolei nie wykazują wielkich chęci "przyciśnięcia" rywala.

51'

Rogić zdecydował się na uderzenie zza pola karnego. Decyzja dobra, trochę gorsze wykonanie - zabrakło około metra.

48'

Do wielu zmian doszło w szeregach Celticu. W FC Barcelona z kolei nie gra już Lionel Messi.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

44'

Krótkie rozegranie rzutu rożnego, Lionel Messi chciał się zabawić i w efekcie stracił piłkę.

40'

Gol! Strzelił Munir El Haddadi. Asystował mu Luis Suarez.

Składna akcja mistrza Hiszpanii. Luis Suarez wykazał się dużą klasą i wyłożył piłkę Munirowi, który z bliska podwyższył prowadzenie Barcelony!

38'

Postawa formacji defensywnej z pewnością może martwić Luisa Enrique.

36'

Arda Turan prostopadle do Luisa Suareza. Szybciej przy piłce był bramkarz Celticu.

34'

O ile poziom tego pojedynku może pozostawiać wiele do życzenia, to chociaż mamy to, co kibice lubią najbardziej - gole.

30'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Efe Ambrose.

FC Barcelona znów prowadzi! Pechowa interwencja Ambrose'a, który przeciął dośrodkowanie z lewego skrzydła i pokonał własnego bramkarza!

Celtic Glasgow
29'

Gol! Strzelił Leigh Griffiths.

Co za pomyłka Jose Martineza! Jordi Masip wycofał do swojego obrońcy, a ten popełnił juniorski błąd w przyjęciu, co wykorzystał Leigh Griffiths, pakując futbolówkę do siatki z najbliższej odległości!

28'

Chorągiewka sędziego liniowego w górze - James Forrest na spalonym.

26'

Denis Suarez ładnie wypatrzył Messiego. Argentyńczyk wpadł w pole karne, wydawało się, że za chwilę odda strzał, ale w ostatniej chwili znalazł się jeden z obrońców.

24'

Oglądamy typowy mecz towarzyski. Żadna ze stron nie chce podkręcać tempa. Dłużej przy piłce, co naturalne, utrzymuje się FC Barcelona.

21'

Jeremy Mathieu popełnił kardynalny błąd. Na jego szczęście strzał z dystansu jednego z rywali padł łupem Jordiego Masipa.

20'

Mistrzowie Szkocji podeszli większą liczbą zawodników pod pole karne Barcelony.

18'

Trzeba przyznać, że Patrick Roberts bawi się najlepiej z graczy Celticu. Kolejna efektowna akcja indywidualna.

17'

Lionel Messi szybkim podaniem uruchomił pędzącego Camare, który bez chwili namysłu uderzył w boczną siatkę.

2
15'

Leigh Griffiths był na spalonym.

13'

Wystarczyło trochę miejsca, spokój i Barcelona już prowadzi. Czy to początek kanonady?

11'

Gol! Strzelił Arda Turan. Asystował mu Aleix Vidal.

Piękna bramka! Pozostawiony bez opieki przed polem karnym Celticu Arda Turan technicznym strzałem otworzył wynik! Nie byłoby jednak tego gola, gdyby nie świetne zachowanie na skrzydle Vidala, który z "siatką" oszukał obrońcę i podał do lepiej ustawionego kolegi.

2
9'

Bardzo niedokładne podanie do Munira. Blaugrana musi się bardziej przyłożyć.

8'

Patrick Roberts znów pokazał się z dobrej strony. Indywidualna akcja została zakończona przez 19-latka niecelnym strzałem.

7'

Munir El Haddadi został złapany na spalonym.

5'

Lionel Messi miał dobry pomysł, ale jego podanie okazało się zbyt mocne. Z piątego metra rozpocznie Craig Gordon.

3'

Goście z Hiszpanii próbują grać swoje. Jak na razie długie utrzymywanie się przy piłce nie przekłada się na okazje.

1'

Patrick Roberts już w pierwszych sekundach mógł otworzyć wynik! Błąd defensorów Barcelony, piłka trafiła pod nogi gracza Celticu, a ten uderzył tuż obok dalszego słupka!