Zakończony
Chelsea FC
90+1'

Gol! Strzelił Eden Hazard.

Kopia sytuacji z pierwszym golem dla Chelsea. Po podaniu Batshuayia Hazard wybiegł sam na sam z Yanezem, ten próbował interweniować poza polem karnym, ale został przez Belga minięty i pozostało tylko dopełnić formalności do pustej bramki.

1
90'

Doliczone 2 minuty.

87'

Powinno być 3:2, ale Danilo kapitalnie zablokował strzał Batshuayia z ostrego kąta i piłka wyszła na rzut rożny!

85'

Rzut wolny tuż sprzed linii pola karnego egzekwował Michy Batshuayi. Belg uderzył mocno, ale niecelnie.

83'

Chelsea mogła się pokusić o drugą bramkę, jednak nikt nie zamknął płaskiego dośrodkowania Cuadrado z prawego skrzydła.

80'

3:1! Po podaniu z głębi pola Hazard minął przed polem karnym golkipera Realu i trafił do pustej bramki.

79'

Fatalne uderzenie Hazarda z rzutu wolnego z 20 metrów. Piłka poleciała wysoko nad bramką.

76'

Chelsea. Schodzi: Bertrand Traore. Wchodzi: Victor Moses.

75'

Bertrand Traore znakomicie odegrał w polu karnym do Chalobaha, ale ten fatalnie skiksował przy próbie strzału z ostrego kąta.

71'

Z dystansu nieźle uderzył Mariano Diaz, ale piłka nie poleciała w światło bramki.

68'

W drugiej połowie Chelsea dąży do odwrócenia losów rywalizacji, ale na razie jej próby nie przynoszą zmiany wyniku. Real natomiast nie forsuje tempa.

67'

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Eden Hazard.

64'

Real Madryt. Schodzi: Marcelo. Wchodzi: Alvaro Tejero.

wchodzi Wchodzi
Alvaro Tejero #35
schodzi Schodzi
64'

Real Madryt. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Aleix Febas.

Aleix Febas #36
63'

Michy Batshuayi zwiódł kilku rywali, wbiegł w pole karne, ale w końcu upadł po kontakcie z Nacho i Varanem. Sttrzału nie było, a sędzia puścił grę.

58'

Mogło być 3:1! Kiko Casilla lekkomyślnie wyszedł z bramki, z narożnika boiska od razu uderzył Bertrand Traore, ale bramkarza Królewskich wyręczył Nacho.

58'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Casemiro.

Real Madryt
1
53'

Kiko Casilla z kłopotami obronił kąśliwe uderzenie Batshuayia sprzed pola karnego.

1
51'

Potężnie z rzutu wolnego z 26 metrów uderzył Juan Cuadrado i piłka poleciała tuż nad poprzeczką.

1
46'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Juan Cuadrado.

46'

Real Madryt. Schodzi: Daniel Carvajal. Wchodzi: Danilo.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

42'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Gary Cahill.

38'

Z dystansu mocno, ale niecelnie uderzył Willian.

37'

Gol! Strzelił Mariano Diaz. Asystował mu Marcelo.

The Blues na kolanach! Przepięknego gola zdobył Mariano Diaz, który pokonał Begovicia potężną bombą z dystansu.

Mariano Diaz #37
Real Madryt
2
36'

Real dominuje bezdyskusyjnie, Chelsea nie jest w stanie wyprowadzić jakiejkolwiek groźnej akcji.

33'

Żółtą kartkę za brzydki faul na Asensio otrzymał Pedro Rodriguez.

29'

Potężnie z rzutu wolnego uderzył Casemiro, jednak świetnie obronił to Asmir Begović.

28'

Żółtą kartkę za zagranie ręką otrzymał Bertrand Traore.

26'

Gol! Strzelił Marcelo. Asystował mu Marco Asensio.

Real gra znakomicie i prowadzi już 2:0! Marcelo odzyskał piłkę w środku pola, wymienił podania z Asensio i trafił do siatki strzałem w krótki róg, mimo że do końca był naciskany.

23'

Mogło być 2:0 dla Królewskich! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego bardzo groźnie główkował Raphael Varane i Asmir Begović obronił z wielkim trudem!

21'

Teraz Marcelo dośrodkował w pole karne do Marco Asensio, jednak zgranie tego ostatniego zablokował jeden z obrońców.

20'

Ławka rezerwowych Chelsea: Thibaut Courtois, Michael Hector, Victor Moses, Juan Cuadrado, Nathaniel Chalobah, Branislav Ivanović, Cesc Fabregas, Kurt Zouma, Abdul Rahman Baba, N'Golo Kante, Eden Hazard, Kenedy, Loic Remy, Diego Costa, Matt Miazga, Michy Basthuayi, Jamal Blackman, Tammy Abraham, Fikayo Tomori.

20'

Ławka rezerwowych Realu: Keylor Navas, Sergio Diaz, Alvaro Tejero, Philipp Lienhart, Alexandro Craninx, Luca Zidane, Achraf Hakimi, Enzo Zidane, Aleix Febas, Marcos Llorente, Sergio Ramos, Karim Benzema, James Rodriguez, Luka Modrić, Jese Rodriguez, Isco, Danilo, Martin Odegaard, Ruben Yanez.

19'

Gol! Strzelił Marcelo.

1:0 dla Królewskich! Marcelo zbiegł z lewego skrzydła przed pole karne, oddał mocny strzał i Begović skapitulował po rykoszecie od Oscara.

Real Madryt
15'

Nacho dość ostro sfaulował Williana, ale skończyło się na ustnej reprymendzie sędziego.

14'

Na razie oglądamy dość wyrównane i toczone w niezłym tempie spotkanie.

9'

Sprzed pola karnego niezbyt groźnie uderzył Pedro Rodriguez i piłka poleciała do "koszyczka" bramkarza Królewskich.

8'

Londyńczycy poradzili sobie z niezłym dośrodkowaniem Vazqueza z rzutu wolnego.

5'

Beznadziejna interwencja Maticia, który zbyt mocno zagrywał głową do Begovicia i bramkarz Chelsea z najwyższym trudem uratował zespół przed golem samobójczym!

3'

Mogło być 1:0 dla Chelsea! Po dośrodkowaniu Williana z rzutu wolnego John Terry i Nemanja Matić zostali sam na sam z Casillą, ale pogubili się i żaden nie oddał strzału.