3
89'

Lisy jeszcze nie składają broni i chcą chociaż zmniejszyć rozmiary porażki.

85'

Bartosz Kapustka mógł strzelić gola w debiucie, ale na 6. metrze znakomicie uprzedził go Sergi Roberto!

6
84'

Gol! Strzelił Rafa Mujica.

4:2! Mujica przejął piłkę w polu karnym po akcji oskrzydlającej i pokonał golkipera Lisów precyzyjnym strzałem przy słupku.

Rafa Mujica #19
FC Barcelona
5
2
80'

Niezły, soczysty strzał oddał Shinji Okazaki, ale piłka nie poleciała w światło bramki.

1
77'

Barcelona. Schodzi: Jordi Masip. Wchodzi: Jose Aurelio.

wchodzi Wchodzi
Jose Aurelio #1
schodzi Schodzi
1
77'

Barcelona. Schodzi: Denis Suarez. Wchodzi: Rafa Mujica.

1
77'

Barcelona. Schodzi: Munir El Haddadi. Wchodzi: Alex Carbonell.

Alex Carbonell #21
1
77'

Barcelona. Schodzi: Luis Suarez. Wchodzi: Jesus Alfaro.

Jesus Alfaro #27
1
77'

Barcelona. Schodzi: Juan Camara. Wchodzi: Nili.

Nili #26
Juan Camara #18
1
1
75'

Denis Suarez sprytnie podał w pole karne do Luisa Suareza, jednak ten miał bardzo ostry kąt i trafił tylko w boczną siatkę.

1
74'

Ahmed Musa padł w polu karnym Barcy, ale sędzia nie dopatrzył się faulu Mascherano.

1
2
72'

Ron-Robert Zieler z trudem obronił mocny płaski strzał z dystansu Busquetsa.

1
70'

Ależ aktywny jest Musa! Nigeryjczyk znów szarżował w polu karnym, jednak skończyło się tylko na rzucie rożnym.

1
68'

Bartosz Kapustka centrował z lewego skrzydła, ale trochę za nisko i żaden z jego kolegów nie oddał strzału.

3
67'

Gol! Strzelił Ahmed Musa. Asystował mu Jeffrey Schlupp.

Już tylko 3:2! Schlupp znakomicie odzyskał piłkę na skrzydle, podał do Musy, a ten trafił do siatki perfekcyjnym uderzeniem pod poprzeczkę.

6
5
65'

Mecz jest teraz bardzo otwarty, Lisy atakują coraz śmielej, a Barca kontruje.

3
1
62'
62'

Barcelona. Schodzi: Arda Turan. Wchodzi: Sergi Samper.

62'

Barcelona. Schodzi: Lionel Messi. Wchodzi: Carles Alena.

Carles Alena #8
2
61'

Z rzutu wolnego z 30 metrów wyraźnie nad bramką uderzył Lionel Messi.

1
57'

Jeffrey Schlupp chciał oddać techniczny strzał z narożnika pola karnego, lecz posłał piłkę wprost do rąk Masipa.

1
54'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
52'

Claudio Ranieri dokonał aż siedmiu zmian, posyłając do boju zawodników teoretycznie drugiego planu, mimo to Lisy prezentują się lepiej niż przed przerwą.

1
47'

Gol! Strzelił Ahmed Musa. Asystował mu Shinji Okazaki.

3:1! Okazaki zagrał do Musy, ten przebiegł z piłką niemal pół boiska i mimo asysty rywala trafił do siatki bardzo pewnym uderzeniem.

4
5
46'
46'
46'
46'

Leicester. Schodzi: Robert Huth. Wchodzi: Luis Hernandez.

46'
46'

Leicester. Schodzi: Andy King. Wchodzi: Nampalys Mendy.

46'

Leicester. Schodzi: Demarai Gray. Wchodzi: Ahmed Musa.

46'

Barcelona. Schodzi: Marlon. Wchodzi: Sergio Busquets.

Marlon #15
3
46'

Początek drugiej połowy.

3
45'

Gol! Strzelił Munir El Haddadi. Asystował mu Luis Suarez.

Lisy rozbite! Luis Suarez perfekcyjnie wymierzył długie podanie do El Haddadiego, a ten z zimną krwią wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

44'

Teraz celnie, jednak w sam środek bramki uderzył głową Andy KingJordi Masip na posterunku.

2
1
42'

Po dośrodkowaniu Chilwella z lewego skrzydła niecelnie główkował Jamie Vardy.

2
1
42'

Barcelona wróciła do ataku pozycyjnego, Lisy znów skupione na defensywie.

2
1
39'

Mogło być 2:1, jednak Robert Huth nie sięgnął piłki po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

1
1
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Denis Suarez.

3
2
36'

Lionel Messi dopadł do bezpańskiej piłki przed polem karnym, lecz huknął obok słupka.

3
34'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Lionel Messi.

Już 2:0! Po podaniu Messiego Luis Suarez minął w polu karnym Hutha i Chilwella, a następnie trafił do siatki uderzeniem pod poprzeczkę.

6
3
33'

Ron-Robert Zieler obronił strzał Luisa Suareza z ostrego kąta. Podawał Arda Turan.

1
1
29'

Barca kontynuuje atak pozycyjny i szuka kolejnej bramki.

1
26'

Gol! Strzelił Munir El Haddadi. Asystował mu Lionel Messi.

1:0 dla Barcy! Kapitalne prostopadłe podanie wykonał Messi, El Haddadi uciekł Simpsonowi i pewnym płaskim strzałem pokonał Zielera.

24'

Teraz kilka minut dominacji w polu Leicester. Nie przekłada się to jednak na sytuacje.

1
20'

Z dystansu wysoko nad bramką strzelił Lionel Messi.

2
19'

Robert Huth zablokował bardzo groźne uderzenie Denisa Suareza sprzed pola karnego.

1
17'

Lisy atakują bardzo rzadko, głównie czekając na to co zrobi Barcelona.

2
2
14'

Barca dość płynnie wymienia podania w ataku pozycyjnym, ale na razie obrona Lisów nie popełnia błędów.

1
11'

Robert Huth przeciął groźne dośrodkowanie Messiego z rzutu wolnego z narożnika boiska.

1
8'

Munir El Haddadi dostał świetne podanie od Messiego, jednak uderzył z ostrego kąta za wysoko i Ron-Robert Zieler nie musiał interweniować.

1
7'

Oglądamy wyrównany i dość otwarty mecz z obu stron.

1
4'

Teraz znakomita szansa Lisów! Po zagraniu z głębi pola Demarai Gray znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale chybił.

1
3'

Powinno być 1:0 dla Barcy! Obrona Lisów zbyt krótko wybiła piłkę po dośrodkowaniu Messiego z rzutu wolnego, Ron-Robert Zieler z kłopotami obronił strzał Denisa Suareza, a dobijający z bliska Luis Suarez fatalnie spudłował.