Bytovia. Schodzi: Jakub Bąk. Wchodzi: Alen Ploj.

Szybują dośrodkowania w pole karne Drutex-Bytovii Bytów i kontroluje to wszystko Gerard Bieszczad.

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Pustelnik.

72'

Rzucił się szczupakiem Patryk Baranowski i wybił szalenie groźne dośrodkowanie Mateusza Klichowicza. Tylko korner dla zespołu Tomasza Kafarskiego.

69'

Uderzenie Pawła Lisowskiego z rzutu wolnego zatrzymał Gerard Bieszczad. Po chwili szansa Michała Magnuskiego i Drutex-Bytovia miała dużo szczęścia.

66'

Piłka trafiła w rękę jednego z bytowian, ale sędzia nie zaklasyfikował tego jako nieprzepisowe zagranie. Nie ma rzutu karnego dla Błękitnych.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Wróbel.

Bytovia Bytów
64'

Błękitni Stargard muszą odrabiać straty. Michał Magnuski zdecydował się na uderzenie zza pola karnego. Nieznaczne pudło!

62'
ZMIANA

. Schodzi: Maciej Więcek. Wchodzi: Mateusz Czapłygin.

Maciej Więcek #17
58'
ZMIANA

. Schodzi: Bartosz Flis. Wchodzi: Michał Magnuski.

57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Artur Formela.

Drutex-Bytovia Bytów wyszła na prowadzenie! Artur Formela opanował piłkę i dziobnął ją z bliska w narożnik bramki Błękitnych Stargard.

56'

Janusz Surdykowski nastrzelony piłką po dośrodkowaniu z lewej strony. Nie ułożył dobrze stopy i spudłował!

55'

Tak samo jak w pierwszej połowie Błękitni Stargard próbą zaatakować po wyjściu z szatni.

54'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Formela.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Fadecki.

Wojciech Fadecki #18
48'

Wrzutka Macieja Kazimierowicza z rzutu wolnego ominęła całe towarzystwo zebrane w polu karnym bytowian.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

45+5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Wróbel.

Pewne uderzenie z 11. metra do siatki. Przemysław Wróbel był w przeciwnym narożniku bramki.

45+1'

Rzut karny dla Drutex-Bytovii Bytów. Robert Mandrysz staranowany w narożniku szesnastki przez Macieja Liśkiewicza.

45'

Doliczona minuta.

42'

Maciej Liśkiewicz wybił zbyt płaskie dośrodkowanie Mateusza Klichowicza. Dotychczas Drutex-Bytovia jest szalenie groźna po stałych fragmentach.

40'

Piłka w bramce Błękitnych Stargard, ale sędzia gwizdnął faul Janusza Surdykowskiego na Przemysławie Wróblu. Nie ma gola.

38'

Następne sytuacje podbramkowe. Mateusz Klichowicz spudłował z kilkunastu metrów, a Paweł Lisowski w identycznej sytuacji kopnął futbolówkę prosto w Gerarda Bieszczda.

35'

Ładna kombinacja Błękitnych Stargard. W ostatnim momencie piłkarze w czerwonych strojach wybili podanie Macieja Liśkiewicza w kierunku Wojciecha Fadeckiego.

33'

Bardzo dynamiczna gra z obu stron. Niespodziewanie zleciała już prawie cała pierwsza połowa.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Poczobut.

29'

Tomasz Pustelnik wybił piłkę, która zmierzała w światło bramki Błękitnych Stargard. Mierzył z powietrza Mateusz Klichowicz.

27'

Trochę spokojniejsze minuty. Błękitni przesuwają się wobec rozegrania przeciwnika. Dostali wcześniej dwa poważne ostrzeżenia.

24'

Dzieje się w Stargardzie. Po dośrodkowaniu Macieja Więcka Rafał Gutowski strzelił głową w sam narożnik. Piłkę zdążył sparować na korner Gerard Bieszczad!

22'

Po zmarnowanej szansie Janusza Surdykowskiego Drutex-Bytovia poszła za ciosem i Błękitnych Stargard uratował paradą Przemysław Wróbal po główce Łukasza... Wróbla.

20'

To powinno być wyrównanie! Janusz Surdykowski był trzy metry przed bramką Przemysława Wróbla i huknął prosto w bramkarza. Wszyscy myśleli, że był spalony, a tymczasem sędzia asystent nie podniósł chorągiewki.

18'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Wojciech Fadecki.

Fenomenalny gol w Stargardzie! Wojciech Fadecki huknął z 30 metrów z rzutu wolnego w samo okienko bramki Gerarda Bieszczada. Strzał nie do obrony.

15'

Minął kwadrans i można odnieść wrażenie, że bytowianie zabierają się na poważnie do gry. Początek ze wskazaniem na Błękitnych Stargard.

12'

Dużo dzieje się pod bramką Drutex-Bytovii Bytów. Złe uderzenie z woleja Bartosza Flisa pozwala odetchnąć wyżej notowanej drużynie.

10'

Pierwsza riposta zespołu Tomasza Kafarskiego. Artur Formela bił piłkę płasko w pole bramkowe, gdzie zabrakło partnera. Powinien tam być Janusz Surdykowski.

8'

Zarysowała się przewaga Błękitnych Stargard. Wojciech Fadecki mierzył zza 16. metra i Drutex-Bytovię uratowała interwencja bramkarza.

6'

Spojenie słupka z poprzeczką. Bartosz Flis podał przytomnie do Rafała Gutowskiego, który miał przed sobą tylko Gerarda Bieszczada i strzelił minimalnie niecelnie!

5'

Podanie za linię obrońców I-ligowca. Był tam Bartosz Flis, który nieczysto trafił w piłkę i wyszło z tego bardziej podanie niż uderzenie.

3'

Strzał Marka Opałacza z rzutu wolnego prosto do koszyczka dobrze ustawionego na linii bramkowej Przemysława Wróbla.

2'

Bartosz Flis próbował zaskoczyć obrońców z Bytowa prostopadłym podaniem. Piłka ugrzęzła między nogami i Drutex-Bytovia odpowiada.

16:30

W Stargardzie angielska aura i niewykluczone, że lunie deszcz w trakcie meczu.

16:30

W I rundzie Pucharu Polski Błękitni podejmą Drutex-Bytovię Bytów. Gospodarze wyeliminowali w poprzedniej fazie Gryfa Wejherowo, natomiast podopieczni Tomasza Kafarskiego zagrają w Stargardzie pierwszy mecz o stawkę w okresie przygotowań.

16:30

Ławka rezerwowych Drutex-Bytovii Bytów: Mateusz Oszmaniec - Krzysztof Bąk, Lukas Bielak, Omar Monterde, Alen Ploj, Michał Rzuchowski, Kamil Wacławczyk.

16:30

Ławka rezerwowych Błękitnych Stargard: Marek Ufnal - Arkadiusz Jasitczak, Filip Karmański, Sebastian Inczewski, Michał Magnuski, Grzegorz Szymusik, Mateusz Czapłygin.