Liga Europy: III runda eliminacyjna, rewanże
04 sie 2016 19:15
90+3'

Papadopulos poturbowany przez duńskiego bramkarza. O jedenastce mowy być jednak nie mogło.

90+2'

Filip Starzyński znalazł miejsce do uderzenia. Kopnięta z 25 metrów piłka przeleciała jednak nad poprzeczką.

90'

Arbiter doliczył aż 5 minut. Jest jeszcze nadzieja!

89'

Zabrakło centymetrów! Po centrze z kornera, akcję na dalszym słupku zamykał Lubomir Guldan. Uderzenie głową trafiło w zewnętrzną część słupka!

88'

Groźna centra Tosika z prawego skrzydła, ale piłkarzy Zagłębia uprzedził Pedersen.

86'

Zagłębie. Schodzi: Jan Vlasko. Wchodzi: Jakub Tosik.

86'

Żółtą kartkę otrzymał Mikael Uhre. Faul na Todorovskim był oczywisty.

SonderjyskE
85'

Podanie na prawe skrzydło. Aleksandar Todorovski dogonił futbolówkę przed linią końcową, ale arbiter przerwał grę, dopatrując się ofsajdu.

82'

Strata Starzyńskiego, ale na szczęście bez konsekwencji. Mikael Uhre popędził z piłką jak jeżdziec bez głowy. Nic jednak nie zwojował.

81'

. Schodzi: Tommy Bechmann. Wchodzi: Mikael Uhre.

77'

Przerwa w grze. Na murawie leżał Pedersen, który ucierpiał w powietrznej walce z Dąbrowskim. Skończyło się na zabandażowanej głowie.

76'

. Schodzi: Simon Kroon. Wchodzi: Troels Klove.

75'

Szkoda...Vlasko ośmieszył Dal Hende, ale zagranie przed bramkę nie dotarło do żadnego z jego partnerów.

74'

Ależ kontra gospodarzy! Simon Kroon przegrał pojedynek sam na sam z Polackiem, strzelając płasko, anemicznie, prosto do koszyczka lubińskiego golkipera.

72'

Teraz to Zagłębie w ataku. Gospodarze cofnęli się na własną połowę.

69'

Dwa ataki gości przeprowadzone prawą stroną, ale za każdym razem precyzji w dośrodkowaniach brakowało Todorovskiemu.

65'

Gol! Strzelił Marc Pedersen. Asystował mu Marcel Romer.

Centra z kornera. Guldan przegrał pojedynek główkowy z obrońcą gospodarzy i katastrofa gotowa.

64'

Zagłębie zamknięte na własnej połowie.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Vlasko. Pomocnik Zagłebia faulował Guirę.

KGHM Zagłębie Lubin
62'

Od kilku minut Zagłębie prezentuje się słabiej. Przewaga po stronie gospodarzy, ale okazji bramkowych nie oglądamy.

59'

Bardzo mocny, ale niestety bardzo niescelny strzał sprzed szesnastki oddał Jan Vlasko.

56'

Długo rozgrywali piłkę lubinianie na prawej stronie boiska. Finalnie, wysoko zacentrował Krzysztof Janus, ale bramkarz SonderjyskE spisał się bez zarzutu.

53'

Głęboka centra Absalonsena i niepewnie interweniujący Polacek. Chwilę później ofiarny blok Kubickiego i zagrożenie oddalone.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Lubomir Guldan. Słowak faulował rywala tuż przed linią końcową boiska.

49'

Po dośrodkowaniu Kanstrupa, jeden z Duńczyków przedłużył piłkę głową, a zupełnie niepilnowany Marc Dal Hende strzelił zbyt anemicznie, by pokonać Polacka.

47'

Ładna akcja Zagłębia. Vlasko uruchomił na lewej flance Starzyńskiego. Reprezentant Polski zagrał przed bramkę, ale tam dobrze interweniował Marin Skender.