7
7
7
86'

Niecodzienna sytuacja, bo to Lewandowski dośrodkował ze skrzydła. Mueller doszedł do piłki, ale uderzył ponad bramką.

38
23
16
18
26
84'

Robben huknął zza pola karnego wysoko nad poprzeczką.

17
18
17
19
48
83'

Rok temu Bayern przegrał u siebie z Mainz 1:2. Co za niewygodny rywal.

23
16
32
8
16
77'

Mainz. Schodzi: Robin Quaison. Wchodzi: Andre Ramalho.

25
17
12
9
16
74'

Lewandowski kopnięty w polu karnym przez Hacka. Trzyma się za kostkę. To powinien być karny.

47
26
18
34
129
73'

Gol! Strzelił Thiago Alcantara. Asystował mu Arjen Robben.

Robben podał przed pole karne do Thiago, ten poprawił sobie piłkę i strzelił tuż przy słupku!

172
64
15
20
35
68'

Mainz. Schodzi: Bojan Krkić. Wchodzi: Karim Onisiwo.

22
8
9
8
10
68'

Pokazał się Lewandowski. Po rzucie rożnym przeskoczył rywala, strzelił głową. Niecelnie.

32
17
12
15
17
66'

Nie jest to najlepszy mecz na świecie. Bayern przeważa, Mainz stara się od czasu do czasu wysoko atakować i kontrować. Gospodarze nie są w stanie wypracować sobie dobrej okazji na gola.

17
7
6
12
14
65'

Bayern. Schodzi: Arturo Vidal. Wchodzi: Xabi Alonso.

18
7
9
9
11
61'

Coman posłał petardę z daleka. Huth jednak sparował piłkę.

15
7
3
7
11
54'

Uderzenie Krkicia gdzieś z 30 metrów. Prosto w ręce Ulreicha.

21
15
7
6
11
53'

Coman ruszył lewą stroną, dograł w pole karne, ale tam Robben nie opanował piłki.

14
8
6
12
9
52'

Mainz. Schodzi: Daniel Brosinski. Wchodzi: Leon Balogun.

16
7
10
13
14
50'

Bayern przeważa, bo nie ma na co czekać. Robert Lewandowski na razie jednak niewidoczny.

18
7
9
37
15
47'

Piękna akcja Thiago i Vidala w polu karnym. W końcu ten pierwszy uderzył z powietrza, ale bramkarz obronił. Za chwilę Robben strzelił nad poprzeczką.

21
7
7
10
16
46'

Bayern. Schodzi: Franck Ribery. Wchodzi: Kingsley Coman.

23
9
6
3
7
46'

II połowa. Na razie jest sensacyjnie.

25
8
10
6
9
45'

Bayern gubi się za każdym razem, gdy goście zagrają pressingiem. Bardzo niepewna jest dziś defensywa monachijskiej drużyny.

29
16
14
20
36
43'

Ależ zaktłowało się teraz w polu karnym Bayernu. Piłkarze Mainz strzelali kilka razy, ale byli blokowani. A zaczęło się od niepewnego wyjścia Ulreicha.

16
10
15
8
21
43'

25
41'

Gol! Strzelił Daniel Brosinski.

87
40
23
41
114
40'

Karny dla Mainz! Muto faulowany przez Kimmicha!

21
15
13
19
61
39'

Przycisnęli goście, znowu mocno pressują. Strzał Freia został zablokowany.

12
8
6
12
18
33'

Robben przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, podał na prawo do Muellera, ten nie dogrywał już, tylko uderzył zza pola karnego po długim słupku. Tyle, że niecelnie.

26
16
15
19
27
31'

Robben, nietypowo dla siebie, dośrodkował prawą nogą. Lewandowski czekał na piłkę przy słupku, ale dośrodkowanie było za głębokie. Huth złapał piłkę.

10
13
6
14
28
29'

Mainz wyszło teraz wysoko, próbuje pressingu na Bayernie.

18
11
19
16
38
28'

Lewandowski kopnięty w polu karnym, ale sędzia nie widział przewinienia.

22
15
17
27
99
27'

Pierwsza okazja Roberta Lewandowskiego. Jego strzał został jednak zablokowany przez Alexanda Hacka.

35
24
18
25
27
26'

Taka ciekawostka

32
11
7
3
8
20 '

Monachijczycy mogą w sumie powiedzieć, że sytuacja opanowana. Dominują, strzelili gola.

42
22
13
10
15
17'

Bayern. Schodzi: David Alaba. Wchodzi: Joshua Kimmich.

34
13
31
25
25
16'

Gol! Strzelił Arjen Robben. Asystował mu Franck Ribery.

Akcja dwóch skrzydłowych na lewej stronie. Ribery podał do Robbena, ten z ostrego kąta pokonał golkipera.

188
94
35
33
53
15'

Ależ kontra! Krkić podał do Oztunaliego, ten miał już przed sobą tylko Ulreicha, strzelił ale bramkarz Bayernu wybił piłkę.

18
12
21
12
9
14'

Mistrzowie teraz przeważają. Ribery miał piłkę w polu karnym, ale obrońcy mu ją wybili spod nóg.

30
19
15
13
13
12'

Bernat dośrodkował w pole karne. Bell wybił piłkę.

18
14
13
16
16
10 '

Dziesięć minut za nami. Bayern na razie oszołomiony, nie jest w stanie podejść pod pole karne gości.

25
19
15
18
33
6 '

Mainz ciśnie! Bayern w tarapatach.

45
34
35
22
52
3'

Gol! Strzelił Bojan Krkić.

Sensacyjny początek! Rafinha źle wyprowadził piłkę, zagrał przed pole karne do Alcantary. Wyprzedził go Krkić i strzałem z około 10 metrów nie dał szans bramkarzowi!