Zabokowany został Nemanja Nikolić. To była dobra okazja dla Legii.

Thibault Moulin z rzutu wolnego strzelił prosto w mur.

Legia będzie rzut wolny. Do bramki Górnika około 20 metrów.

115'

Legia stara się atakować. Górnik nastawił się już na grę z kontry.

1
114'

Górnik miał piłkę meczową. Znów jednak na wysokości zadania stanął bramkarz Legii.

2
109'

Świetny strzał z dystansu oddał Aleksandar Prijović! Gospodarzy uratowała poprzeczka.

1
108'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Kasprzik.

1
107'

Teraz na boisku leży Dawid Plizga. Znów przerwa w grze.

1
1
106'

Początek drugiej części dogrywki.

1
105+1'

Gol! Strzelił Bartosz Kopacz. Asystował mu Erik Grendel. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego znów celnie główkował Kopacz! 3:2 dla Górnika!

5
1
105'

Sędzia do pierwszej części dogrywki doliczył dwie minuty. Dąbrowski jest już na boisku.

1
105'

Trener Legii wykorzystał już komplet zmian. Wydaje się jednak, że Dąbrowski wróci na boisko.

1
104'

Legia gra w dziesiątkę, Maciej Dąbrowski opatrywany poza boiskiem.

1
103'

Przerwa w grze trwa już kilka minut. Największe problemy zdrowotne ma Maciej Dąbrowski.

1
101'

Obaj stoperzy Legii potrzebują w tej chwili pomocy medycznej.

1
1
99'

Dużo fauli w ostatnich minutach. Sędzia często musi przerywać grę.

1
96'

Thibault Moulin dośrodkował piłkę z rzutu wolnego w pole karne Górnika. Gospodarze zdołali ją wybić.

1
94'

Michał Kucharczyk został trafiony piłką w głowę. Piłkarz Legii opatrywany na boisku, przerwa w grze.

92'

Z ostrego kąta strzelał Michał Kucharczyk. Słupek uratował Górnika przed stratą gola.

91'

Gra wznowiona.

90+2'

Z 18 metrów minimalnie niecelnie strzelał Michał Kucharczyk.

90+1'

Spotkanie zostało na chwilę przerwane. Na boisko spadły race.

1
90'

Sędzia doliczy trzy minuty. Jeżeli wynik się nie zmieni, będzie dogrywka.

89'

Aleksandar Prijović nie zdołał pokonać bramkarza Górnika. Ten pewnie złapał piłkę.

87'

Żółtą kartkę otrzymał Michaił Aleksandrow.

85'

W końcówce Legia atakuje nieco śmielej. Jeszcze może być sporo emocji w ostatnich minutach.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Vadis Odjidja-Ofoe.

79'

Górnik Zabrze. Schodzi: Konrad Nowak. Wchodzi: Igor Angulo.

wchodzi Wchodzi
Igor Angulo #17
schodzi Schodzi
79'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Konrad Nowak.

77'

Ostatnie minuty nieco spokojniejsze. Legia ma jednak problem, aby przedostać się w obręb pola karnego Górnika.

73'

Górnik w ostatnich minutach całkowicie zdominował drużynę Legii.

70'

Po akcji Nowaka o centymetry pomylił się Dawid Plizga. Piłka przeleciała tuż obok słupka bramki Legii.

69'

Duże problemy w defensywie mają piłkarze Legii. Co chwilę groźnie jest w polu karnym drużyny z Warszawy.

68'

Spory błąd bramkarza Górnika, który nie trafił w piłkę. Grzegorz Kasprzik w ostatniej chwili zdołał ją jednak wybić.

65'

A Górnik dalej atakuje. Przed chwilą niecelnie zza pola karnego strzelał Erik Grendel.

63'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku ucierpiał Jakub Rzeźniczak.

61'

Gol! Strzelił Rafał Kurzawa. Kapitalny strzał z dystansu Kurzawy! Cóż za gol zawodnika Górnika!

Górnik Zabrze
2
60'

Z dystansu niecelnie strzelał Mariusz Przybylski.

58'

Radosław Cierzniak przed chwilą dwukrotnie uratował Legię przed stratą gola. Pogubiła się drużyna z Warszawy w defensywie.

56'

Kolejna dobra szansa Górnika. Gospodarze ruszyli do ataku.

54'

Gol! Strzelił Bartosz Kopacz. Asystował mu Dawid Plizga. Z rzutu rożnego dośrodkował Plizga, a w polu karnym najwyżej wyskoczył Kopacz i głową skierował piłkę do bramki. Z interwencją nieco spóźnił się Maciej Dąbrowski.

53'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkował Maciej Dąbrowski. Piłkę pewnie złapał Grzegorz Kasprzik.

51'

Od początku drugiej połowy Górnik stara się atakować, lecz defensywa Legii nie popełnia błędów.

49'

Górnik Zabrze. Schodzi: Maciej Ambrosiewicz. Wchodzi: Erik Grendel.

Maciej Ambrosiewicz #28
48'

Na uderzenie lewą nogą zdecydował się Michaił Aleksandrow. To był jednak niecelny strzał pomocnika Legii.