Teraz Wojciech Małecki zatrzymał groźne uderzenie z dystansu Forsella.

Co za szansa Miedzi! Oscar Martin trafił mocnym strzałem w poprzeczkę!

84'

Miedź poczuła krew i rzuciła się do szaleńczych ataków.

80'

Gol! Strzelił Petteri Forsell.

Już tylko 2:3! Kapitalny strzał z dystansu oddał Forsell, piłka poleciała w okienko i Małecki skapitulował.

Miedź Legnica
80'
79'

Potężnie z obrębu pola karnego uderzył Jakub Chrzanowski, ale nie trafił w bramkę.

78'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Łuszkiewicz.

73'

Żółtą kartkę otrzymał Hunter Gorskie.

72'

Małe zamieszanie w polu karnym Górnika po dośrodkowaniu Forsella z rzutu wolnego, ale łęcznianie sobie poradzili.

68'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Śpiączka.

Górnik Łęczna
66'

Gol! Strzelił Bartosz Śpiączka.

3:1 dla Górnika! Śpiączka znalazł się w sytuacji sam na sam z Sapelą i zachował zimną krew, pokonując go strzałem przy słupku.

65'

Po rzucie rożnym obok słupka uderzył głową Dariusz Jarecki.

60'

Miedź musi wyrównać, tymczasem ma teraz problemy ze stwarzaniem sytuacji.

55'

Bardzo aktywny w szeregach Miedzi jest Paul Batin, który teraz oddał mocny strzał. Na posterunku jednak Wojciech Małecki.

52'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

51'

Po dośrodkowaniu Forsella obok słupka uderzył Paul Batin.

46'

Gol! Strzelił Kamil Poźniak.

2:1 dla Górnika! Goście wyszli z kontrą, po której strzałem z bliska do siatki trafił Poźniak.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczone 2 minuty.

42'

Miedź próbuje podkręcić tempo, jednak brakuje groźnych strzałów.

38'

Paul Batin miał teraz przed sobą tylko Małeckiego, ale nie trafił w światło bramki!

36'

Górnik Łęczna. Schodzi: Radosław Pruchnik. Wchodzi: Dragomir Vukobratović. Powodem zmiany kontuzja.

34'

Petteri Forsell szukał podaniem Trifonova, ale zamiary rywali rozczytali obrońcy Górnika.

32'

Znów mamy kilka spokojniejszych minut, wyrównane spotkanie w Legnicy.

27'

Sapela zatrzymał strzał z dystansu Jareckiego.

1
24'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Sapela się zrehabilitował i obronił strzał Jareckiego.

1
23'

Teraz rzut karny dla Górnika! Sprokurował go faulem Łukasz Sapela.

22'

Wojciech Małecki obronił strzał z dystansu Łuszkiewicza.

21'

Po rzucie wolnym obok słupka uderzył Radosław Pruchnik.

19'

Teraz kilka spokojniejszych minut. Nieudanie w polu karnym łęcznian szarżował Jakub Chrzanowski.

15'

Po podaniu Batina natychmiastowy strzał oddał Rumen Trifonov, jednak chybił celu.

14'

Po dośrodkowaniu Forsella z rzutu wolnego główkował Grzegorz Bartczak i Wojciech Małecki miał spore kłopoty.

13'

Bartosz Śpiączka doszedł do strzału z ostrego kąta, ale trafił w boczną siatkę.

10'

Już remis! Jedenastkę pewnie wykorzystał Forsell.

1
9'

Rzut karny dla Miedzi! Faulowany Jakub Chrzanowski.

1
6'

Miedź na razie nie potrafi odpowiedzieć, Górnik zaczął to spotkanie dużo lepiej.

4'

Gol! Strzelił Vojo Ubiparip. Asystował mu Łukasz Tymiński.

1:0 dla Górnika! Po dośrodkowaniu Tymińskiego z rzutu rożnego głową do siatki trafił Ubiparip.