Po kontrataku Sandecji goście zablokowali uderzenie Kasprzaka.

Z rzutu wolnego wysoko nad bramką uderzył Wojciech Trochim.

113'

Dużo walki na boisku, bez groźnych sytuacji.

110'

Mogło być 2:2, jednak Mariusz Pawełek fenomenalnie obronił strzał głową Dudzica!

109'

Gol! Strzelił Alvarinho.

1:2! Gospodarze stracili piłkę po wrzucie z autu i Alvarinho trafił do siatki precyzyjnym technicznym strzałem przy słupku.

Śląsk Wrocław
108'

Teraz Stjepanović fatalnie spudłował strzałem z narożnika pola karnego.

107'

Zapachniało golem dla Śląska! Z rzutu wolnego dośrodkował Ostoja Stjepanović, bardzo groźnie główkował Lasza Dwali i Łukasz Radliński kapitalną interwencją wybił piłkę na rzut rożny.

106'

Początek drugiej części dogrywki.

104'

Filip Piszczek zbiegł z lewego skrzydła w pole karne, oddał strzał, ale piłka przeszła obok słupka.

100'

Nikt nie przeciął dośrodkowania Grajciara z rzutu wolnego i piłka wyszła poza boisko.

99'

Nieudane podanie Piszczka zakończyło obiecującą kontrę Sandecji.

97'

Faul w ofensywie Kokoszki na Baranie.

93'

Obrona Sandecji poradziła sobie z centrą Alvarinho z rzutu rożnego.

92'

Łukasz Radliński bez trudu złapał piłkę po dośrodkowaniu Pawelca.

91'

Gra wznowiona.

90+5'
90+3'

Augusto doznał kontuzji i chyba konieczna będzie zmiana.

90+2'

Mateusz Bartków skakał do główki w polu karnym Śląska i staranował Augusto. Gra przerwana.

90'

Doliczone 3 minuty.

90'

Celna główka Szufryna po dośrodkowaniu Trochima z rzutu wolnego, jednak pewnie obronił Mariusz Pawełek.

86'

Spięcie Piszczka z Celebanem przy linii końcowej boiska. Gracz Sandecji liczył na rzut wolny, ale sędzia stwierdził, że faulował.

83'

Gol! Strzelił Wojciech Trochim.

Wyrównanie! Trochim uderzył w lewy róg, Pawełek rzucił się w prawy i piłka w siatce.

82'

Rzut karny dla Sandecji! Filip Piszczek faulowany przez Augusto.

78'

Zablokowany strzał Kasprzaka z 20 metrów.

77'

Sandecja. Schodzi: Adrian Danek. Wchodzi: Filip Piszczek.

76'

Teraz Szufryn ucierpiał po faulu Augusto, jednak wrócił do gry.

73'

Dawid Szufryn i Bence Mervo zderzyli się głowami. Sędzia orzekł faul gracza Sandecji.

68'

Z rzutu wolnego dośrodkował Wojciech TrochimMariusz Pawełek minął się z piłką, jednak wspomogli go defensorzy.

68'

Żółtą kartkę za faul na Danku otrzymał Alvarinho.

65'

Piotr Celeban oddalił zagrożenie po dośrodkowaniu Małkowskiego z rzutu wolnego.

63'

Sandecja. Schodzi: Maciej Korzym. Wchodzi: Dawid Janczyk.

61'

Żółtą kartkę za faul na Grajciarze otrzymał Bartłomiej Kasprzak.

60'
56'

Nieprzerwanie od początku meczu pada deszcz. To też wpływa na poziom rywalizacji. Przez ostatnie minuty nie dzieje się nic ciekawego.

53'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

52'

Gospodarze egzekwowali rzut wolny, jednak centrę w kierunku Szufryna przecięli obrońcy Śląska.

50'

Po podaniu Małkowskiego tuż obok słupka uderzył Grzegorz Baran!

47'

Po dośrodkowaniu Zielińskiego niepewnie interweniował Mateusz Bartków, jednak zaasekurował go Łukasz Radliński.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Żółtą kartkę za faul na Goncalvesie otrzymał Maciej Małkowski.

44'

Po stracie Barana Łukasz Madej oddał strzał z ostrego kąta, jednak wprost w ręce Radlińskiego.

43'

Płasko z dystansu uderzył Grzegorz Baran - pewnie interweniował Mariusz Pawełek.

40'

Maciej Korzym zamknął dośrodkowanie Małkowskiego, jednak nieczysto trafił w piłkę przy strzale głową i spudłował.

39'

Po dośrodkowaniu Zielińskiego Dawid Szufryn wybił piłkę tak, że trafił w Bence Mervo, ale ostatecznie sytuację uspokoił Łukasz Radliński.

35'

Po ciekawym początku, poziom meczu spadł i mamy mniej groźnych akcji.

31'

Gol! Strzelił Bence Mervo. Asystował mu Peter Grajciar.

Śląsk na prowadzeniu! Po dośrodkowaniu Grajciara z prawego skrzydła perfekcyjnie główkował Mervo i Radliński bez szans.

28'

Po krótkim rozegraniu rzutu wolnego wysoko nad poprzeczką uderzył Wojciech Trochim.

27'

Żółtą kartkę za faul na Baranie otrzymał Ryota Morioka.

23'

Adrian Danek niemal wyszedł sam na sam z Pawełkiem, ale na 16. metrze został powstrzymany przez dwóch graczy Śląska.

18'

Piękny strzał Trochima z rzutu wolnego. Piłka poleciała minimalnie obok bramki!

17'

Żółtą kartkę za faul na Danku otrzymał Filipe Goncalves.

15'

Zbyt krótko wybił piłkę Michal Piter-Bucko, jednak Peter Grajciar uderzył sprzed pola karnego obok słupka.

13'

Bartłomiej Kasprzak podał do Danka, a ten z 18 metrów strzelił w światło bramki. Nie sprawiło to jednak problemów Pawełkowi.

11'

Michal Piter-Bucko zablokował strzał Grajciara z 18 metrów.

9'

Odpowiedziała Sandecja. Wojciech Trochim dostał piłkę przed polem karnym, uderzył lewą nogą, ale Mariusz Pawełek zaliczył skuteczną interwencję.

7'

Lasza Dwali dośrodkował z lewej strony, Bence Mervo oddał strzał głową, ale piłka poleciała kilka metrów od bramki.

4'

Atakował Śląsk, akcja skończyła się zbyt mocną wrzutką Madeja. Piłka poleciała wzdłuż bramki i przejęli ją gracze Sandecji.