Kamil Glik nieczysto trafił w piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Bardzo ładna akcja Monaco. Ivan Cavaleiro uderzył jednak niecelnie na krótkim słupku.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

90'

Piłka po dośrodkowaniu Lemara odbiła się od murawy i przeleciała tuż nad poprzeczką bramki Guingamp!

88'

Guingamp. Schodzi: Marcus Coco. Wchodzi: Alexis Mane.

wchodzi Wchodzi
Alexis Mane #17
schodzi Schodzi
Marcus Coco #6
84'

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Wyrównanie! Nabil Dirar wycofał na 6. metr do Silvy, a ten trafił do siatki! Piłka po drodze odbiła się jeszcze od jednego z piłkarzy gości.

82'

Guido Carrillo źle uderzył z główki w "szesnastce" Guingamp. Monaco szuka wyrównującego gola!

82'

Świetna akcja Bernardo Silvy! Napastnik Monaco został jednak zablokowany w polu karnym gości.

81'

Guingamp. Schodzi: Yannis Salibur. Wchodzi: Thibault Giresse.

Thibault Giresse #18
Yannis Salibur #9
80'

Monaco. Schodzi: Benjamin Mendy. Wchodzi: Joao Moutinho.

77'

Djibril Sidibe strzelił z rzutu wolnego nieznacznie nad bramką.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Christophe Kerbat. Monaco będzie miało rzut wolny z dogodnej odległości.

Christophe Kerbat #3
EA Guingamp
75'

Salibur strzelił z rzutu wolnego w dobrze ustawionego golkipera Monaco.

73'

Monaco domaga się kolejnego karnego! Strzelał Nabil Dirar, który zasygnalizował sędziemu zagranie ręką.

71'

Gol! Strzelił Fabinho. Pewny strzał z rzutu karnego!

AS Monaco
1
70'

Bernardo Silva wywalczył rzut karny dla Monaco!

68'

Kamil Glik!!! Po rzucie rożnym Polak wygrał powietrzny pojedynek, ale z główki uderzył wprost w golkipera gości.

2
65'

Żółtą kartkę otrzymał Nabil Dirar.

64'

Guingamp. Schodzi: Sloan Privat. Wchodzi: Ludovic Blas.

Ludovic Blas #12
Sloan Privat #10
59'

Djibril Sidibe groźnie dośrodkował z prawego skrzydła, jednak piłka nietknięta przeleciała przez pole karne Guingamp.

58'

Kolejny rzut wolny dla Monaco. Tym razem Thomas Lemar z dogodnej odległości trafił prosto w mur.

56'

Jonsson skutecznie wypiąstkował piłkę sprzed głowy Glika.

53'

Bardzo źle z dystansu uderzył gracz gości - Deaux.

52'

Po przerwie Monaco włączyło wyższy bieg, lecz wciąż nie przekłada się to na podbramkowe sytuacje.

48'

Ładna wymiana w ataku Monaco. Strzał Fabinho z 15 metrów został jednak zablokowany.

46'

Początek drugiej połowy.

1
45+2'

Gracze Monaco domagali się rzutu karnego po zagraniu ręką. Sędzia pozostał nieugięty na protesty piłkarzy.

45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

45'

Bardzo dobra okazja dla Monaco! Bernardo Silva przejął piłkę w polu karnym i uderzył po ziemi metr obok słupka.

44'

Tymczasem Kylian Mbappe opuścił stadion na noszach i z kołnierzem usztywniającym na szyi.

43'

Nabil Dirar huknął z dystansu nad bramką gości.

41'

Monaco. Schodzi: Kylian Mbappe. Wchodzi: Bernardo Silva.

40'

Kylian Mbappe zderzył się głową z rywalem i nie może o własnych siłach opuścić boiska.

1
37'

Gol! Strzelił Sloan Privat. Asystował mu Lucas Deaux. Ależ niespodzianka! Po centrze z prawej strony skutecznie akcję po strzale z główki zamknął Privat!

EA Guingamp
Asysta:
Lucas Deaux #7
1
35'

Monaco musi podkręcić tempo, jeśli chce doprowadzić do wyrównania jeszcze przed przerwą.

33'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Mendy.

29'

Gol! Strzelił Mustapha Diallo. Asystował mu Yannis Salibur. Co za gooool!!! Diallo przyjął piłkę przed polem karnym i z półwoleja huknął wprost w okienko bramki Monaco!

Mustapha Diallo #8
EA Guingamp
Asysta:
1
27'

To powinien być gol! Monaco wyszło z fantastyczną kontrą. Nabil Dirar zagrał na piąty metr do zupełnie niepilnowanego Guido Carrillo, który miał przed sobą pustą bramkę i... nieczysto trafił w piłkę!

24'

Nie jest to interesujące widowisko. Goście skutecznie bronią się na własnej połowie.

20'

Fatalnie z rzutu wolnego strzelił Salibur.

19'

Kamil Glik sfaulował rywala i Guingamp będzie miał rzut wolny z ponad 30 metrów od bramki Monaco.

19'

Nudny okres w meczu. Monaco ma przewagę w posiadaniu piłki, ale nie przekłada jej na podbramkowe okazje.

16'

Kamil Glik na razie nie musiał się wykazywać swoimi umiejętnościami.

15'

Żółtą kartkę otrzymał Mustapha Diallo.

EA Guingamp
12'

Żółtą kartkę otrzymał Jordan Ikoko.

Jordan Ikoko #2
EA Guingamp
10'

Guido Carrillo uderzył bardzo niecelnie z główki. To pierwsza próba w wykonaniu gospodarzy.

9'

Goście coraz odważniej atakują! Tym razem Jimmy Briand urwał się rywalowi i strzelił po ziemi wprost w bramkarza Monaco.

8'

Salibur strzelił z dystansu wyraźnie nad bramką gospodarzy.

7'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Privat główkował wprost w golkipera Monaco. Pierwszy strzał w tym meczu.

5'

Od początku gospodarze mają wyraźną przewagę. Liczne dośrodkowania w pole karne Guingamp nie przynoszą jednak zagrożenia.

20:09

Piłkarze na pogodę nie mogą dzisiaj narzekać.

20:09

Klub Polaka na inaugurację Ligue 1 zmierzy się z EA Guingamp, który w poprzednim sezonie zajął dopiero 16 miejsce.