28 sie 2016 20:45
90'

Arbiter doliczył 3 minuty.

87'

Kontra gospodarzy, ale Djibril Sidibe zbyt długo zwlekał z dośrodkowaniem, a gdy już kopnął piłkę, ta spoczęła w rękawicach Trappa.

85'

Próbują jeszcze paryżanie, ale najzwyczajniej w świecie, ich gra wygląda dzisiaj bardzo blado. AS Monaco jest lepszą drużyną.

1
81'

PSG. Schodzi: Lucas Moura. Wchodzi: Hatem Ben Arfa.

80'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Serge Aurier.

Zabójczy kontratak gospodarzy. Z piłką popędził Sidibe. Gdy był już przed bramkarzem chciał wyłożyć piłkę, biegnącemu obok Dirarowi. We wszystko wmieszał się jednak obrońca PSG i nieszczęśliwie pokonał własnego bramkarza.

Paris Saint-Germain
2
78'

Monaco. Schodzi: Valere Germain. Wchodzi: Nabil Dirar.

77'

Angel di Maria wpadł w pole karne, z jego lewej strony i zagrał do Cavaniego. Wszystko przeczytał jednak Danijel Subasić, przecinając to podanie.

75'

Centra Moury zablokowana przez Raggiego. Brazylijczyk protestował, dopatrując się zagrania ręką rywala. Nic takiego nie miało jednak miejsca.

73'

Do rozgrzewki ruszył Krychowiak. Wątpliwe jednak by przy takim wyniku Polak dostał szansę debiutu.

70'

PSG. Schodzi: Marco Verratti. Wchodzi: Blaise Matuidi.

67'

PSG złapało wiatr w żagle. Szybka wymiana piłek i dogranie Meuniera z prawej flanki. Bliski wepchnięcia piłki do siatki był Cavani, ale naciskany przez Glika, chybił celu.

63'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Serge Aurier.

Verratti z głębi pola wstrzelił piłkę w pole karne, gdzie głową zgrał ją Aurier. Glik nie upilnował Cavaniego, który głową zdobył kontaktowego gola.

1
62'

PSG. Schodzi: David Luiz. Wchodzi: Thomas Meunier.

59'

Prosty błąd Kimpembe w przyjęciu piłki mógł drogo kosztować, ale Germain nie skorzystał z prezentu.

56'

Wreszcie konkretniej zaatakowali goście. Prawym skrzydłem szarpnął Lucas Moura. Piłkarz wstrzelił piłkę przed bramkę, gdzie piętą jej kierunek chciał zmienić Cavani. Urugwajczyk skiksował, ale akcję zamykał jeszcze Layvin Kurzawa... tylko boczna siatka.

54'

Bardzo niecelnie z 30 metrów uderzył Benjamin Mendy. Piłka poszybowała wysoko nad bramką.

1
52'

Nieporozumienie Subasicia z Glikiem. W niegroźnej sytuacji Polak wybił piłkę na rzut rożny.

48'

Dobra okazja dla paryżan. Bakayoko faulował Verrattiego tuż przy linii pola karnego, z jego prawej strony. Centra Moury była jednak tragiczna. Piłka wróciła do piłkarza, który za drugim razem centrował już lepiej, ale Cavani uderzył bardzo lekko.

1
46'

Początek II połowy.

45+2'

Gol! Strzelił Fabinho. Asystował mu Jemerson.

Pewny strzał w lewy róg, w przeciwny rzucił się Trapp.

AS Monaco
1
44'

Rzut karny dla gospodarzy po tym jak przepisy w polu karnym przekroczył Luiz. Najpierw zagranie ręką, a później faul na Jemersonie.

1
42'

Mistrz Francji nie przywykł do trudności ze zdobywaniem goli. Tymczasem obrona gospodarzy jest dzisiaj świetnie dysponowana. Podopieczni Unaia Emery'ego mają problem z przedostaniem się pod bramkę przeciwnika.

40'

Miękka wrzutka w pole karne AS Monaco, ale Edinson Cavani nie miał z czego uderzyć głową. Piłka toturlała się do Subasicia.

38'

Cierpi Verratti. Pomocnik trzyma się za dłoń. To efekt jednego ze starć.

36'

Ładna akcja gospodarzy. Środkiem piłkę wzorowo wyprowadził Fabinho. Podanie do wbiegającego w pole karne Silvy, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

32'

Dwie skuteczne interwencje na przedpolu. Danijel Subasić jest dzisiaj pewnym punktem gospodarzy.

Czy PSG potrzebuje takiego piłkarza jakim jest Grzegorz Krychowiak?
TAK
NIE
30'

Widowiskowa akcja Verrattiego. Pomocnik balansem ciała minął w środkowej strefie 3 rywali, po czym podał na prawo do Auriera. Centra obrońcy została jednak zablokowana.

27'

Żółtą kartkę otrzymał Edinson Cavani. Faul na Fabinho.

1
26'

Przerwa w grze. Luiz zderzył się z bramkarzem Monaco i potrzebował pomocy medyków.

2
24'

Żółtą kartkę otrzymał Tiemoue Bakayoko. Kara za odepchnięcie Rabiota.

22'

Serge Aurier przedarł się prawym skrzydłem i idealnie podał do Cavaniego. Napastnik był sam przed bramkarzem, ale zamiast szukać technicznego rozwiązania, zamknął oczy i huknął ile sił w nogach... daleko obok bramki.

1
19'

Brutalny atak Auriera. Żółta kartka to powinien być najmniejszy wymiar kary, tymczasem arbiter nie zdecydował się ukarać obrońcy.

16'

Znakomita piłka od Sidibe trafiła do Germaina. Ten mógł podwyższyć wynik, ale fatalnie skiksował.

13'

Gol! Strzelił Joao Moutinho. Asystował mu Djibril Sidibe.

Gospodarze na prowadzeniu! Świetne podanie z prawego skrzydła i mierzony, płaski strzał z linii pola karnego.

10'

Świetna klepka Verrattiego z Mourą i wyłożenie na 17. metr. Strzał di Marii zablokował Fabinho.

8'

Dobre przeniesienie ciężaru gry na lewą stronę boiska. Bernardo Silva podjął walkę 1 na 1 z Luizem. Górą obrońca.

5'

Długie podanie do Cavaniego, ale ten przegrał pojedynek biefgowy z Jemersonem.

3'

Prostopadłe zagranie do Cavaniego, ale napastnik mecz rozpoczął od spalonego. Urugwajczyk pospieszył się z wyjściem na pozycję.