Liga Mistrzów: IV runda eliminacyjna, pierwsze mecze
90'

Doliczone 2 minuty.

89'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Fernandinho.

0:5! Fernandinho podał prostopadle do Aguero, a ten odwrócił się z piłką i pewnym uderzeniem nie dał szans Nicie.

86'

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Tamas.

FCSB Bukareszt
86'

Steaua już tylko czeka aż ten koszmar się skończy. Goście natomiast bawią się na boisku.

82'

Nita odbił piłkę do boku po kąśliwym uderzeniu Nolito z 16 metrów.

79'

Man City. Schodzi: Kevin De Bruyne. Wchodzi: Fernando.

78'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Nolito.

Aguero z dubletem! Argentyńczyk trafił do siatki płaskim uderzeniem po szybkiej akcji swojej drużyny i podaniu od Nolito.

Manchester City
76'

Teraz David Silva spudłował technicznym uderzeniem sprzed pola karnego.

76'

Nita z kłopotami obronił mocny strzał Sergio Aguero z kilkunastu metrów.

72'

David Silva miał dobrą okazję w polu karnym, jednak umiejętnie przeszkadzał mu Tamas i Hiszpan nie oddał strzału.

70'

Man City. Schodzi: Pablo Zabaleta. Wchodzi: Bacary Sagna.

67'

Steaua. Schodzi: Muniru Sulley. Wchodzi: Ovidiu Popescu.

wchodzi Wchodzi
Ovidiu Popescu #23
schodzi Schodzi
Muniru Sulley #11
66'

Momentami podrywają się jeszcze gospodarze, ale nie potrafią zagrozić rywalowi ani z gry, ani po stałych fragmentach.

62'

Piętą uderzył teraz Sergio Aguero, ale zabrakło mocy i Nita na posterunku.

61'

Cisza na stadionie w Bukareszcie. Trudno się jednak dziwić rumuńskim kibicom, ich ulubieńcy są tylko tłem dla ekipy Pepa Guardioli.

58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alin Tosca.

57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alexandru Tudorie.

Alexandru Tudorie #9
55'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

54'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Kolarov.

53'

Sergio Aguero wymanewrował w polu karnym Toscę, odpalił petardę z ostrego kąta, jednak zabrakło nieco precyzji.

52'

Nolito oddał mocny strzał z ostrego kąta i trafił w zewnętrzną część słupka!

50'

Tudorie wyraźnie chybił płaskim strzałem z ostrego kąta.

49'

Gol! Strzelił Nolito. Asystował mu Kevin De Bruyne.

0:3! De Bruyne podał na czystą pozycję do Nolito, ten uniknął spalonego, minął Nitę i dopełnił formalności do pustej bramki.

47'

Potężnie z ostrego kąta uderzył Nicolae Stanciu, ale trafił tylko w boczną siatkę.

46'

Steaua. Schodzi: Bojan Golubović. Wchodzi: Alexandru Tudorie.

Bojan Golubović #14
46'

Początek drugiej połowy.

41'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Raheem Sterling.

Nie wpadło z "wapna", ale z gry Aguero zdobył gola! Po krótkim podaniu Sterlinga Argentyńczyk trafił do siatki niezbyt mocnym, za to bardzo precyzyjnym płaskim strzałem z linii pola karnego.

39'

Teraz kapitalna interwencja Nity po groźnym strzale Sterlinga z 12 metrów!

39'

Po rzucie rożnym kapitalny strzał z powietrza oddał Aleksandar Kolarov i gospodarzy uratowała poprzeczka!

38'

Manchester City nie atakuje już tak zaciekle jak na początku, ale kontroluje boiskowe wydarzenia.

34'

Zbyt mocno z rzutu wolnego dośrodkował Nicolae Stanciu, o piłkę jeszcze powalczył pod końcową linią Tamas, ale z tej akcji nie wyszło nic konkretnego.

29'

Teraz mogło być 1:1! Popa wyprowadził szybką kontrę gospodarzy, finalnie piłka trafiła do niekrytego w polu karnym Hamrouna, ale jego strzał z ostrego kąta zatrzymał Wilfredo Caballero.

27'

Płaski strzał sprzed pola karnego oddał Kevin De Bruyne, jednak wyraźnie obok słupka.

26'

Steaua nie istnieje, zaś Anglicy ani myślą spuszczać z tonu.

22'

Ładny "spadający liść" Kolarova i po rykoszecie piłka wylądowała na górnej siatce.

21'
NIESTRZELONY KARNY

Coś niesamowitego! Do piłki ustawionej na 11. metrze znów podszedł Aguero, huknął na wiwat i za wysoko. Druga zmarnowana jedenastka Argentyńczyka!

20'

Kolejny rzut karny dla Man City! Enache ściął równo z trawą Kolarova.

18'

Adrian Popa rozpędził się na prawym skrzydle, dośrodkował w kierunku Golubovicia, ale angielscy obrońcy spisali się bez zarzutu.

17'

Gospodarze wyraźnie stłamszeni, na razie nie są w stanie nawiązać wyrównanej walki.

13'

Gol! Strzelił David Silva. Asystował mu Raheem Sterling.

Faworyt prowadzi! Koszmarną stratę pod własnym polem karnym zanotował Tosca, Sterling odegrał na 13. metr do Silvy, a ten wykonał egzekucję mocnym płaskim strzałem.

12'

Anglicy są wyraźnie podrażnieni zmarnowaną jedenastką i atakują ze sporą determinacją. Teraz Sergio Aguero wyraźnie chybił strzałem z narożnika pola karnego.

8'

Nie ma gola! Nita kapitalnie obronił strzał Sergio Aguero w prawy róg, a Nolito przy próbie dobitki trafił w poprzeczkę!

7'

Rzut karny dla Man City! Sulley bezmyślnie sfaulował Sterlinga.

6'

Płasko z dystansu uderzył Nolito, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Nitę.

4'

Żółtą kartkę za ostry faul na Sulleyu otrzymał Pablo Zabaleta.

2'

Nicolae Stanciu odzyskał piłkę w środkowej strefie, popędził na bramkę i minimalnie chybił potężną bombą z 25 metrów!

1'

Piłka już powędrowała pod bramkę Man City, jednak niebezpieczeństwo interwencją poza polem karnym zażegnał Wilfredo Caballero.