Żółtą kartkę otrzymał Joao Moutinho.

89'

Monaco musi się teraz rozpaczliwie bronić.

88'

Pato groźnie uderzał na bramkę Subasicia, jednak i tak znajdował się na ofsajdzie.

87'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Benjamin Mendy. Monaco będzie grało w osłabieniu! Mendy najpierw ostro sfaulował rywala, a potem miał jeszcze do niego pretensje i Brych pokazał mu dwie żółte kartki.

85'

Villarreal jeszcze próbuje, ale nie potrafi zagrozić Subasiciowi w II połowie.

83'

Często upadają w polu karnym zawodnicy Villarreal, jednak nie są faulowani i arbiter nie przerywa gry.

81'

Monaco. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Joao Moutinho.

79'

Ależ kontra Monaco! Silva dograł przed bramkę, gdzie Asenjo minął się z piłką. Na szczęście dla Hiszpanów bez konsekwencji.

77'

Techniczny strzał Triguerosa z ponad 20 metrów. To nie mogło zaskoczyć Subasicia.

76'

Villarreal. Schodzi: Rafael Santos Borre. Wchodzi: Mario Gonzalez.

wchodzi Wchodzi
Mario Gonzalez #18
schodzi Schodzi
75'

Żółtą kartkę otrzymał Fabinho.

AS Monaco
72'

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Gospodarze atakowali, a goście strzelili gola! Indywidualna szarża Silvy przez pół boiska zakończona strzałem z 16 metrów. Portugalczykowi pomógł jeszcze rykoszet.

68'

Strzelał z 15 metrów Gaspar i za moment zasugerował, że Bakayoko zatrzymał piłkę ręką. Felix Brych nie zdecydował się podyktować karnego.

66'

Ryzykowna, ale skuteczna interwencja Fabinho we własnym polu karnym.

63'

Brakuje celnych strzałów, bramkarze muszą interweniować tylko przy dośrodkowaniach.

58'

Kolejne dośrodkowanie przed bramkę Villarrealu. Na posterunku był czujny Asenjo.

55'

Asenjo pewnie złapał piłkę po centrze z rzutu wolnego.

53'

Pato znalazł się z piłką w polu karnym, jednak osaczony przez rywali nie zdołał oddać strzału.

51'

Piłkarze Monaco ruszyli z błyskawiczną kontrą lewym skrzydłem, ale obrońcy Villarreal w porę przerwali tę szarżę.

47'

Glik zdołał oddać strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jednak wyraźnie chybił.

46'

Początek II połowy.

45'

Minuta doliczona do I połowy rywalizacji na El Madrigal.

44'

Długa akcja Monaco w polu karnym miejscowych. Wszystko niecelnym strzałem zakończył Valere Germain.

39'

Raggi zacentrował przed bramkę z prawego skrzydła i było niebezpiecznie dla Asenjo.

36'

Gol! Strzelił Alexandre Pato. Remis! Monaco ukarane za pasywną grę! Santos przy biernej postawie Glika i Raggiego dograł głową do niekrytego Pato, a ten "główką" nie dał szans bramkarzowi.

34'

Teraz Pato pomylił się o centymetry! Uderzenie Brazylijczyka z 20 metrów minimalnie minęło słupek.

31'

Brakuje składnych akcji, widać, że w Villarrealu doszło do wielu zmian kadrowych po ostatnim sezonie.

27'

Asenjo wyszedł do dośrodkowania i pewnie złapał piłkę. Monaco nie zamierza tylko bronić jednobramkowej przewagi.

25'

Aktywny w przodzie jest Pato, jednak groźnie na bramkę Subasicia jeszcze nie strzelał.

22'

Kontra Monaco i po dośrodkowaniu Mendy'ego szansę miał Germain. Strzelił jednak niecelnie.

20'

Tempo gry nie zachwyca, ale dobrą pracę wykonują defensywni pomocnicy Monaco, którzy na 30-40 metrze przerywają akcje gospodarzy.

16'

Stopniowo rośnie napór Hiszpanów, Glik i spółka muszą mieć się na baczności.

12'

Groźnie po centrze Gaspara w pole karne. Subasić ledwo uprzedził szarżującego Pato.

10'

Sprzed pola karnego uderzył Raggi, jednak próba Włocha została przyblokowana.

7'

Zaskoczeni gospodarze nie potrafią przeprowadzić groźnej akcji ofensywnej.

3'

Gol! Strzelił Fabinho. Zawodnik Monaco z "wapna" nie dał żadnych szans golkiperowi Villarreal. Wymarzony początek dla zespołu Glika.

AS Monaco
2'

Żółtą kartkę otrzymał Alfred N'Diaye i rzut karny dla gości! W zupełnie niegroźnej sytuacji przy linii końcowej sfaulowany został Lemar.

20:36

Villarreal CF dopiero przystępuje do rozgrywek i postara się zostać piątym hiszpańskim zespołem w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

20:36

AS Monaco przebrnęło już przez jedną rundę kwalifikacyjną, pokonując 4:3 w dwumeczu Fenerbahce Stambuł.