Roma. Schodzi: Diego Perotti. Wchodzi: Gerson.

86'

Mieli szansę przyjezdni na kontratak, ale nie spieszy się im. Mają już w gaści to, po co przyjechali.

83'

Strzał z dystansu obok bramki Ikera Casillasa. Hiszpan rozpoczął grę dalekim wykopem, a jego partnerzy z pola zebrali drugą piłkę.

79'

Pełny spokój w szeregach Portugalczyków. 10 minut pozostało im do wielkiej wiktorii w Rzymie. Nie pozwalają na nic rozbitym rywalom.

75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jesus Corona.

Akcja indywidualna a la slalom gigant między obrońcami AS Roma i Jesus Corona huknął z bliska pod poprzeczkę na 0:3!

73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Miguel Layun.

Podanie za linię obrońców do Miguela Layuna. Piłkarz FC Porto ominął Wojciecha Szczęsnego i uderzył na 0:2. Niepotrzebna wycieczka Polaka na przedpole.

71'

Może stały fragment! Płaskie wstrzelenie Radji Naingollana i zabrakło partnera, by dostawić stopę i wbić piłkę do siatki.

68'

Więcej złośliwości i starć w parterze niż dobrego futbolu. FC Porto umiejętnie zabija ten mecz. Gra pressingiem na całej długości boiska.

66'
ZMIANA

Porto. Schodzi: Andre Silva. Wchodzi: Adrian Lopez.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Andre Silva.

62'

Piłka głównie na połowie FC Porto, ale Smoki mają kontrolę nad próbami dziewięciu gladiatorów z Rzymu.

59'
ZMIANA

Roma. Schodzi: Edin Dzeko. Wchodzi: Juan Manuel Iturbe.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Oliveira.

57'
ZMIANA

Porto. Schodzi: Otavinho. Wchodzi: Sergio Oliveira.

55'

FC Porto próbuje zamknąć mecz golem na 0:2. Otavinho uderzył nieopodal bramki Wojciecha Szczęsnego, ale bramkarz chyba panował nad sytuacją.

52'

Dziewięciu na jedenastu. AS Roma utrzymuje się w posiadaniu piłki, ale będzie jej szalenie trudno o doprowadzenie do remisu.

50'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Emerson Palmieri.

Szymon Marciniak wyrzucił z boiska drugiego zawodnika AS Roma! Jeszcze jedno brutalne wejście, które groziło kontuzją i Emerson Palmieri już w drodze do szatni.

50'

Diego Perotti dośrodkował płasko spod chorągiewki. Piłkę przechwycił bez problemu Iker Casillas.

48'

Więcej miejsca na boisku po czerwonej kartce. FC Porto chce, by rywale biegali za piłką i tracili energię.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

45+5'

Szybki wypad zespołu z miasta wina i Hector Herrera uderzył płasko z 16. metra tuż obok słupka. Było niebezpiecznie!

45+4'

Bardzo duże napięcie towarzyszy Szymonowi Marciniakowi. Gra zaostrzyła się, a gospodarze nie akceptują decyzji o wykluczeniu Daniele De Rossiego.

1
45+2'
ZMIANA

Porto. Schodzi: Maxi Pereira. Wchodzi: Miguel Layun.

45'

Doliczone 6 minut.

44'

Nerwowo na boisku. Szymon Marciniak nie przerwał gry, a Maxi Pereira ucierpiał poważnie po starciu w bocznym sektorze boiska.

43'

Po akcji Edina Dzeko podniosła się wrzawa na trybunach. Kibice dostali sygnał, że jeszcze nie wszystko jest stracone.

39'

Czerwoną kartkę otrzymał Daniele De Rossi.

Bardzo odważna decyzja Szymona Marciniaka! Polak wyrzucił z boiska Daniele De Rossiego, kapitana AS Roma. Sędzia napiętnował atak wyprostowaną nogą w piszczel przeciwnika.

38'

Ze zbyt dużym rozmachem zaatakował Diego Perotti. Skończyło się wybiegnięciem poza boisko i piłką dla Ikera Casillasa.

34'

Nic z tego. Piłkarze w bordowych koszulkach z trudem wygrywają pojedynki z rywalami. Juan Jesus główkował, ale został zablokowany.

33'

Radja Nainggolan zbiegł do chorągiewki i wywalczył korner. Szansa na zaskoczenie Portugalczyków jakimś ciekawym rozwiązaniem.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Otavinho.

30'

Edin Dzeko wpadł w pole karne i strzelił z ostrego kąta. Iker Casillas zatrzymał strzał Bośniaka lekko nonszalancko, ale wiedział co robi.

27'

Wysoko zawieszona piłka i Andre Silva strzelił głową w kierunku drugiego słupka. Wojciech Szczęsny wybił się jak na sprężynach i popisał się chwytem.

25'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, zgranie do środka i chwyt Wojciecha Szczęsnego. Polak nie pozwolił gościom na oddanie strzału.

24'

Rozsądna gra Portugalczyków. Po kilku nieudanych rajdach AS Roma przenieśli grę wyżej i wywalczyli rzut wolny.

21'

Dwa dośrodkowania Giallorossich ze stałych fragmentów. Edin Dzeko i jego pomocnicy nie zrobili użytku z nich i FC Porto jest bezpieczne.

19'

AS Roma jest w ataku i rozgrywa piłkę w centrum boiska. Drużyna z Portugalii kontroluje wydarzenia, cofnięta w dziesięciu na własną połowę.

17'

Mohamed Salah wystartował do prostopadłego podania z głębi pola. Szybszy od pomocnika był niespodziewanie Iker Casillas.

14'

Żółtą kartkę otrzymał Hector Herrera.

15'

Ponownie wściekły Radja Nainggolan znalazł się pod bramką FC Porto. Pomocnik główkował po dośrodkowaniu z lewego skrzydła tuż nad poprzeczką gości.

12'

Radja Nainggolan podwieszony za napastnikiem Edinem Dzeko. Belg sprawdził czujność bramkarza FC Porto strzałem z dystansu. Bez zarzutu.

10'

Wojciech Szczęsny skapitulował, a piłkarze na ławce rezerwowych AS Roma wyglądają na poddnerwowanych. Roma musi natychmiast zmienić plan na mecz.

8'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Felipe. Asystował mu Otavinho.

Kapitalnie rozpoczyna się rewanż dla FC Porto. Smoki na prowadzeniu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego! Obrońcy AS Roma nie przypilnowali Felipe, który główkował z bliska do bramki po dośrodkowaniu Otavinho.

7'

Ponownie w ataku Smoki. Andre Andre nie przedarł się w pole karne Wojciecha Szczęsnego. Polak wygania stamtąd swoich partnerów z pola.

5'

Maxi Pereira podłączył się do ataku FC Porto. W jego wymianę podań z partnerem włączył się Juan Jesus i zatrzymał akcję.

3'

Pierwsza interwencja Ikera Casillasa. AS Roma ruszyła do przodu podobnie jak w pierwszym meczu w Porto.

19:59

Przed meczem zroszona murawa.

19:59

Kibice czekają, a napięcie rośnie.

19:59

Wojciech Szczęsny rozpocznie w postawowym składzie rewanż w IV rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. AS Roma zremisowała 1:1 na wyjeździe z FC Porto i to jej przeciwnik musi zdobyć minimum gola w rewanżu, by awansować.

19:59

Ławka rezerwowych FC Porto: Jose Sa - Sergio Oliveira, Ruben Neves, Silvestre Varela, Adrian Lopez, Evandro, Miguel Layun.

19:59

Ławka rezerwowych AS Roma: Alisson - Juan Manuel Iturbe, Francesco Totti, Federico Fazio, Gerson, Emerson Palmieri, Stephan El Shaarawy.