28 paź 2016 20:45
90'

Doliczone 3 minuty.

88'

PSG prowadzi skromnie, ale jest bliskie wypełnienia celu, bo ekipa Lille nie stwarza sytuacji.

85'

PSG. Schodzi: Angel di Maria. Wchodzi: Hatem Ben Arfa.

82'

Niebywałe! Eder perfekcyjnie dośrodkował na 4. metr do Sankhare, ale ten sam nie wiedział, czym ma uderzać, w efekcie tylko lekko trącił piłkę i złapał ją Alphonse Areola.

80'

Lille. Schodzi: Stopilla Sunzu. Wchodzi: Morgan Amalfitano.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Stopilla Sunzu #13
80'

PSG. Schodzi: Lucas Moura. Wchodzi: Jese Rodriguez.

79'

Po kombinacyjnym rozegraniu rzutu wolnego bardzo mocny strzał sprzed pola karnego oddał Sliti, ale zablokował go Adrien Rabiot.

78'

Żółtą kartkę otrzymał Renato Civelli.

77'

Przerwa w grze, Angel di Maria ucierpiał w starciu z Berią.

73'

Amadou przeciął miękką centrę Di Marii z prawego skrzydła.

71'

Paryżanie wyszli z bardzo groźną kontrą, ale pospieszył się ze strzałem Lucas Moura i piłkę pewnie złapał Vincent Enyeama.

68'

Lille. Schodzi: Julian Palmieri. Wchodzi: Naim Sliti.

Naim Sliti #27
Julian Palmieri #15
68'

Lille. Schodzi: Rio Mavuba. Wchodzi: Yves Bissouma.

Yves Bissouma #21
65'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Angel di Maria.

PSG dopięło swego! Civelli nie potrafił przeciąć centry Di Marii do Cavaniego i Urugwajczyk trafił do siatki potężną bombą z ostrego kąta pod poprzeczkę.

Paris Saint-Germain
64'

Zbyt głęboko z rzutu wolnego dośrodkował Lucas Moura, piłki nie sięgnął Edinson Cavani i złapał ją Vincent Enyeama.

61'

Duży kocioł w polu karnym PSG, ale goście zablokowali strzały Edera i Berii.

60'

PSG. Schodzi: Marco Verratti. Wchodzi: Adrien Rabiot.

58'

Edinson Cavani dopadł do piłki w narożniku pola karnego, ale znów huknął nad bramką.

54'

Nieczysto z dystansu uderzył Lucas Moura i piłka nie poleciała w światło bramki.

54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rio Mavuba.

53'

Solidnie spisują się gospodarze i mistrz Francji nie potrafi wypracować przewagi.

49'

Bardzo spokojne, wręcz nudne pierwsze minuty po przerwie.

48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

46'

Początek drugiej połowy.

44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Layvin Kurzawa.

42'

Z ostrego kąta tyleż mocno co niecelnie uderzył Edinson Cavani. Niewykluczone, że trafił piłką jakiegoś kibica na trybunach.

41'

Paryżanie utrzymują się przy piłce i prowadzą atak pozycyjny.

37'

Przewaga po stronie PSG, które miało więcej czystych sytuacji. Gospodarze próbują szczęścia głównie po stałych fragmentach.

33'

Po rzucie rożnym nad poprzeczką główkował Layvin Kurzawa.

32'

Amadou zdjął piłkę z nogi składającemu się do strzału z ostrego kąta Matuidiemu.

31'

Edinson Cavani egzekwował rzut wolny z 25 metrów, jednak uderzył wprost w mur obrońców.

29'

Odważna, ale skuteczna interwencja Areoli, który wybiegł aż na 14. metr, by przeciąć dośrodkowanie Corchii z rzutu wolnego.

27'

Teraz przy bliższym słupku uderzył Lucas Moura, jednak pewnie obronił Vincent Enyeama.

22'

Gol dla PSG? Nie! Di Maria trafił do pustej bramki po błędzie Enyeamy, jednak sędzia asystent zasygnalizował głównemu zagranie ręką Argentyńczyka. Nadal 0:0.

22'

Angel di Maria powinien dać prowadzenie mistrzowi Francji! Argentyńczyk miał bardzo dużo swobody w polu karnym, ale uderzył wprost w Enyeamę!

19'

Alphonse Areola złapał piłkę po płaskim strzale z dystansu Corchii.

17'

Teraz świetna szansa paryżan, ale Vincent Enyeama obronił zarówno pierwszy strzał Di Marii z ostrego kąta, jak i poprawkę Cavaniego.

16'

Ogromne szczęście PSG! W zamieszaniu po rzucie rożnym Soumaoro próbował oddać strzał głową z 2 metrów, ale miał piłkę nieco za plecami i nie zdołał odpowiednio przymierzyć.

15'

Palmieri miał trochę swobody na lewym skrzydle, lecz został zablokowany przy próbie dośrodkowania.

12'

Zakotłowało się teraz w polu karnym Lille, ale z piłką minął się Edinson Cavani, a Lucas Moura miał zbyt trudną pozycję, by oddać celny strzał.

11'

Teraz gospodarze poradzili sobie z centrą Meuniera sprzed pola karnego.

10'

Marco Verratti świetnie rozprowadził akcję na lewe skrzydło do Kurzawy, ale dośrodkowanie tego drugiego zablokował Amadou.

6'

Dość chaotyczny początek z obu stron. Oglądamy sporo walki.

3'

Z rzutu wolnego znakomicie dośrodkował Sebastien Corchia, ale obok słupka główkował Sunzu. I tak był jednak na spalonym, gra przerwana.