Mecze towarzyskie
10 sie 2016 20:30
90+3'

Munir El Haddadi dostał piłkę w pole karne, lecz jego strzał został zablokowany.

90+1'

Sędzia doliczył 3 minuty.

90+1'

Mogła być czwarta bramka dla Barcy! Luis Suarez strzelił tuż pod poprzeczkę, ale piłkę na korner sparował bramkarz Sampdorii.

90'

FC Barcelona będzie miała rzut wolny z nieco ponad 20 metrów od bramki rywala. Faulowany był Luis Suarez.

86'

W końcówce defensywę gości nęka Luis Suarez. Rywale radzą sobie jednak z atakami Urugwajczyka.

82'

Sampdoria. Schodzi: Angelo Palombo. Wchodzi: David Ivan.

81'

Po wielu zmianach FC Barcelona nie potrafi na dłużej przejąć inicjatywy. Gra toczy się głównie w środku boiska.

77'

Gol! Strzelił Ante Budimir. Napastnik Sampdorii przyjął piłkę w polu karnym i strzelił obok bezradnego golkipera Barcy. Błąd przy trafieniu popełnił Javier Mascherano.

Sampdoria Genua
77'

Sampdoria. Schodzi: Emiliano Viviano. Wchodzi: Christian Puggioni.

wchodzi Wchodzi
#0
schodzi Schodzi
71'

Przed zmianami bliski podwyższenia wyniku był Denis Suarez, jednak trafił tylko w słupek.

71'

Sampdoria. Schodzi: Karol Linetty. Wchodzi: Pedro Pereira.

#0
68'

Bardzo niecelnie zza pola karnego uderzył Lionel Messi.

67'

Bardzo bliski asysty był Karol Linetty! Sampdoria szybko rozegrała rzut wolny i Polak z lewego skrzydła zagrał płasko w kierunku Quagliarelli. Napastnik gości nie trafił jednak w piłkę.

66'

Ależ to mogła być bramka! Lionel Messi znalazł w polu karnym Turana, który oddał bardzo ładno techniczny strzał i trafił w poprzeczkę.

61'

Barcelona. Schodzi: Lucas Digne. Wchodzi: Juan Camara.

#0
61'

Barcelona. Schodzi: Gerard Pique. Wchodzi: Samuel Umtiti.

61'

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Andre Gomes.

61'
60'

Golkiper Sampdorii uprzedził na 15 metrze Luisa Suareza. Barcelona bardzo długo rozgrywała tę akcję, ale ostatecznie nawet nie zdołała oddać strzału.

56'

Fatalny strzał z dystansu oddał Angelo Palombo. To była jedna z nielicznych ofensywnych akcji Sampdorii.

52'

Lionel Messi uderzył z główki z 13 metrów, ale na posterunku znajdował się golkiper Sampdorii.

49'

Karol Linetty wciąż znajduje się na placu gry.

49'

Świetna kombinacyjna akcja Barcelony. Zagranie Aleixa Vidala do Turana w ostatniej chwili przeciął jednak jeden ze stoperów gości.

48'

Żółtą kartkę otrzymał Vasco Regini.

46'

Początek drugiej połowy.

46'
46'

Sampdoria. Schodzi: Luis Muriel. Wchodzi: Ante Budimir.

46'

Sampdoria. Schodzi: Mirko Eramo. Wchodzi: Edgar Barretto.

#0
46'

Barcelona. Schodzi: Sergi Roberto. Wchodzi: Aleix Vidal.

45+1'

Piłka po zblokowanym strzale z bliskiej odległości Luisa Suareza wylądowała na górnej siatce bramki gości.

45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

41'

Spokojny fragment meczu. Barca rozgrywa futbolówkę na własnej połowie.

37'

Lionel Messi ładnie zagrał w polu karnym w kierunku Luisa Suareza, lecz Urugwajczyk jedynie minął się z piłką. Pachnie kolejnymi bramkami dla Barcelony.

34'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Argentyńczyk kapitalnie przymierzył z rzutu wolnego z ok. 27 metrów! 3:1 dla Barcy!

FC Barcelona
2
1
32'

Barcelona. Schodzi: Claudio Bravo. Wchodzi: Jordi Masip.

31'

Tymczasem w zespole Barcelony szykują się pierwsze zmiany.

29'

Lucas Torreira zwija się z bólu przy własnym polu karnym. Po interwencji lekarzy pomocnik Sampdorii wrócił do gry.

25'

Piłkarski spektakl trwa! Z ostrego kąta w boczną siatkę trafił Luis Suarez.

23'

Gol! Strzelił Luis Muriel. Odpowiedź Sampdorii! Włosi kilkoma podaniami z pierwszej piłki totalnie rozmontowali defensywę Barcy, a do siatki z bliskiej odległości trafił Muriel. Bardzo ważną rolę przy bramce odegrał Karol Linetty, który zaliczył przechwyt tuż przed polem karnym rywala.

2
21'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Ivan Rakitić. Już 2:0!!! Rakitić znalazł niepilnowanego w polu karnym Messiego, który wzorowo przyjął futbolówkę, sprytnym zwodem minął golkipera i trafił do pustej bramki.

3
1
16'

Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Lionel Messi. Co za bramka!!! Andres Iniesta zagrał z głębi pola za plecy obrońców do Messiego, a ten zaliczył asystę po podaniu... z przewrotki! Piłkę w pustej siatce po uderzeniu z główki umieścił Suarez.

3
1
14'

Po składnej akcji Barcelony Andres Iniesta minął rywala i będąc już w polu karnym uderzył nieznacznie obok bramki.

1
12'

Zza pola karnego po ziemi uderzył Ivan Rakitić. Chorwat pomylił się o kilka metrów.

9'

Jeden z nielicznych ataków gości zakończył się bardzo niecelnym strzałem z dystansu w wykonaniu Quagliarelli.

5'

Niepilnowany Arda Turan wpadł w "szesnastkę", jednak zagrał trochę za mocno w kierunku Messiego. Barca bardzo aktywna w pierwszych minutach.

3'

Już mogło być 1:0!!! Po groźnym dośrodkowaniu z lewego skrzydła celnie z główki uderzył Arda Turan, jednak na posterunku był golkiper Sampdorii, który intuicyjnie odbił piłkę.

2'

Od samego początku Barca ruszyła do ataków! Po kilku wrzutkach w pole karne futbolówka w końcu trafiła na lewą stronę do Digne. Francuz uderzył płasko, obok słupka.

20:22

Tradycyjnie przed meczem o Puchar Gampera nastąpiła prezentacja wszystkich piłkarzy Barcelony, którzy przed nowym sezonem przywitali się z kibicami.

20:22

W podstawowym składzie Sampdroii znalazł się Karol Linetty.

2
20:22

FC Barcelona sezon rozpoczyna od rozegrania meczu o Puchar Gampera (założyciel klubu - przyp. red.) Na Camp Nou Duma Katalonii przyjmie włoską Sampdorię.