Lucas Vazquez został zablokowany i Real wywalczył tylko rzut rożny.

1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

87'

Celta Vigo stara się jeszcze odpowiedzieć i stwarza zagrożenie pod bramką Realu.

1
85'

Celta Vigo. Schodzi: Nemanja Radoja. Wchodzi: Pione Sisto.

wchodzi Wchodzi
Pione Sisto #11
schodzi Schodzi
Nemanja Radoja #6
84'

Kiko Casilla zaliczył "pusty przelot", jednak Bongonda nie wykrozystał okazji i źle uderzył z główki.

81'

Gol! Strzelił Toni Kroos. Asystował mu Lucas Vazquez. Co za precyzja!!! Niemiec huknął po ziemi zza pola karnego, a piłka zanim wpadła do siatki, odbiła się od słupka!

2
1
2
80'

W odpowiedzi z główki uderzył Gareth Bale i Sergio Alvarez z wielkim trudem złapał piłkę.

80'

Wprowadzony Pape Cheikhk wyprowadził kontrę 2 na 1, ale totalnie się pogubił i zagrał wprost pod nogi rywala. To mogła być bramka dla Celty!

79'

Gareth Bale szukał na końcowym słupku Sergio Ramosa, ale jeden z defensorów zdołał uprzedzić gracza Realu.

77'
76'

Celta Vigo. Schodzi: Daniel Wass. Wchodzi: Pape Cheikh.

Pape Cheikh #28
72'

Celta Vigo. Schodzi: John Guidetti. Wchodzi: Iago Aspas.

71'

James Rodriguez znalazł się w polu karnym i już szykował się do strzału, gdy jeden z rywali wybił piłkę na korner.

67'

Gol! Strzelił Fabian Orellana. Asystował mu John Guidetti. WYRÓWNANIE!!! Guidetti wycofał na 20. metr do Orellany, który popisał się fenomenalnym uderzeniem! Piłka poleciała nad interweniującym golkiperem i wpadła tuż pod poprzeczkę bramki Realu!

66'

Gareth Bale główkował tuż obok bramki po ładnej centrze wprowadzonego Lucasa Vazqueza.

64'

Alvaro Morata mógł mieć na koncie dublet! Napastnik Realu kapitalnie wpadł w pole karne, posłał piłkę obok bramkarza, ale ta odbiła się tylko od słupka!

63'

Casemiro świetnie odebrał piłkę na połowie rywala, lecz jego uderzenie pozostawiło już wiele do życzenia.

60'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Bramka dla Realu!!! Przed kapitalną okazją stanął Marco Asensio, lecz jego strzał wybronił Sergio Alvarez. Tuż za tą dwójką znajdował się jednak Morata, który bez namysłu huknął wprost do siatki!

2
1
2
56'

Bardzo niecelnie z główki uderzył Marco Asensio.

56'

Gareth Bale tym razem znacznie się poprawił! Walijczyk uderzył tuż pod poprzeczkę, jednak kapitalną interwencją popisał się Sergio Alvarez!

55'

Żółtą kartkę otrzymał Jonny Castro.

Jonny Castro #19
Celta Vigo
53'

Fatalny strzał w wykonaniu Bale'a z rzutu wolnego.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Hugo Mallo.

Hugo Mallo #2
Celta Vigo
51'

Marco Asensio ładnie namieszał przed polem karnym, a piłka po jego płaskim strzale padła łupem bramkarza Celty.

50'

Królewscy przebudzili się i przejęli inicjatywę. Tymczasem zapraszamy na nasz piłkarski profil na Facebooku.

47'

Bardzo dobry początek w wykonaniu Celty! Piłkarze Realu dość ofiarnie się bronią.

46'

Daniel Wass groźnie wstrzelił piłkę wzdłuż pola karnego Realu, jednak żaden z jego kolegów nie wykorzystał tego dogrania.

46'

Zaczynamy drugą połowę! Bez zmian.

45'

Sędzia doliczył minutę.

43'

Jedna z nielicznych okazji dla gości. Piłka po strzale Radojy z dystansu trafiła jednak wprost w Casillę.

40'

Gareth Bale zdecydował się na strzał z dość dalekiej odległości. Piłka po drodze odbiła się od murawy, co jednak nie sprawiło większego kłopotu bramkarzowi Celty.

37'

Na razie najwięcej zagrożenia pod bramką Celty stwarza Luka Modrić. Ofensywne trio niewidoczne.

33'

Casemiro bezpardonowo odepchnął rywala w środku boiska. Dziwne, że sędzia nie wyjął żółtej kartki.

32'

Po kornerze Gareth Bale główkował obok słupka.

32'

Kolejna próba Modricia! Chorwat znów huknął z dystansu i tym razem na wysokości zadania stanął Sergio Alvarez! Robi się coraz ciekawiej!

31'

Casemiro zauważył wysuniętego golkipera gości, ale jego próba lobu z ponad 40 metrów pozostawiła wiele do życzenia.

30'

Marcelo zagrał na 16. metr w kierunku Marco Asensio, który w trudnej sytuacji nie trafił w piłkę.

28'

Co za okazja!!! Luka Modrić silnie strzelił zza pola karnego i piłka odbiła się od poprzeczki!!!

24'

To mogła być bramka dla Celty!!! Bongonda przejął piłkę na połowie rywala, popędził lewą flanką i huknął z całych sił w boczną siatkę. Po drugiej stronie pola karnego był dobrze ustawiony John Guidetti, który miał wyraźne pretensje do swojego kolegi o brak podania w jego kierunku.

19'

Daniel Wass huknął bez zastanowienia zza pola karnego, jednak Raphael Varane zdołał zablokować strzał kolanem.

18'

Real uzyskał już zdecydowaną przewagę i praktycznie nie schodzi z połowy rywala. Piłkarze Celty zaczynają się gubić.

14'

Golkiper Celty Vigo wybił piłkę wprost pod nogi Modricia, który bez zastanowienia huknął z dystansu. Sergio Alvarez zdążył jednak wrócić i naprawił swój wielki błąd.

13'

Mamy pierwszy strzał! Alvaro Morata uderzył technicznie z 17 metrów i piłka przeleciała obok spojenia słupka z poprzeczką.

11'

Gospodarze mają duże problemy ze sforsowaniem defensywy Celty. Gra toczy się głównie w środku boiska.

7'

Oba zespoły grają uważnie w defensywie i wciąż brakuje podbramkowych okazji. Celta nie zamierza się wyłącznie bronić i stosuje dość wysoki pressing na Santiago Bernabeu.

3'

Alvaro Morata namieszał w polu karnym rywala, ale został zatrzymany przez dwóch defensorów i bramkarza.

19:51

Minuta ciszy ku czci ofiar trzęsienia ziemi we Włoszech.

19:51

Sędzia: De Burgos Bengoetxea.

19:34

W Realu Madryt brakuje kontuzjowanych Cristiano Ronaldo, Karima Benzemy, Keylora Navasa, Fabio Coentrao oraz Isco.

19:34

W tym sezonie piłkarze Realu po raz pierwszy zagrają na Santiago Bernabeu w oficjalnym meczu.

19:34

W 1. kolejce Primera Division Real Madryt wygrał na wyjeździe z Sociedad 3:0, z kolei Celta Vigo niespodziewanie przegrała u siebie z Leganes 0:1.