Isco strzelił z główki tuż nad poprzeczką!

1
1
90+1'

Real w natarciu! Karim Benzema stanął przed świetną sytuacją, ale katastrofalnie przestrzelił!

90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Tana.

Tana #24
UD Las Palmas
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

89'

Luka Modrić uderzył z dystansu w światło bramki, ale na posterunku stał golkiper Las Palmas.

88'

. Schodzi: Marko Livaja. Wchodzi: Mauricio Lemos.

wchodzi Wchodzi
Mauricio Lemos #3
schodzi Schodzi
85'

Gol! Strzelił Sergio Araujo.

A jednak!!! 2:2!!! Araujo strzelił z ostrego kąta, Kiko Casilla obronił uderzenie, ale napastnik Las Palmas zdołał jeszcze zabrać się z piłką i posłał ją do pustej bramki!

3
1
82'

Real skutecznie oddala grę od własnego pola karnego. Gospodarzom trudno będzie po raz 2. doprowadzić do wyrównania.

80'

Real. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Isco.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal.

Real Madryt
74'

Las Palmas w ataku pozycyjnym, cała jedenastka Realu na własnej połowie.

72'

Real. Schodzi: Cristiano Ronaldo. Wchodzi: Lucas Vazquez. Słaby mecz Portugalczyka.

68'

. Schodzi: Momo. Wchodzi: Sergio Araujo.

Momo #11
67'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Real znów na prowadzeniu! Javi Varas poradził sobie ze strzałem Cristiano Ronaldo, ale wobec dobitki Benzemy był już bezradny!

Real Madryt
2
1
65'

Bardzo niecelny strzał w wykonaniu Kroosa.

64'

Karim Benzema już mógł mieć bramkę!!! Raphael Varane wygrał powietrzny pojedynek i piłka spadła pod nogi francuskiego napastnika, który nie potrafił czysto uderzyć.

64'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Karim Benzema.

62'

Las Palmas też szuka zwycięskiego gola! Kiko Casilla nie miał jednak żadnego problemu z obroną strzału z dystansu Vicente Gomeza.

60'

Michel ruszył prawym skrzydłem, wpadł w pole karne i uderzył wysoko nad poprzeczką.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Toni Kroos.

Real Madryt
56'

Cristiano Ronaldo trafił do siatki, ale był na ewidentnym spalonym. Wciąż remis.

54'

Żółtą kartkę otrzymał David Garcia.

David Garcia #5
54'

. Schodzi: Jonathan Viera. Wchodzi: Nabil El Zhar.

51'

Obraz gry zbytnio się nie zmienił. Real będzie miał spory problem ze zgarnięciem kompletu punktów.

47'

Z pierwszej piłki uderzył Gareth Bale, ale udaną interwencją popisał się bramkarz gospodarzy.

46'

Początek drugiej połowy.

43'

Gareth Bale przyjął piłkę na klatkę piersiową i uderzył z półwoleja. Na posterunku Javi Varas.

42'

Real Madryt ma spore problemy z przejęciem na dłużej inicjatywy.

38'

Gol! Strzelił Tana. Mamy wyrównanie!!! Tana przyjął piłkę na 12 metrze i po pewnym strzale po ziemi umieścił ją w siatce! Bramkarz bez szans!

Tana #24
1
2
33'

Gol! Strzelił Marco Asensio.

Bramka dla Realu Madryt!!! Kapitalny rajd przeprowadził Nacho! Defensor wpadł w pole karne, uderzył po ziemi, a jego strzał z trudem sparował golkiper. W odpowiednim miejscu stał jednak Asensio, który trafił do pustej siatki po strzale z główki.

4
1
30'

Coraz odważniej gra Las Palmas! Piłkarze Realu wyraźnie stanęli i oddali inicjatywę rywalowi.

27'

Znów Las Palmas! Uderzenie Jonathana Viery z dystansu obronił golkiper Realu.

27'

Ładna akcja Las Palmas. Momo zagrał za plecy obrońców w pole karne, a strzał Tany z powietrza spokojnie złapał Kiko Casilla.

24'

Olbrzymi kocioł w polu karnym Las Palmas!!! Alvaro Morata i Cristiano Ronaldo byli jednak skutecznie blokowani.

1
23'

Żółtą kartkę otrzymał Roque Mesa.

Roque Mesa #15
22'

Wyraźna przewaga Realu Madryt, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku. Zapraszamy!

19'

Jonathan Viera otrzymał podanie w pole karne, ale nieczysto trafił w piłkę.

15'

Kolejna próba Cristiano Ronaldo. Portugalczyk uderzył z powietrza i piłka przeleciała 2 metry obok słupka.

14'

Ależ się pogubił Cristiano Ronaldo! Alvaro Morata kapitalnie odnalazł Portugalczyka na 12 metrze, a ten nie potrafił dobrze przyjąć piłki i został zablokowany.

12'

Cristiano Ronaldo padł w polu karnym, ale sędzia słusznie nakazał dalszą grę. Chwilę wcześniej arbiter popełnił jednak błąd, ponieważ nie zauważył ewidentnej ręki jednego z graczy UD Las Palmas.

8'

Tym razem Alvaro Morata główkował wysoko nad poprzeczką.

1
8'

Ależ blisko!!! Toni Kroos dośrodkował z rzutu wolnego na głowę Moraty, którego uderzenie na linii bramkowej sparował Javi Varas.

1
6'

Toni Kroos miał sporo miejsca i zdecydował się na strzał z 15 metrów. Niemiec trafił w dobrze ustawionego golkipera Las Palmas.

2
4'

Pierwsza próba Cristiano Ronaldo. Portugalczyk uderzył z narożnika pola karnego, jednak piłka poleciała dalkoe obok słupka.