25 wrz 2016 16:15
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

90'

Było groźnie pod bramką Atletico! Diego Godin zablokował głową potężnie silny strzał zawodnika Deportivo.

89'

Kevin Gameiro został zablokowany przy strzale z 15 metrów.

87'

Atletico skutecznie oddala grę od własnego pola karnego.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Ryan Babel.

Deportivo La Coruna
82'

Źle z dystansu uderzył Borja Valle. Deportivo bezradne.

82'

Piłka znów w siatce Deportivo i ponownie był spalony. To już trzecia taka sytuacja w dzisiejszym meczu. W każdej z nich sędzia podjął słuszną decyzję.

77'

Atletico kontroluje wydarzenia boiskowe, a Deportivo, które całą II połowę gra w osłabieniu nie potrafi zaatakować.

75'
70'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Kevin Gameiro.

Bramka!!! Po akcji duetu francuskich napastników Atletico prowadzi 1:0. Gameiro zagrał z końcowej linii na 4. metr, skąd do siatki trafił Griezmann!

68'

Deportivo. Schodzi: Guilherme. Wchodzi: Pedro Mosquera.

wchodzi Wchodzi
Pedro Mosquera #5
schodzi Schodzi
Guilherme #20
68'

Piłka w siatce Deportivo, ale ponownie jeden z graczy Atletico był na pozycji spalonej.

1
66'

Atletico w zdecydowanym natarciu, piłkarze Deportivo ofiarnie się bronią, a do końca meczu jeszcze ponad 20 minut.

63'

Ależ napór Atletico! Angel Correa wstrzelił silnie w piłkę w pole bramkowe, ale tam najlepiej zachował się jeden z graczy gości.

60'

Deportivo. Schodzi: Florin Andone. Wchodzi: Luisinho.

Luisinho #16
59'

Atletico. Schodzi: Yannick Ferreira Carrasco. Wchodzi: Kevin Gameiro. Atletico gra trzema napastnikami.

58'

Filipe Luis strzelił z 12 metrów i piłka przeleciała nieznacznie obok bramki!

58'

Atletico naciera! Lux znów uratował swój zespół. Tym razem w kapitalnym stylu obronił uderzenie Correi.

57'

I odpowiedź Atletico! Yannick Ferreira Carrasco został najpierw zablokowany, a po chwili z ostrego kąta strzelił wprost w bramkarza.

57'

Okazja dla Deportivo! Po uderzeniu z główki Borgesa jeden z graczy Atletico wybił piłkę praktycznie z linii bramkowej!

56'

Żółtą kartkę otrzymał Emre Colak.

55'

Niecelnie z dystansu huknął Gabi.

53'

Co za strzał!!! Yannick Ferreira Carrasco uderzył pięknie zza pola karnego, jednak German Lux sparował piłkę na słupek własnej bramki!

50'

Nicolas Gaitan niecelnie strzelił z dystansu po ziemi. German Lux odprowadził piłkę wzrokiem.

47'

Piłka w siatce Deportivo, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną. Yannick Ferreira Carrasco uderzył z dystansu, German Lux odbił piłkę przed siebie, a do bramki dobił ją Antoine Griezmann. Słuszna decyzja sędziego.

46'

Bardzo słaby strzał z dystansu Colaka. Piłka przeleciała obok słupka.

46'

Początek drugiej części gry.

45+2'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Faycal Fajr. Nieprawdopodobne! Marokańczyk z żółtą kartką na koncie bezsensownie zaatakował rywala w środku boiska. Efekt? Czerwona kartka!

Faycal Fajr #19
45'

43'

Fatalnie z 17 metrów uderzył pomocnik gości - Guilherme. Piłka poleciała daleko w trybuny Vicente Calderon.

42'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Hernandez.

Atletico Madryt
38'

Żółtą kartkę otrzymał Faycal Fajr.

37'

Po wrzutce Filipe Luisa niecelnie główkował Antoine Griezmann.

1
35'

Będzie druga wymuszona zmiana w zespole Atletico! Problem z pachwiną ma Jose Maria Gimenez!

34'

Piłkarze Deportivo bronią się całą jedenastką przed atakami gospodarzy.

30'

Optyczna przewaga Atletico. Podopieczni Diego Simeone są coraz bliżej pierwszego gola.

26'

W odpowiedzi Emre Can uderzył z dystansu wprost w dobrze ustawionego Oblaka.

26'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wyraźnie nad bramką strzelił Jose Maria Gimenez.

24'

Kolejna szansa dla Atletico! Najpierw jeden ze stoperów Deportivo wybił piłkę dosłownie z linii bramkowej, a po chwili strzał Filipe Luisa obronił German Lux.

21'

Najlepsza okazja w meczu. Antoine Griezmann dostał piłkę w pole karne i strzelił po ziemi centymetry obok słupka!

19'

Atletico. Schodzi: Augusto Fernandez. Wchodzi: Gabi.

19'

Poważna kontuzja w zespole Atletico. Augusto Fernandez został zniesiony na noszach.

16'

Sędzia uspokaja żywiołowo reagującego Diego Simeone.

14'

Pierwsze minuty bez fajerwerków. Wciąż czekamy na groźne okazje.

10'

Źle główkował Diego Godin. Tymczasem zapraszamy na nasz piłkarski profil na Facebooku.

9'

Antoine Griezmann tym razem został zablokowany przy strzale z dystansu.

5'

Fatalny strzał w wykonaniu Fajra. Atletico zacznie od bramki.

4'

Antoine Griezmann został skutecznie zablokowany w polu karnym Deportivo.

15:43

Atletico jest jedną z trzech niepokonanych w tym sezonie ekip.

15:43

Po raz kolejny na ławce rezerwowych Deportivo zasiądzie Przemysław Tytoń. Polak wciąż czeka na debiut w nowej ekipie.

15:43

Atletico Madryt zgarnęło 9 punktów w 5 kolejkach, a w przypadku zwycięstwa awansuje na trzecią pozycję w tabeli. Deportivo La Coruna do tej pory zgromadziło 5 oczek.