Primera Division: 7. kolejka
02 paź 2016 12:00
90+2'

Gol! Strzelił Kevin Gameiro.

Szybki wypad Atletico Madryt i Kevin Gameiro potwierdził zwycięstwo gości płaskim strzałem z bliska po rajdzie na połowie Valencia CF.

Atletico Madryt
90'

Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu.

89'

Eliaquim Mangala! To mogła być ta szansa. Obrońca wbiegł w pole karne Atletico Madryt i główkował z bliska. Zabrakło rotacji, by zaskoczyć Jana Oblaka.

88'

Twarde wejście Koke. Sędzia mógł dziś z czystym sumieniem wykartkować drużynę z Madrytu.

85'

Valencia CF szuka sposobu na zdobycie gola, ale wciąż częściej piłka jest w posiadaniu gości. Ciekawe, czy Nietoperze będą mieć jeszcze sytuację podbramkową.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Tiago Mendes.

80'

Valencia. Schodzi: Nani. Wchodzi: Zakaria Bakkali.

77'

Dani Parejo strzelił mocno z rzutu wolnego i futbolówka szybowała pod poprzeczkę. Jan Oblak nie przepuścił niebezpiecznego uderzenia.

74'

Jan Oblak rzucił się pod nogi Santiego Miny i nie pozwolił na oddanie strzału z bliska. Bramkarz Atletico Madryt nie chce cieniować w porównaniu ze swoim vis-a-vis.

72'

Atletico Madryt nadal w ataku. Przewaga zespołu Diego Simeone nie jest bezpieczna i chce uniknąć nerwów w ostatnich minutach.

69'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Gabi!

Fenomenalnie broni jedenastki Diego Alves. Tym razem sposobu na pokonanie bramkarza Valencia CF nie znalazł Gabi, który strzelił płasko w prawy narożnik.

69'

Rzut karny dla Atletico Madryt! Ponownie wielka szansa dla gości na strzał z 11. metra do bramki.

67'

Valencia. Schodzi: Rodrigo. Wchodzi: Munir El Haddadi.

63'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Kevin Gameiro.

Przełom w Walencji! Diego Alves zatrzymał jeszcze uderzenie Fernando Torresa, natomiast pod jego bramką była cała grupa zawodników Atletico Madryt, który dokonali egzekucji!

63'
60'

Żółtą kartkę otrzymał Eliaquim Mangala.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Antoine Griezmann.

1
54'

Santi Mina! Wielka szansa zmiennika, by użądlić faworyta, ale składał się o ułamek sekundy za długo do strzału w sytuacji sam na sam z bramkarzem i obrońca zdążył z rozpaczliwą interwencją.

53'

Felipe Luis wybrał się pod pole karne gospodarzy i poczęstował bramkarza płaskim strzałem. Diego Alves bronił już dziś trudniejsze uderzenia.

51'

Nani nie daje swojej drużynie tyle jakości ile powinien. Rajdy Portugalczyka kończą się zdecydowanie za wcześnie.

49'

Długa wymiana podań Atletico Madryt, ale praktycznie nie zdobywało przestrzeni, aż Valencia przerwała rozegranie faulem.

46'

Valencia. Schodzi: Joao Cancelo. Wchodzi: Santi Mina.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

45'

Doliczona minuta.

44'

Nie ma gola! Antoine Griezmann!

Fantastyczna interwencja Diego Alvesa. Choć strzał Antoine'a Griezmanna wydawał się niezły, nie skończył się golem dla madrytczyków.

1
43'

Nani sfaulował Angela Correę i sędzia postanowił gwizdnąć rzut karny dla zespołu w Madrytu!

39'

Po zderzeniu w centrum boiska jest wymuszona przerwa w grze, ponieważ uczestnicy kolizji ucierpieli.

37'

Najdłuższa akcja Valencia CF, a na dodatek zakończona celnym uderzeniem. Jose Gaya mierzył dobrze, ale zbyt mało zaskakująco, by przechytrzyć Jana Oblaka.

34'

Dobre ustawienie Nietoperzy i dośrodkowanie Felipe Luisa nie zrobiło im krzywdy. Czasu na zmianę wyniku przed przerwą jest coraz mniej.

31'

Joao Cancelo strzelił po nodze przeciwnika obok bramki. Był jeszcze rzut rożny, ale po dośrodkowaniach królują obrońcy Atletico Madryt.

29'

W końcu jakaś riposta Valencia CF. Do bezpańskiej piłki na 18. metrze dopadł Mario Suarez i bez niepotrzebnej zwłoki, uderzył z półobrotu obok bramki.

28'

Żółtą kartkę otrzymał Filipe Luis.

1
26'

Coraz mocniej pachnie golem uczestnika Ligi Mistrzów. Huknął potężnie Antoine Griezmann, a Diego Alves wybił piłkę na korner nie bez problemu. Efektowna robinsonada!

24'

Niebezpieczne dośrodkowanie Koke z głębi pola i co najmniej dwóch zawodników mogło przeciąć lot piłki i wepchnąć ją z bliska do bramki. Zabrakło im detali.

22'

Saul Niguez próbował dostarczyć piłkę w pole karne do Antoine'a Griezmanna. Francuz dotknął piłkę, ale nie zabrał się z nią, co ułatwiło interwencję gospodarzom.

19'

Nietoperze wciąż bez wartego odnotowania ataku. Szarpnął Nani, był stały fragment, ale wszystko pod kontrolą Jana Oblaka i obrońców.

17'

Podobna próba Angela Correi i po rykoszecie Atletico Madryt miało korner. To, że nie było po nim żadnego zagrożenia, to inna historia.

15'

Antoine Griezmann spróbował oddać strzał zza pola karnego. Piłkarze w białych koszulkach doskoczyli do Francuza i zablokowali piłkę.

13'

Atletico Madryt próbuje narzucić swoje warunki. Po długiej wymianie podań Angel Correa wrzucił wysoki bieg na skrzydle i nieomal wbiegł w pole karne.

11'

Piłka w środku pola, gdzie Dani Parejo został ponownie potraktowany faulem przez Gabiego, kapitana zespołu z Madrytu.

8'

Diego Simeone zaczyna od początku wywierać presję na arbitrach. Argentyńczyk domagał się rzutu karnego dla swojego zespołu.

7'

Dośrodkowanie Daniego Parejo z rzutu wolnego prosto w rękawice Jana Oblaka i od razu kontratak Atletico Madryt. Po płaskim strzale Saula Nigueza sytuację musiał ratować Diego Alves.

5'

Gabi był zbyt agresywny, gdy próbował odebrać piłkę Naniemu. Sędzia przyznał Nietoperzom rzut wolny 25 metrów przed bramką Jana Oblaka.