Coraz bliżej drugiej porażki Barcelony w tym sezonie.

Sędzia doliczył 5 minut.

4
1
90'

Ależ okazja dla Neymara! Brazylijczyk w doskonałej sytuacji główkował obok słupka.

88'
ZMIANA

Celta Vigo. Schodzi: Iago Aspas. Wchodzi: John Guidetti.

88'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez.

2
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gerard Pique. Asystował mu Denis Suarez. Drugi gol Pique! Denis Suarez ładnie wpadł w pole karne, dośrodkował na 5. metr, gdzie znów górował stoper Barcelony.

4
1
1
84'

Bardzo słaby strzał Iniesty z dystansu.

83'
ZMIANA

Celta Vigo. Schodzi: Daniel Wass. Wchodzi: Jonny Castro.

wchodzi Wchodzi
Jonny Castro #19
schodzi Schodzi
81'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Jordi Alba. Wchodzi: Paco Alcacer.

79'

Iago Aspas stanął przed 100-procentową okazją! Napastnik Celty wyszedł do sytuacji sam na sam, jednak strzelił zbyt lekko, aby znów pokonać golkipera Barcy.

77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Bramkę zdobył Pablo Hernandez!Katastrofalny błąd golkipera Barcelony. Marc-Andre ter Stegen tak wybijał piłkę, że trafił nią w głowę Pablo Hernandeza!

Pablo Hernandez #8
Celta Vigo
2
1
1
76'
ZMIANA
74'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique.

69'

Neymar domagał się drugiego rzutu karnego. Brazylijczyk był ściągany na ziemię przez Hugo Mallo, ale tym razem sędzia nie wskazał na "wapno". Kontrowersyjna decyzja.

67'

Okazja dla Celty. Pione Sisto przerzucił sobie piłkę na prawą nogę i soczyście uderzył w dobrze ustawionego Stegena.

2
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Neymar. Już tylko 3:2! Neymar pewnie trafił do siatki po strzale z jedenastego metra!

6
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Hugo Mallo. Obrońca Celty faulował w polu karny Andre Gomesa.

Hugo Mallo #2
Celta Vigo
63'

Rzut karny dla Barcelony!!!

3
62'
ZMIANA

Celta Vigo. Schodzi: Theo Bongonda. Wchodzi: Marcelo Diaz. Defensywna zmiana w ekipie gospodarzy.

Marcelo Diaz #5
Theo Bongonda #7
60'

Bramka ożywiła ataki Barcelony. Po groźnym dośrodkowaniu Turana nieczysto w piłkę trafił Jordi Alba.

2
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gerard Pique. Asystował mu Andres Iniesta.

Pierwsza bramka dla Barcelony! Po dośrodkowaniu Iniesty bramkarza uprzedził Pique, który trafił do siatki po uderzeniu z główki.

5
1
1
56'

Barca ma coraz większą przewagę, jednak nie przekłada się to na podbramkowe okazje.

52'

Celta szuka czwartej bramki! Kontry gospodarze mogą okazać się zabójcze dla mistrza Hiszpanii.

1
50'

Dwa strzały zza pola karnego w wykonaniu Luisa Suareza - oba zostały zablokowane.

1
49'

Obraz gry na razie się nie zmienił. FC Barcelona ma wielkie problemy ze skonstruowaniem podbramkowej akcji.

46'
ZMIANA

Barcelona. Schodzi: Rafinha. Wchodzi: Andres Iniesta.

46'

3
45'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets.

1
1
44'

Andres Iniesta rozpoczął już rozgrzewkę.

43'

Kolejna nieudana próba Neymara. Brazylijczyk źle dośrodkował z rzutu wolnego w pobliżu linii bocznej boiska.

40'

Luis Suarez dostał piłkę w pole karne, jednak z ostrego kąta uderzył wyraźnie obok bramki.

3
39'

FC Barcelona jest na razie bezradna. Tu będą potrzebne zmiany! Przypominamy, że na ławce siedzą m.in. Iniesta i Rakitić.

36'

Celta dalej atakuje! Hugo Mallo uderzył z 17 metrów, ale dobrą interwencją popisał się bramkarz Barcelony.

33'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Jeremy Mathieu.

Szok! 3:0 dla Celty! Daniel Wass zagrał płaską piłkę na 5. metr, gdzie nieszczęśliwie interweniował Mathieu! Francuz bezskutecznie próbował zablokować Aspasa.

3
6
31'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Iago Aspas.

FC Barcelona na kolanach!!! Kapitalna kontra Celty zakończyła się drugą bramką! Iago Aspas przejął piłkę na połowie gości i z linii pola karnego trafił po ziemi do siatki!

Celta Vigo
3
6
27'

FC Barcelona oddała na razie jeden celny strzał, który nie sprawił trudności bramkarzowi Celty. Gra mistrza Hiszpanii nie wygląda za dobrze.

23'

Celta idzie za ciosem! Iago Aspas uderzył silnie zza pola karnego i Marc-Andre ter Stegen sparował piłkę na korner.

22'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pione Sisto. Asystował mu Iago Aspas. Katastrofalny błąd Barcelony i mamy bramkę dla Celty!!! Marc-Andre ter Stegen dogrywał w kierunku Busquetsa, ale ten nie zauważył podania. Gospodarze przejęli piłkę i po błyskawicznej akcji do siatki trafił Sisto!

3
6
22'

Bongonda uderzył z dystansu. Marc-Andre ter Stegen nie miał żadnych problemów z interwencją.

20'

Groźne dośrodkowanie w pole karne Barcy, ale skutecznym piąstkowaniem popisał się Marc-Andre ter Stegen. Widowisko na razie nie porywa.

15'

Zza pola karnego wysoko nad poprzeczką bramki Celty strzelił Sergi Roberto.

13'

Źle z główki uderzył Pablo Hernandez.

11'

Po ładnej kombinacyjnej akcji Luis Suarez z 8 metrów strzelił wprost w bramkarza gospodarzy.

10'

Na razie sennie na Balaidos, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku - zapraszamy!

6'

Bardzo niecelny strzał w wykonaniu Mathieu. Na razie spokojny początek meczu z małą przewagą Barcelony.

3'

Neymar strzelił z 20 metrów w mur piłkarzy Celty.

1'

Nie minęła minuta, a Neymar już był faulowany tuż przed polem karnym Celty. Będzie dobra okazja dla Barcelony.

20:12

Trener Barcelony wprowadził kilka zmian, a na ławce rezerwowych znaleźli się m.in. Mascherano, Iniesta i Rakitić.

20:12

W przypadku wygranej FC Barcelona wskoczy na pierwszą pozycję w tabeli. Dwa punkty stracił dziś bowiem Real Madryt.

20:12

Sędzia: Bikandi Garrido.

20:12

Celta Vigo, która nie przegrała żadnego z 5 ostatnich spotkań przyjmie mistrza Hiszpanii - Barcelonę. Spotkanie rozpocznie się o godz. 20:45.