Po dośrodkowaniu Kroosa piłkę wypiąstkował bramkarz Realu.

Mecz zostanie przedłużony o cztery minuty.

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Morata.

85'

Fatalny błąd Varane'a, ale nie wykorzystał go Williams.

83'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Real dopiął swego. Po dograniu Bale'a strzelił Morata, ale jego strzał obronił bramkarz Athleticu. Przy dobitce nie miał już najmniejszych szans.

79'

Athletic. Schodzi: Sabin Merino. Wchodzi: Markel Susaeta.

80'

Ogromnie dużo szczęścia mieli goście. Najpierw nieporozumienie graczy Realu w polu karnym, a następnie po wybiciu piłka odbiła się od jednego z graczy z Bilbao i przeleciała nad poprzeczką.

1
78'

Kroos podał do Bale'a, ten miał przed sobą tylko bramkarza, ale strzelił niecelnie.

2
76'

Athletic. Schodzi: Raul Garcia. Wchodzi: Ander Iturraspe.

75'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Alvaro Morata.

73'

Wrzutka Kroosa prosto w ręce bramkarza baskijskiego klubu.

2
72'

Kolejna szansa Realu. Kovacić minimalnie spudłował.

2
70'

Strzał Ronaldo z dystansu. Było to jednak niecelne uderzenie.

2
69'

Kolejna akcja Realu przerwana przez sędziego, który dopatrzył się spalonego.

67'

Po dośrodkowaniu Kroosa niecelny strzał oddał Ronaldo.

65'

Fatalny błąd Etxeity, ale nie wykorzystał go Ronaldo, który strzelił nad bramką.

65'

Real. Schodzi: Isco. Wchodzi: Lucas Vazquez.

62'

Goście cofnęli się do defensywy, a Real stara się atakować i przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

60'

Isco dograł do Benzemy, ten głową strzelił prosto w bramkarza.

58'

Prostopadłe podanie do Ronaldo, ale Portugalczyk był na spalonym.

56'

Ronaldo zagrał wzdłuż bramki, ale żaden z graczy Realu nie dopadł do piłki.

55'

Żółtą kartkę otrzymał Raul Garcia.

1
54'

Pepe był na spalonym i sędzia przerwał grę.

52'

Ależ pudło Williamsa! Gracz Athleticu wykorzystał błąd obrońcy Realu i w sytuacji sam na sam strzelił nad poprzeczką.

52'

Dośrodkowanie Sabina w pole karne Realu. Prosto w ręce Navasa.

50'

Bale zatrzymywany przez obrońcę Athleticu. Zdaniem sędziego zgodnie z przepisami.

49'

Bale podawał do Ronaldo, ale piłka nie dotarła do Portugalczyka.

47'

Bardzo nieudane dośrodkowanie Marcelo. Strata Realu.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Pierwsza połowa została przedłużona o minutę.

45'

Akcja Ronaldo, który zdecydował się na strzał z ostrego kąta. Uderzenie obronił Iraizoz.

43'

Real w końcówce chce wyjść na prowadzenie, ale gospodarzom brakuje dokładności i precyzji.

41'

Bramkarz Athleticu z łatwością poradził sobie ze strzałem Carvajala.

38'

Marcelo dośrodkował w kierunku Ronaldo. Piłkę w ostatniej chwili wybił Laporte.

36'

Groźnie pod bramką Realu, ale po wrzutce do piłki nie zdołali dopaść gracze Athleticu.

1
35'

Groźny strzał Williamsa został zablokowany przez Varane'a.

34'

Po dośrodkowaniu Carvajala z prawego skrzydła głową piłkę strącił Bale. Walijczyk mógł przepuścić piłkę, na co czekali Benzema i Ronaldo.

32'

Strzał Ronaldo z rzutu wolnego trafił prosto w mur.

31'

Żółtą kartkę za faul na Isco otrzymał Xabier Etxeita.

30'

Zbyt mocne podanie Bale'a do Ronaldo i piłkę wypiąstkował bramkarz Athleticu.

27'

Gol! Strzelił Sabin Merino. Asystował mu Javi Eraso. I mamy wyrównanie! W zamieszaniu w polu karnym najlepiej spisał się Sabin Merino, który wykorzystał pasywną postawę obrońców Realu i pokonał Navasa.

1
25'

Akcja Realu przerwana przez faul Kovacicia.

23'

Bardzo niecelny strzał Eraso. Goście starają się doprowadzić do wyrównania, ale brakuje im skuteczności i dokładności.

20'

Początek spotkania należy do gospodarzy, którzy mają dużą przewagę nad rywalami.

18'

Trochę miejsca w polu karnym miał Ronaldo, lecz akcję zakończył bardzo niecelnym strzałem.

17'

Groźna sytuacja Athleticu. Z bliska fatalnie spudłował jednak Sabin.

16'

Duża przewaga Realu. Marcelo wrzucił do Bale'a, ten uderzył głową ponad poprzeczką.

14'

Kolejny rzut rożny dla Realu, ale akcja została przerwana, gdyż sędzia dopatrzył się faulu Varane'a.

13'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę na aut szybko wyekspediowali obrońcy Athleticu.

12'

Goście mieli szansę na kontrę, ale podanie do Williamsa było zbyt mocne i nie zdołał on dobiec do piłki.

10'

Ronaldo zdecydował się na strzał z dystansu. Było to zbyt lekkie uderzenie i w dodatku niecelne.

8'

Strzał Kroosa z 20. metra. Piłkę pewnie chwycił bramkarz gości.

7'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Isco. Fatalny błąd defensywy Athleticu. Piłka trafiła do Isco, który ograł Saborita, a następnie odegrał do Benzemy, który z piątego metra pokonał bramkarza Athleticu.

Real Madryt
Asysta:
3
6'

Po centrze z rzutu rożnego piłkę z własnego pola karnego wybił Ronaldo.

6'

Strzał Williamsa z trudem na rzut rożny sparował Navas.

4'

Benzema ruszył lewą stroną, ale nie zdołał dośrodkować piłki. Przeszkodził mu w tym obrońca rywali.

2'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w wykonaniu Raula Garcii, ale goście nie sprawili zagrożenia pod bramką Navasa.

czas Start meczu
20:29

Real Madryt w przypadku wygranej awansuje na pozycję lidera Primera Division.

20:29

Obie drużyny zaliczają się do czołówki Primera Division. Po dotychczasowych meczach 9. kolejki Real Madryt zajmuje czwartą pozycję, a Athletic Bilbao jest szósty. Zespoły te dzielą trzy punkty.