Butelką z trybun trafiony został Neymar!

1
90+4'

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Ależ blisko był bramkarz Valencii. Strzał w lewy róg był jednak na tyle silny, że piłka wpadła do siatki.

FC Barcelona
3
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Aymen Abdennour.

1
90+2'

Rzut karny dla gości! Abdennour faulował Suareza!

2
1
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
89'

Faul Abdennoura i okazja do dokładnej centry z prawej strony boiska, na wysokości pola karnego. Messi dogrywał jednak bardzo źle.

1
86'

Groźnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W ostatniej chwili zablokowany został Eliaquim Mangala.

1
84'

Centra z prawej flanki i nieudana główka Luisa Suareza. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

1
1
82'

Świetne podanie od Parejo i Nani sam na sam z ter Stegenem! Mocne uderzenie Portugalczyka, ale piłka przeleciała obok słupka. Za dużo siły, za mało precyzji.

79'

Kontra Nietoperzy mądrze wyprowadzona przez Naniego. Podanie w pole karne trafiło do Miny, ale ten zaplątał się z piłką, głupio ją tracąc.

1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Enzo Perez. Faul taktyczny.

Valencia CF
1
75'

Starcie Pereza z Messim w polu karnym gospodarzy. Argentyńczyk upadł, ale jedenastki nie ma.

1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Lionel Messi. Faul na Abdennourze.

1
71'

Barcelona. Schodzi: Andre Gomes. Wchodzi: Denis Suarez.

71'

Valencia. Schodzi: Rodrigo. Wchodzi: Santi Mina.

71'

Bardzo niecelny strzał Messiego z 30 metrów. Piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Suarez. Faul na Neymarze.

1
65'

Trwa zażarta walka o środek pola.

62'

Gol! Strzelił Luis Suarez.

Już remis! Po centrze z kornera głową uderzył Rakitić. Alves popisał się kapitalną paradą, ale wobec mocnej dobitki Suareza był bezradny.

4
58'

Goście wydają się oszołomieni. Nie takiego początku drugiej odsłony się spodziewali.

1
56'

Gol! Strzelił Rodrigo. Asystował mu Nani.

Asysta palce lizać! Nani z miejsca podniósł piłkę, a ta spadła na wolne pole za plecy obrońców gości. Mocny strzał w długi róg i gospodarze już prowadzą.

6
52'

Gol! Strzelił Munir El Haddadi. Asystował mu Dani Parejo.

Remis! Piłkę na prawej flance otrzymał Parejo, podciągnął kilkanaście metrów i wycofał ją na 16. metr Atomowy strzał, po którym Marc-Andre ter Stegen nawet nie drgnął. Wypożyczony do Valencii właśnie z Barcelony, El Haddadi nie okazał radości po swoim trafieniu.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Neymar. Faul w środku pola.

1
50'

Powinno być 0:2! Mocny strzał Neymara sprzed pola karnego po długim rogu. Piłkę do boku odbił Alves, a dobijający Ivan Rakitić miał przed soba pustą bramkę. Tylko słupek!

1
47'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Digne. Faul na El Haddadim.

1
46'

Zaczynamy II połowę.

45'

Piłkarze pograją 2 minuty dłużej.

44'

Dani Parejo sam przed bramkarzem! Rozgrywający gospodarzy otrzymał chytre podanie tuż sprzed linii końcowej, ale przegrał pojedynek z ter Stegenem.

41'

Faul taktyczny Busquetsa w środkowej strefie przerwał kontrę gospodarzy. Hiszpan igra z ogniem, bowiem ma już na koncie kartkę.

39'

Cóż za podanie Neymara! Piłka uderzona zewnętrzną częścią stopy minęła wszystkich i trafiła do Luisa Suareza. Ten jednak zmarnował wyborną szansę, trafiając wprost w bramkarza.

38'

Valencia. Schodzi: Jose Gaya. Wchodzi: Aymen Abdennour.

37'

Uraz mięśniowy i chyba druga zmiana z konieczności. Jose Gaya nie będzie w stanie grać dalej.

1
36'

Dobrym podaniem odwdzięczył się teraz Messi, idealnie wypuszczając na wolne pole Suareza. Urugwajczyk kropnął na bramkę, ale świetnie obronił Alves.

33'

Prostestują gospodarze. Umtiti wyraźnie popchnął rozpędzonego Rodrigo. Wszystko działo się w szesnastce gości, ale arbiter nie podyktował karnego.

30'

Błyskawiczne przyspieszenie Barcelony. Suarez dograł do Messiego, a ten uderzył przy bliższym słupku. Diego Alves odbił jednak piłkę przed siebie. Poprawka jednego z gości była już bardzo niecelna.

26'

Widowiskowy rajd Joao Cancelo prawą flanką. Portugalczyk uciekł rywalom i dobrze dośrodkował przed bramkę. Strzału jednak nie oglądaliśmy, bowiem żaden z jego kolegów nie sięgnął piłki.

1
25'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets. Za faul.

1
23'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Alves. Za protesty.

Valencia CF
1
22'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Ivan Rakitić.

Katalończycy na prowadzeniu! Prawą stroną dużo miejsca miał Rakitić. Chorwat na raty dogrywał do Messiego, a ten płasko huknął do siatki z 16 metrów. Olbrzymie protesty bramkarza gospodarzy, który sugerował, że będący na spalonym Luis Suarez przeszkadzał mu w interwencji. Słuszne pretensje golkipera, bowiem Urugwajczyk przeskoczył nad piłką, myląc Alvesa.

20'

Nie przebiera w środkach Valencia. Przed momentem atak wyprostowaną nogą Mario Suareza. O dziwo sędzia nie sięgnął do kieszeni.

1
19'

Środkiem przedzierał się Lionel Messi, ale 4 rywali to zbyt wiele, nawet jeśli mowa o gwieździe światowego formatu.

1
17'

Żółtą kartkę otrzymał Ezequiel Garay. Faul na Suarezie.

1
14'

Barcelona. Schodzi: Andres Iniesta. Wchodzi: Ivan Rakitić.

Zmiana z konieczności. Bardzo nieprzyjemnie wyglądał uraz Iniesty. Hiszpan najprawdopodobniej uszkodził więzadło w kolanie.

12'

Medycy na murawie. Perez bardzo ostro zaatakował Iniestę. Olbrzymi grymas bólu na twarzy pomocnika.

3
9'

Wydawało się, że Neymar wygarnął piłkę już zza linii bocznej boiska, ale arbiter puścił grę. Brazylijczyk nabrał prędkości, ściął do środka, ale stracił futbolówkę tuż przed polem karnym.

1
7'

Cancelo dryblował na prawym skrzydle. Portugalczyk łatwo ograł Digne, ale jego centrę przeciął Samuel Umtiti.

1
5'

Już pierwsze minuty pokazują, kto będzie atakował, a kto się bronił. Gospodarze skupieni całą jedenastką na własnej połowie.

3'

Długie podanie do Suareza. Ten opanował piłkę tuż przed linią końcową, ale został umiejętnie wypchnięty z pola karnego przez Mangalę.

15:40

Białe koszulki i czarne spodenki gospodarzy. FC Barcelona zaprezentuje się nam w swoich barwach. Bordowo-granatowe stroje przyjezdnych.

1
15:40

Spotkanie poprowadzi Alberto Undiano Mallenco.

15:40

Serdecznie witamy! Już wkrótce nasze oczy skupione będą na Estadio Mestalla. Do Walencji przyjechała wielka Barcelona. Miejscowi już nie raz udawadniali, że na własnym stadionie z Messim i spółką grać potrafią. Szykujemy się na wielki mecz!