Sociedad. Schodzi: Willian Jose. Wchodzi: Juanmi.

schodzi Schodzi
Willian Jose #12
1
88'

Uderzał  Antoine Griezmann, ale świetnie obronił bramkarz. Gości już chyba nie będzie stać na złapanie kontaktu z rywalem.

1
85'

Bezradne Atletico. Nie jest do końca wynik słabości gości, ale świetnej postawy gospodarzy.

1
82'

Sociedad. Schodzi: Carlos Vela. Wchodzi: David Concha.

David Concha #24
80'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Canales.

Real Sociedad
1
1
78'

Atletico jeszcze szuka szans. Strzelał Yannick Ferreira Carrasco, który jednak uderzył obok słupka.

75'

Gol! Strzelił Willian Jose. 2:0! Pewny strzał z rzutu karnego i gospodarze blisko wygranej!

2
74'

Kolejny rzut karny dla gospodarzy! Carlos Vela przewrócony w "szesnastce"!

1
73'

Sociedad. Schodzi: Xabi Prieto. Wchodzi: Sergio Canales.

73'

Atletico. Schodzi: Gabi. Wchodzi: Thomas Partey.

71'

Szarżował Antoine Griezmann, ale został w polu karnym powstrzymany. Nie ma dobrego dnia Francuz.

1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Juanfran.

1
70'

Diego Simeone przy ławce wściekły popędza swoich podopiecznych, którzy wciąż nie potrafią zdominować rywali.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Carlos Vela.

1
63'

Atletico. Schodzi: Saul Niguez. Wchodzi: Angel Correa.

63'

Nie potrafią przejąć inicjatywy goście, zawodnicy Realu starają się atakować zaraz po przejęciu piłki.

61'

Groźnie przymierzył Vela, ale piłka przeleciała ponad poprzeczką bramk Jana Oblaka. Atletico wciąż bezbarwne.

1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Godin.

1
57'

Atletico po stracie gola nie potrafi przejąć inicjatywy. Wciąż więcej do powiedzenia mają gospodarze.

54'

Gol! Strzelił Carlos Vela. Vela uderzył w swój prawy róg, bramkarz rzucił się w przeciwny. 1:0!

2
54'

Rzut karny dla gospodarzy. Yuri w polu karnym podcięty przez Gabiego.

51'

Piłkarze obu drużyn zaczynają coraz szybciej rozgrywać swoje akcje. Wciąz jednak bez bramkowych szans z obu stron.

48'

Podobnie jak na początku pierwszej części tak i teraz częściej przy piłce znajdują się gospodarze.

46'

Gramy po przerwie!

45'

Jednak groźnie zrobiło się pod bramką Atletico. Strzał został jednak zablokowany.

44'

Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę, przed przerwą raczej goli nie zobaczymy.

41'

Yannick Ferreira Carrasco szukał możliwości do oddania strzału i w końcu uderzył z boku pola karnego. Uczynił to jednak słabo i wprost w bramkarza.

38'

Gracze Atletico wysoko starają się atakować zawodników Realu. Gospodarzom udaje się jednak wyjść z opresji i rozegrać piłkę.

35'

Po wrzutce z rogu i przypadkowym zgraniem piłki ręką przez Gabiego, Willian Jose źle trafił w futbolówkę w dobrej sytuacji.

34'

Technicznie lewą nogą sprzed pola karnego uderzył Carlos Vela, Oblak wybił piłkę na róg.

32'

Z dystanus, z ok. 35 metrów uderzył Gabi. Piłka strzelona niecelnie nie mogła zagrozić bramce gospodarzy.

31'

Mecz ponownie wyrównał się, ale Atletico wydaje się być dużo groźniejsze niż w pierwszym kwadransie.

28'

Goście odebrali gospodarzom piłkę na ich połowie, w świetnej sytuacji znalazł się Kevin Gameiro, który ponad bramkarzem, ale trafił w słupek!

26'

Niepewne zachowanie bramkarza i obrońcy, do piłki doszedł Saul, ale jego strzał odbił bramkarz.

24'

Aktywniejsi w ofensywie są w ostatnich minutach goście, gospodarze już z taką łatwością nie konstruują akcji.

21'

Koke dośrodkował z rzutu wolnego za plecy obrońców, ale sędzia przerwał grą dopatrując się spalonego.

18'

Wrzutka z rogu, do piłki doszedł Willian Jose, ale strzał z sześciu metrów głową poszybował metr ponad bramką.

16'

Yuri uderzył swoją słabszą, prawą nogą i nie był w stanie zagrozić Oblakowi.

15'

Atletico przyczajone, czeka na wyprowadzanie kontr, ale póki co takowych jeszcze nie skonstruowało.

12'

Zawodnicy Realu po przejęciu piłki natychmiast rozpoczynają akcję. Coraz większe problemy mają gracze Atletico.

9'

Otwarta gra z obu stron. Obie strony stworzyły sobie po jednej bramkowej okazji, klarowniejszą mieli gospodarze.

6'

Pierwsze ostrzeżenie dla gości. Vela wycofał przed pole karne, a tam nadbiegający Zurutuza strzelił tuż ponad poprzeczką!

3'

Po wrzutce z kornera do piłki doszedł Godin, który jednak źle uderzył i przestrzelił.

15:53

Spotkanie poprowadzi Alfonso Alvarez.

15:53

Po 10. kolejkach Atletico z dorobkiem 21 punktów plasuje się na 3. pozycji w Primera Division, a Real Sociedad mając ich o 5 mniej jest w lidze 6.