1:2
Zakończony
FC Barcelona
20:02
Wielki hit w Hiszpanii! Czwarta Sevilla podejmuje mistrza z Barcelony. Zespoły w tabeli dzieli tylko jeden punkt na korzyść Dumy Katalonii.
20:02
FC Barcelona na pewno pozostanie na drugim miejscu w tabeli po 11. kolejce. Dziś swój mecz wygrał Real Madryt, który na tę chwilę ma 5 punktów przewagi nad Dumą Katalonii.
Primera Division: Gareth Bale bohaterem! Real Madryt znów ze zwycięstwem
1
20:02
W ostatnich dwóch ligowych meczach na Sanchez Pizjuan FC Barcelona zdobyła tylko 1 punkt (remis 2:2 i porażka 1:2)!
1
1'
Już mamy pierwszą próbę dla Sevilli! Luciano Vietto świetnie zabrał się z piłką, minął Mascherano, a jego płaski strzał obronił Marc-Andre ter Stegen.
1
1
2'
I odpowiedź Barcelony! Piłkę w pole karne dostał Luis Suarez, a jego uderzenie po ziemi z wielkim trudem na korner sparował Sergio Rico. Kapitalny początek meczu!
2
5'
Sergio Escudero huknął z półwoleja z lewego narożnika pola karnego. Piłka poleciała wyraźnie obok bramki. Bardzo intensywne spotkanie na Sanchez Pizjuan.
1
1
8'
Na razie optyczną przewagę ma Sevilla, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku.
1
1
10'
ŻÓŁTA KARTKA
Żółtą kartkę otrzymał Neymar. Za wejście nakładką.
1
1
14'
Ładny rajd Vitolo został zakończony zablokowanym strzałem zza pola karnego.
1
15'
GOOOOOOL!!!
Gol! Strzelił Vitolo. Asystował mu Pablo Sarabia. Sevilla na prowadzeniu po świetnej kontrze! Vitolo otrzymał kapitalne płaskie podanie z głębi pola i wykorzystał sytuację sam na sam!!!Spory błąd popełnił Sergi Roberto, który przepuścił piłkę między nogami.
3
6
18'
FC Barcelona stara się odpowiedzieć, ale gospodarze grają bardzo dobrze w defensywie.
2
22'
Piłkarze nie przebierają w środkach. Szybki i ostry mecz na Sanchez Pizjuan.
1
1
26'
Żółtą kartkę otrzymał Adil Rami. Francuz sfaulował Neymara.
Sevilla FC
3
28'
FC Barcelona ma coraz większe problemy ze skonstruowaniem ataku. Pierwszy i jedyny celny strzał goście oddali w 2. minucie meczu.
1
2
29'
Bardzo ładna akcja Sevilli! Vitolo ostatecznie zbyt przekombinował i zagrał piłkę ciut za mocno w kierunku swojego kolegi.
1
2
33'
Luciano Vietto! Napastnik Sevilli świetnie przepchnął w polu karnym Mascherano i w dogodnej sytuacji posłał piłkę wyraźnie obok bramki.
1
1
34'
Pablo Sarabia został zablokowany w polu karnym Barcy. Sevilla prezentuje się znacznie lepiej i szuka kolejnego gola!
1
1
36'
Sevilla gra bardzo dobrze w defensywie i skutecznie przeszkadza ofensywnemu tercetowi Barcelony.
1
1
37'
Niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Messiego.
2
41'
Niespotykana sytuacja w meczu Barcelony - posiadanie piłki 54 do 46 procent dla rywala.
2
1
42'
Vitolo znów stanął przed dobrą sytuacją, ale z 16 metrów nieczysto uderzył w piłkę.
1
1
43'
GOOOOOOL!!!
Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Neymar.
Na kłopoty Neymar i Messi! Brazylijczyk kapitalnie wpadł w pole karne, wziął na siebie 3 przeciwników i wystawił piłkę na 17. metr do Messiego. Argentyńczyk po precyzyjnym strzale doprowadził do wyrównania.
5
2
44'
Żółtą kartkę otrzymał Sergi Roberto. Za faul taktyczny.
1
1
46'
Druga połowa!
2
48'
Luciano Vietto odegrał piętką do Nasriego, którego strzał padł łupem bramkarza Barcy.
1
1
49'
Ivan Rakitić uderzył z linii pola karnego i Sergio Rico odbił piłkę przed siebie. Po zmianie stron wciąż jest gorąco w stolicy Andaluzji!
2
50'
Żółtą kartkę otrzymał Mariano. Znów faulowany Neymar.
Sevilla FC
2
52'
FC Barcelona ruszyła ze świetną kontrą, jednak strzał Messiego kapitalnie zablokował Adil Rami.
2
54'
Kolejny strzał Messiego! Luis Suarez świetnie wycofał do Argentyńczyka, którego uderzenie z 16 metrów obronił golkiper Sevilli.
2
57'
FC Barcelona zamierza wygrać na Sanchez Pizjuan i od początku drugiej połowy wyraźnie naciera na bramkę rywali. Gospodarze czyhają na zabójcze kontry.
2
59'
Aktywny Sergio Escudero strzelił wprost w bramkarza Barcelony. Akcja za akcję!
1
59'
Cóż za akcja Messiego. Argentyńczyk ograł trzech (!) rywali i z 15 metrów uderzył nad bramką.
1
61'
GOOOOOOL!!!
Gol! Strzelił Luis Suarez. Asystował mu Lionel Messi.
Barcelona na prowadzeniu! Messi świetnie odnalazł niepilnowanego Suareza, który uderzył po ziemi między nogami interweniującego Sergio Rico!
7
2
63'
Spory kocioł w polu karnym Barcy, ale Ivan Rakitić zażegnał niebezpieczeństwo. Sevilla od razu włączyła wyższy bieg!
1
1
66'
Żółtą kartkę otrzymał Lucas Digne. Za faul taktyczny.
3
2
67'
ZMIANA
Sevilla. Schodzi: Franco Vazquez. Wchodzi: Ganso.
70'
Chwilowy napór Sevilli minął. Teraz to Barcelona stara się kontrolować wydarzenia boiskowe.
1
72'
Bardzo blisko trzeciego gola dla Barcy! Neymar wypuścił w uliczkę Luisa Suareza, który minął bramkarza i z ostrego kąta uderzył obok bramki.
1
72'
ZMIANA
Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Andre Gomes.
74'
Centymetry od wyrównania!!! Steven N'Zonzi główkował tuż obok słupka! Pusty przelot zanotował Marc-Andre ter Stegen.
1
75'
W odpowiedzi stuprocentowa okazja dla Barcelony! Sergio Rico obronił jednak strzał z bliskiej odległości Luisa Suareza!
1
78'
Barca dalej atakuje. Z dystansu wyraźnie obok bramki uderzył Samuel Umtiti.
1
1
78'
ZMIANA
Sevilla. Schodzi: Samir Nasri. Wchodzi: Vicente Iborra.
80'
Vitolo strzelił z 18 metrów w światło bramki. Uderzenie było jednak zbyt słabe, aby mogło zaskoczyć bramkarza Barcy.
82'
Żółtą kartkę otrzymał Steven N'Zonzi. Francuz poskrobał po pięcie Messiego, któremu spadł... but.
1
1
83'
Żółtą kartkę otrzymał Lionel Messi. Argentyńczyk nie mógł uporać się z butem, za co... został ukarany przez sędziego.