Primera Division: 13. kolejka
27 lis 2016 16:15
90'

Gol! Strzelił Yannick Ferreira Carrasco. 3:0! Atletico stawia kropkę nad "i". Błąd obrońcy Osasuny, który stracił piłkę na rzecz Carrasco, a ten płaskim strzałem zdobył bramkę.

88'

Atletico spokojnie rozgrywa piłkę nawet we własnym polu karnym.

81'

Osasuna rozgrywa piłkę, ale... w szerz boiska.

78'

Niewiele dzieje się w drugiej połowie, drużyny praktycznie nie stworzyły sobie okazji strzeleckich.

75'

Osasuna stara się przyspieszyć swoje akcje, ale Atletico mądrze się ustawia i nie pozwala rywalom na zbyt wiele.

73'

Osasuna. Schodzi: Alex Berenguer. Wchodzi: De las Cuevas.

wchodzi Wchodzi
De las Cuevas #20
schodzi Schodzi
Alex Berenguer #11
71'

Atletico. Schodzi: Kevin Gameiro. Wchodzi: Saul Niguez.

68'

Zamieszanie w polu karnym Osasuny. Goście reklamowali zagranie piłki ręką przez gracza miejscowych - Oiera - i mieli rację. To powinien być rzut karny, ale sędzia nie wskazał na "wapno".

67'

Osasuna miała rzut rożny, ale po dośrodkowaniu na piąty metr piłka została wybita.

63'

Wciąż bez sytuacji w drugiej połowie. Gospodarze może i chcieliby zaatakować Atletico, ale brakuje im umiejętności.

60'

Spadło posiadanie piłki Atletico do 59 procent.

57'

Osasuna. Schodzi: Kodro Kenan. Wchodzi: Emmanuel Riviere.

Kodro Kenan #19
54'

Spokojne pierwsze fragmenty drugiej połowy. Atletico stara się dokładnie rozgrywać piłkę.

50'

Dośrodkowanie na piąty metr, ale to woda na młyn dla Jana Oblaka.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Osasuna. Schodzi: Cayetano Bonnin. Wchodzi: Imanol Garcia.

Imanol Garcia #31
Cayetano Bonnin #3
41'

Niezłe podanie do Juanfrana, ale zawodnik był na spalonym.

37'

Gol! Strzelił Kevin Gameiro. 2:0! Kolejny cios gości! Gameiro wpadł w pole karne i oddał silny strzał w róg bramki.

Atletico Madryt
36'

Gol! Strzelił Diego Godin. 1:0 dla Atletico! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Godin wygrał pojedynek główkowy z Rierą i z pięciu metrów wpakował piłkę do siatki. To jego pierwszy gol w La Liga w tym sezonie.

34'

Niezła kombinacyjna akcja Atletico, ale niecelne podanie już w polu karnym zakończyło ją.

31'

Correa był sam na sam z bramkarzem, który wygrał ten pojedynek, broniąc płaski strzał rywala.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Maria Gimenez.

29'

Osasuna wykonywała rzut rożny, ale w pewnym momencie sędzia przerwał grę. Jego zdaniem któryś z piłkarzy Osasuny faulował w tej sytuacji.

27'

Zagotowało się w polu karnym gości, ale wszystkie próby były blokowane.

25'

Kiepskie dośrodkowanie Hernandeza i piłka w rękach bramkarza.

23'

67 procent posiadania piłki ma Atletico Madryt.

22'

Żółtą kartkę otrzymał Goran Causic. Brzydki faul na rywalu.

Goran Causic #8
Osasuna Pampeluna
21'

Żółtą kartkę otrzymał Tiago Mendes.

19'

Koke dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, ale piłka została wybita na korner. Po nim celny strzał głową oddał Gimenez.

16'

Furę szczęścia miało Atletico, ponieważ ten rzut karny był po prostu źle wykonany.

14'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Roberto Torres! Zawodnik Osasuny uderzył w lewy róg bramkarza i jego intencje wyczuł Oblak! Górą bramkarz Atletico.

Roberto Torres #10
14'

Rzut karny dla Osasuny! Riera faulowany przez Gimeneza.

11'

Goście mieli rzut wolny, ale po dośrodkowaniu w pole karne piłka została wybita.

10'

Żółtą kartkę otrzymał Cayetano Bonnin.

7'

Po pierwszym kornerze, który wykonywała Osasuna, teraz zdecydowana przewaga Atletico.

5'

Żywe tempo meczu od pierwszego gwizdka sędziego.

2'

Powinno być 1:0 dla Atletico! Griezmann zagrał na szósty metr, ale Kevin Gameiro uderzył tuż obok słupka.

1'

Korner dla Osasuny już w pierwszej minucie, jednak po dośrodkowaniu piłka została wybita.