SD Eibar
32' Gonzalo Escalante 72' Ruben Pena
Real Madryt
14' Karim Benzema 25' Karim Benzema 30' James Rodriguez 60' Marco Asensio 63' Nacho 65' Casemiro
1:4

Koniec meczu. Świetny występ Karima Benzemy i skutecznego Realu. Ekipa z Madrytu strzeliła cztery gole i pewnie sięgnęła po komplet punktów.

Pogramy dodatkowe 120 sekund.

Mateo Kovacić popisał się efektownym rajdem, zapachniało golem, ale udany powrót jednego z rywali uchronił Eibar przed stratą piątego gola.

Eibar. Schodzi: Pedro Leon. Wchodzi: Takashi Inui.

Isco chciał się zabawić z rywalem, ale nic z tego nie wyszło.

Na murawie zwija się z bólu jeden z piłkarzy Eibar, sędzia nie przerywa jednak gry.

Dziesięć minut do końca. Wszystko wskazuje na to, że Real dopisze sobie ważne trzy punkty. Jak myślicie, jak odpowie FC Barcelona?

Real mimo straconej bramki nie ma zamiaru odepchnąć szukającego drugiego gola przeciwnika.

Real. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Isco.

Sędzia dopatrzył się spalonego Jamesa, lecz telewizyjne powtórki wykazały, że gra powinna być kontynuowana.

Trzeba pochwalić gospodarzy, którzy mimo niekorzystnego rezultatu ambitnie walczą.

Gol! Strzelił Ruben Pena.

Dośrodkowanie z prawego skrzydła dość szczęśliwie zamknął Ruben Pena, pokonując Navasa! Będziemy mieli jeszcze ciekawą końcówkę?

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Mateo Kovacić.

Jest radość kibiców, Escalante już odbierał gratulacje od kolegów, ale jego gol nie został uznany - piłkarz Eibar był na spalonym.

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Mariano Diaz.

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro.

Było gorąco! Enrich nie sięgnął futbolówki, gdyby to zrobił mógł być gol.

Eibar. Schodzi: Adrian Morales. Wchodzi: Christian Rivera.

Żółtą kartkę otrzymał Nacho.

Biorąc pod uwagę skuteczność Realu w tym meczu wydaje się, że jeszcze jakiegoś gola zobaczymy.

Gol! Strzelił Marco Asensio.

Świetna kontra Realu. Benzema idealnie górą do Marco Asensio, który podał do lepiej ustawionego Jamesa Rodrigueza, futbolówka po jego strzale trafiła w słupek i na szczęście dla gośći spadła pod nogi Asensio!

Królewscy cały czas bardzo spokojnie, bez fajerwerków. Nie ma się czemu dziwić, wynik pozwala czekać na kolejną okazję.

Przerwa w grze. Enrich i Casemiro ucierpieli w zderzeniu. Na szczęście nic wielkiego im się nie stało.

Eibar. Schodzi: Antonio Luna. Wchodzi: Anaitz Arbilla.

Eibar nie ma nic do stracenia, stąd też zaczyna ryzykować. Gra rewelacji obecnego sezonu Primera Division wygląda lepiej.

Danilo notuje bardzo ważną interwencję! Pena został zablokowany w ostatniej chwili, to mógł być gol dla Eibar!

Lucas Vazquez w kierunku Benzemy. Trochę za mocno, inna sprawa, że Francusz był chyba na spalonym, czego nie zauważył arbiter.

Zbyt głębokie dośrodkowanie w pole karne Realu, pewnie interweniuje Keylor Navas.

Lucas Vazquez dośrodkował na dalszy słupek, tam futbolówkę opanował Marco Asensio, ale nie udało się oddać strzału.

Druga połowa rozpoczęta!

Przerwa. Bardzo skuteczny Real w pełni zasłużenie prowadzi z nieporadnym Eibar 3:0.

Najpierw próbował Benzema, dobrze ustawiony był Yoel, a po chwili aktywny Marco Asensio upadając na murawę zdołał oddać strzał.

Marco Asensio! Efektowne i minimalnie niecelne uderzenie z dystansu!

Pedro Leon wstrzelił futbolówkę w pole karne Realu, zabrakło uderzenia na bramkę.

Pięć minut do końca pierwszej połowy. Męska rozmowa i zmiany, chyba tylko to może uratować gospodarzy.

W końcu coś się zadziało pod bramką Realu! Ramos zażegnał niebezpieczeństwo, Enrich mógł zaskoczyć Real!

Real dominuje w każdym elemencie. Eibar nie pokazuje absolutnie niczego, co pozwalałoby publiczności uwierzyć, że wynk może ulec zmianie.

W odpowiedzi zza pola karnego spróbował Escalante, ale było to uderzenie w stylu rugby.

Ekipa Zidane'a głodna kolejnych goli. Danilo zdecydował się na strzał z dystansu, ale taka próba nie mogła zaskoczyć Yoela.

Żółtą kartkę otrzymał Gonzalo Escalante.

Eibar bez pomysłu w ofensywie i na dodatek z wieloma problemami w obronie.

Gol! Strzelił James Rodriguez. Asystował mu Karim Benzema.

Królewscy szybko ustawili sobie to spotkanie! Karim Benzema płaskim podaniem obsłużył Jamesa, który dosięgnął futbolówki i podwyższył prowadzenie!

Enrich wpadł w Navasa po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry. Arbiter odgwizdał faul na bramkarzu gości.

Ekipa z Madrytu gra na doskonałej skuteczności, 3 strzały i 2 gole.

Gol! Strzelił Karim Benzema.

Już można to napisać, wielkie przełamanie Francuza! Doskonałe dośrodkowanie Jamesa Rodrigueza z rzutu wolnego zostało wykorzystane przez Karima Benzemę! Bramkarz i obrona Eibar mogli zachować się lepiej przy tej sytuacji.

Lucas Vazquez faulowany w bocznym sektorze boiska. Real utrzymuje się przy piłce na połowie gospodarzy.

Sporo niedokładności po obu stronach.

Pedro Leon wycofał do ustawionego przed polem karnym Królewskich Escalante, a ten uderzył mocno i wysoko nad poprzeczką.

Enrich przekroczył przepisy w środkowej strefie boiska. Goście wznowili grę od bardzo niedokładnej górnej piłki w kierunku napastników.

Czy to trafienie będzie przełomowe dla Benzemy? Francuz ponad miesiąc czekał na przełamanie nieskuteczności.

I już mogło być 2:0! Znów oskrzydlająca akcja Realu, tym razem prawą stroną. Szczęście jednak uśmiechnęło się do miejscowych.

Karim Benzema na dwa razy, ale skutecznie! Luna nie przeciął podania z lewej strony Marco Asensio, co w konsekwencji skończyło się utratą gola przez Eibar!

Pedro Leon dośrodkował w pole karne, tam głową sięgnął piłki jeden z gospodarzy, ale ostatecznie obyło się bez groźnego strzału.

Casemiro przerywa atak Eibar, rzut wolny.

Bardzo ruchliwi są gospodarze, co utrudnia przyjezdnym swobodne wymienianie podań.

Szybko przenosimy się pod drugą bramkę, gdzie w ostatniej chwili zablokowany został Pena.

Karim Benzema dostał świetne podanie z głębi pola, wbiegł w pole karne, ale doskonale wypchnął go jeden z obrońców Eibar.

Początek dość spokojny. Real nie spieszy się z narzuceniem własnego stylu gry.

Piłkarze Eibar chcieli szybko wznowić grę z rzutu wolnego, ale arbiter na to nie pozwolił.

Enrich został złapany na spalonym.

I już na samym początku mogło być gorąco w polu karnym gospodarzy. Karim Benzema nie opanował jednak płaskiego podania.

Zaczynamy!

Jak zakończy się mecz Eibar - Real Madryt?

Bez między innymi zawieszonego za czerwoną kartkę Garetha Bale'a oraz potrzebującego przerwy Cristiano Ronaldo zawitał do Eibar Real Madryt. Czy nieobecność tych dwóch piłkarzy wpłynie na postwę zespołu?

Sędzia: Jose Gonzalez.

Ławka rezerwowych Eibar: Alejandro Galvez, Christian Rivera, Takashi Inui, Asier Riesgo, Kike, Anaitz Arbilla, Bebe.

Ławka rezerwowych Realu: Kiko Casilla, Toni Kroos, Marcelo, Mateo Kovacić, Mariano Diaz, Isco, Dani Carvajal.