87'

Zanosi się na bardzo okazałe otwarcie sezonu w wykonaniu AS Romy.

85'

Gol! Strzelił Mohamed Salah.

Nokaut! Rzymianie walczyli o kolejne gole i doczekali się nagrody! Salah wykorzystał miękką wrzutkę Perrottiego.

83'

Gol! Strzelił Edin Dzeko.

Kibice Romy mogą już świętować! Dzeko zrobił pożytek z podania Nainggolana, który bardzo ofiarnie powalczył o piłkę.

80'

Roma. Schodzi: Kostas Manolas. Wchodzi: Federico Fazio.

79'

Udinese. Schodzi: Seko Fofana. Wchodzi: Francesco Lodi.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Seko Fofana #6
77'

Roma. Schodzi: Emerson Palmieri. Wchodzi: Juan Jesus.

76'

Gol! Strzelił Diego Perotti.

Perotti ma już dublet! Drugie pewne uderzenie z "wapna". Golkiper Udinese bez szans.

74'

Doskonałe prostopadłe podanie do rozpędzonego Salaha, który upadł w polu karnym, po tym jak popychał go rywal! Druga jedenastka dla Romy!

71'

Udinese nie ma już zbyt wiele czasu. Goście powinni zaryzykować, jeśli chcą uniknąć porażki.

69'

Mogło być 2:0! Kostas Manolas zmarnował dośrodkowanie Paredesa z rzutu wolnego.

66'

Wojciech Szczęsny nie ma w tym meczu wiele pracy, ale przed chwilą niewiele brakowało, a przyczyniłby się do trafienia dla Udinese! Polak miał bardzo dużo szczęścia!

64'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo.

65'

Co za spokój! Bardzo pewnie wykonana "jedenastka"! Pierwszy gol w nowym sezonie Serie A za nami!

64'

Rzut karny dla AS Romy! Edin Dzeko wycięty równo z trawą!

61'

Mohamed Salah chciał przepięknie zakręcić "rogala". Piłka przeszła tuż obok dalszego słupka!

59'

Dużo się dzieje w polu karnym Udinese. Roma podkręciła tempo i przed chwilą niewiele brakowało, a mielibyśmy "swojaka". Sytuację w ostatniej chwili uratował jeden z obrońców, wybijając piłkę z linii bramkowej!

54'

Genialna interwencja bramkarza Udinese! Wydawało się, że piłka po strzale Edina Dzeko wpadnie do siatki, ale wyciągnięty jak struna Orestis Karnezis uratował swój zespół!

52'

Udinese. Schodzi: Thomas Heurtaux. Wchodzi: Gabrielle Angella.

Gabrielle Angella #4
49'

Żółtą kartkę otrzymał Samir.

Samir #3
49'

Ależ okazja dla gospodarzy! Mohamed Salah posłał świetną piłkę do nabiegającego na bliższy słupek Nainggolana, który w doskonałej sytuacji spudłował!

47'

Bruno Peres miał świetny pomysł. Jego płaskie podanie okazało się jednak minimalnie za mocne, szybciej przy piłce był Orestis Karnezis.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

45'

Pogramy dodatkowe 60 sekund.

42'

Edin Dzeko! Strzał głową zawodnika Romy został pewnie zatrzymany przez bramkarza!

40'

Mohamed Salah powstrzymany. Szczęśliwy wślizg defensora Udinese, niewiele brakowało, a rzymianie zyskaliby rzut karny.

38'

Rzut wolny dla gospodarzy w narożniku boiska.

35'

Obiecująco zapowiadał się ten kontratak Udinese. Futbolówka trafiła do Rodrigo de Paula, lecz ten zakończył wszystko fatalnym strzałem.

33'

Stephan El Shaarawy mógł ucieszyć kibiców Romy! 23-latek uderzył mocno, ale prosto w dobrze ustawionego Karnezisa!

30'

Pół godziny gry za nami. Roma męczy się w ataku. Udinese jak na razie dzielnie radzi sobie w obronie.

27'

Kevin Strootman zamienił dośrodkowanie z rzutu rożnego na niecelne uderzenie.

25'

Emmanuel Agyemang-Badu pędził środkiem pola, ale skutecznie i bez faulu zatrzymał go jeden z defensorów Romy.

24'

Emerson skuteczny w defensywie, akcja Udinese zatrzymana.

22'

Bardzo aktywny jest Bruno Peres. Uderzenie lewą nogą przeszło wyraźnie obok bramki.

19'

Goście posyłają wszystkie piłki w kierunku Daniela Zapaty. Póki co niewiele z tego wychodzi.