0:1
Zakończony
Juventus FC
90+2'

Efektowna akcja Pjacy zakończona mocnym i celnym strzałem. Na posterunku Marchetti.

90'

Trzy minuty doliczone do II połowy.

89'

Juventus łatwo zatrzymuje ofensywne zapędy rzymian.

88'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Marko Pjaca.

86'

Strzał Parolo z dystansu - to nie mogło zaskoczyć "Gigiego".

85'

Zbyt wolne są ataki Lazio, cały czas brakuje sytuacji pod bramką Buffona.

80'

Immobile ładnie zgasił piłkę na 20. metrze, by zagrać ją zupełnie do nikogo.

78'

Pojedynek biegowy Higuaina z Bastosem. Zwycięsko wyszedł z niego obrońca Lazio i Argentyńczyk nie zdołał oddać strzału.

75'

Szansa przed Patricem, który oddał mocny strzał z kilkunastu metrów. Piłka przeszła nad poprzeczką.

72'

Lazio. Schodzi: Dusan Basta. Wchodzi: Filip Djordjević.

70'

Trudne zadanie przez Lazio, ale przypomnijmy, że tydzień temu Fiorentina ze stanu 0:1 doprowadziła do 1:1 w meczu z Juventusem.

66'

Lazio. Schodzi: Jordan Lukaku. Wchodzi: Patric.

66'

Gol! Strzelił Sami Khedira. Juventus na prowadzeniu! Piłkarze Lazio nie zdołali przejąć dogranej w pole karne piłki, gdzie Khedira jak rasowy snajper uderzeniem w długi róg pokonał Marchettiego!

Juventus FC
62'

Druga świetna okazja dla Juventusu! Po akcji Dybali strzelał Khedira i piłka o centymetry minęła słupek.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Lemina.

Juventus FC
56'

Ależ okazja dla Juventusu! Najpierw potężnie huknął Mandzukić, a dobijał Dybala tuż obok słupka. To najlepsza okazja dla mistrza Włoch!

54'

Utrzymuje się nieznaczna przewaga Lazio, z której niewiele jednak wynika.

51'

Słabo radzi sobie Juventus i rozgrzewkę rozpoczął już Gonzalo Higuain.

50'

Dośrodkowanie Lukaku z dobrej pozycji okazało się niecelne.

48'

Spokojne tempo gry po wznowieniu rywalizacji w Rzymie.

46'

Początek II połowy.

45+2'

Końcówka pierwszej połowy pod znakiem ataków Lazio. Nieźle radzą sobie Biancocelesti.

45'

Trzy minuty doliczone do I połowy.

44'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne, gdzie najlepszy okazał się Gianluigi Buffon.

43'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Sandro.

Juventus FC
42'

Na moment zakotłowało się przed bramką Buffona, ale bezpośrednie zagrożenie dla bramkarza nie powstało.

41'

Anemiczne są ataki gospodarzy, ale teraz Andersonowi udało się wywalczyć rzut rożny dla Lazio.

38'

Długo to trwało, ale Brazylijczyk będzie mógł kontynuować występ w Rzymie.

36'

Dani Alves doznał urazu dłoni. Przerwa medyczna.

34'

Niesygnalizowany strzał Asamoaha z dystansu i Marchetti z trudem złapał piłkę przed linią bramkową.

31'

Parolo skutecznie zablokował oddającego strzał z obrębu pola karnego Mandzukicia.

30'

Pół godziny gry za nami, spięć podbramkowych było na razie bardzo niewiele.

27'

Akcja Dybali przy linii końcowej boiska. Argentyńczyk zagrał przed bramkę, ale prosto do Marchettiego.

25'

Lepszy okres gry Lazio, jednak gospodarze atakują zbyt małą liczbą zawodników, by zagrozić Buffonowi.

23'

Teraz groźnie zaatakowali gospodarze, jednak w polu karnym w porę interweniował Medhi Benatia.

20'

Dani Alves strzelił z rzutu wolnego prosto w mur zawodników Lazio.

18'

Żółtą kartkę otrzymał Stefan Radu.

Lazio Rzym
16'

Sporo podań wymieniają podopieczni Simone Inzaghiego. Wszystko dzieje się jednak na połowie Lazio.

13'

Bastos zdołał zatrzymać atak Khediry i Mandzukicia. Przebudzili się mistrzowie Włoch i przeszli do ofensywy.

9'

Po błędzie Basty strzał głową z 12 metrów mógł oddać Dybala. Uderzył celnie, ale Marchetti zdążył z interwencją.

6'

Anderson zdecydował się na indywidualną akcję, lecz zbyt daleko wypuścił sobie piłkę. Od bramki Buffon.

4'

Inicjatywa po stronie Lazio. Rzymianie odważnie ruszyli do przodu.

17:42

W "11" Lazio aż trzy nowe nabytki: Bastos z FK Rostów, Jordan Lukaku z KV Oostende oraz Ciro Immobile z Sevilla FC.

17:42

W 1. kolejce Juventus pokonał 2:1 Fiorentinę, z kolei Lazio wygrało 4:3 z Atalantą.