2:2
Zakończony
AS Roma
90+2'

Odżyła nadzieja AS Roma. Alessandro Florenzi wybrał się w pole karne gospodarzy i mógł wepchnąć piłkę z bliska do bramki, ale nie trafił pod presją przeciwnika.

90+1'

Trwa 1 z 3 doliczonych przez sędziego minut.

90+1'

Cagliari. Schodzi: Marco Sau. Wchodzi: Gianni Munari.

87'

Gol! Strzelił Marco Sau. Asystował mu Mauricio Isla.

Precyzyjne dośrodkowanie w sam środek pola karnego, gdzie wbiegł Marco Sau i strzałem głową pokonał rozpaczliwie interweniującego Wojciecha Szczęsnego. Cagliari Calcio odrobiło dwie bramki straty!

85'

Cagliari próbuje wciągnąć przeciwnika na własną połowę, by mieć więcej miejsca. AS Roma to drużyna pełna doświadczonych piłkarzy, więc nie podejmuje wyzwania.

82'

Artur Ionita zdecydował się na zejście z prawego skrzydła do środka, a następnie na strzał zza 16. metra. Obok bramki Wojciecha Szczęsnego.

80'

Cagliari. Schodzi: Nicolo Barella. Wchodzi: Alessandro Deiola.

wchodzi Wchodzi
Alessandro Deiola #27
schodzi Schodzi
Nicolo Barella #18
79'

Piłka w bramce AS Roma, euforia na trybunach, ale sędzia asystent orzekł, że Marco Borriello był na spalonym i nie ma gola!

78'

Zgubili piłkę gospodarze i AS Roma skontrowała bardzo efektywnie. Edin Dzeko huknął z bliska i ponownie nogą obronił Marco Storari!

74'

Jakby przetrwali najgorsze piłkarze AS Roma, ale to może być złudne wrażenie. Pewnie Cagliari Calcio jeszcze zaatakuje.

72'

Tak cieszyli się gospodarze z gola kontaktowego. Czy pójdą za ciosem?

71'

Cagliari. Schodzi: Simone Padoin. Wchodzi: Niccolo Giannetti.

Niccolo Giannetti #32
69'

Musi uważać Bartosz Salamon. Ma na koncie żółty kartonik, a walka Polaka z Radją Nainggolanem była bezpardonowa.

68'

Davide Di Gennaro wymyślił skomplikowane rozegranie. Być może koncepcja gracza Cagliari Calcio wypaliłaby, gdynie nie spalony.

67'

Nabrał rumieńców mecz w Cagliari. W pierwszej połowie było mniej groźnych strzałów i przynajmniej dwa razy mniej goli.

65'

Dla odmiany płaskie, ale potężne uderzenie Edina Dzeko odbił nogą bardzo doświadczony Marco Storari.

64'

Roma. Schodzi: Diego Perotti. Wchodzi: Federico Fazio.

63'

Bartosz Salamon! Rajd Polaka pod pole karne AS Roma i próba zaskoczenia rodaka strzałem z 20. metra. Blisko, ale niestety zabrakło odrobiny precyzji.

62'

Dwa kwadranse zostały piłkarzom Cagliari, by odwrócić los pojedynku, w którym przegrywali już 0:2.

60'

Mohamed Salah wyskoczył do podania prostopadłego po kapitalnym rozegraniu w trójkącie. Przegrał pojedynek sam na sam, a na domiar złego sędzia asystent zasygnalizował spalonego.

58'

Trafienie dodało skrzydeł gospodarzom, natomiast stołeczna drużyna musi przetrwać trudny fragment spotkania.

56'

Gol! Strzelił Marco Borriello.

Do trzech razy sztuka. Po dwóch nieudanych próbach Marco Borriello zdobył gola. Dobił z bliska do bramki piłkę, którą sparował Wojciech Szczęsny po strzale Marco Sau. Będzie jeszcze interesująco!

53'

Już nigdzie nie spieszą się goście. Spokojnie przesuwają się formacjami, a kiedy mają ku temu okazję, grają na utrzymanie w centrum boiska.

51'

Miękkie podanie wrzucone za linię obrońców AS Roma. Nieznacznie za głębokie i Mauricio Isla miał problem, by cokolwiek zrobić z piłką.

49'

Szaleje Edin Dzeko. Strzał napastnika AS Roma z okolic linii pola karnego i nieznaczne pudło. Piłka trafiła w siatkę, ale dopiero po odbiciu się od bandy reklamowej.

46'

Gol! Strzelił Kevin Strootman. Asystował mu Edin Dzeko.

Błyskawicznie po wejściu na boisku Edin Dzeko zanotował asystę. Bośniak zgrał dośrodkowanie z głębi pola do wbiegającego Kevina Strootmana, który z bliska strzelił na 2:0! Druga połowa rozpoczęła się dla AS Roma jeszcze lepiej niż pierwsza!