Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

Stuart Armstrong #14
Celtic Glasgow
1
87'

Moussa Dembele wpadł w pułapkę ofsajdową. Możliwe, że młodziutki napastnik wspomina jeszcze sytuację sprzed drugiego gola FC Barcelona, kiedy powinien wyrównać.

84'

Luis Suarez miał czas, by przymierzyć na 3:0, a tymczasem strzelił w słupek po podaniu Lionela Messiego. Aż złapał się za głowę gwiazdor światowego futbolu.

1
1
81'

FC Barcelona gra na utrzymanie. Każda minuta w posiadaniu piłki więcej to jedna minuta szans Celticu Glasgow mniej.

1
79'

Mecz wchodzi w końcową fazę. Zgodnie z przewidywaniami druga bramka odebrała animusz gospodarzom, a największy apetyt na kolejną zmianę wyniku przejawia Lionel Messi.

3
77'

Barcelona. Schodzi: Neymar. Wchodzi: Arda Turan.

2
1
72'

Barcelona. Schodzi: Gerard Pique. Wchodzi: Marlon.

wchodzi Wchodzi
Marlon #33
schodzi Schodzi
2
71'

Żółtą kartkę otrzymał Mikael Lustig.

1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Neymar.

2
69'

Neymar nadal kłóci się z Mikaelem Lustigiem i sędzia ma już serdecznie dość tego konfliktu na prawej stronie boiska.

1
67'

Lionel Messi ma apetyt na drugi hat-trick w meczach z Celtikiem Glasgow w tym sezonie. Nieznacznie pudło kapitana reprezentacji Argentyny, ale to na pewno nie ostatnia jego próba.

1
66'

Barcelona. Schodzi: Jordi Alba. Wchodzi: Lucas Digne.

64'

Celtic. Schodzi: Tom Rogić. Wchodzi: Nir Biton.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Sergi Roberto.

1
1
61'

Zagotowało się na boisku. Bohaterami waśni Neymar oraz oznaczony numerem "23" Mikael Lustig. Sędzia musiał temperować krewkich zawodników.

58'

Przy obecnym wyniku FC Barcelona może rozgrywać mecz na swoich zasadach, a w piłkarzach ze Szkocji tli się tylko iskierka nadziei na powrót z zaświatów.

1
55'

Gol! Strzelił Lionel Messi.

Uderzenie kapitana FC Barcelona z rzutu karnego w sam środek bramki jego drużyna prowadzi 2:0 w Glasgow!

4
54'

Rzut karny dla FC Barcelona! Emilio Izaguirre zastosował zapaśniczy chwyt wobec Luisa Suareza i sędzia przyznał gościom jedenastkę.

2
53'

Moussa Dembele powinien lepiej zakończyć akcję! Miał przed oczami tylko bramkarza, a James Forrest dośodkował idealnie na jego głowę. Młody napastnik strzelił prosto w Marca-Andre ter Stegena.

52'

Agresywny pressing Celtów przynosi efekt. FC Barcelona wymienia podania w okolicy koła środkowego i zastanawia się, jak zdobyć drugiego gola

50'

Wiatru w żagle nabiera Callum McGregor. Zapał skrzydłowego z Glasgow ostudził nieco sędzia asystent, który zasygnalizował spalonego.

48'

Callum McGregor uderzył z półdystansu i piłka sunęła w narożnik bramki Dumy Katalonii. To druga celna próba gospodarzy i druga zatrzymana przez Marca-Andre ter Stegena.

47'

Podnosi się wrzawa na stadionie. Moussa Dembele wrócił we własne pole karne i zatrzymał pierwszy atak FC Barcelona w drugiej połowie.

1
46'

Celtic. Schodzi: Scott Sinclair. Wchodzi: James Forrest.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

45'

Minuta doliczona do regulaminowego czasu.

1
43'

FC Barcelona miałaby dwie bramki zaliczki, gdyby nie parada bramkarza. Przy obecnym wyniku Celtic Glasgow ma wciąż przeciwnika w zasięgu i będzie walczyć o sprawienie niespodzianki.

1
42'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba.

1
41'

Craig Gordon i to była fenomenalna interwencja! Bramkarz gospodarzy zatrzymał intuicyjnie strzał głową Luisa Suareza po dośrodkowaniu Lionela Messiego czubkiem buta.

40'

5 minut do końca regulaminowego czasu w pierwszej połowie. Celtic Glasgow w jednym z najdłuższych w tym meczu ataków pozycyjnych.

36'

Najgroźniejsze dotychczas uderzenie na bramkę FC Barcelona! Marc-Andre ter Stegen nie mógł pozwolić sobie na rozluźnienie, ponieważ Moussa Dembele huknął potężnie.

35'

Krążyła piłka po obrzeżach pola karnego Celtiku Glasgow. Nieudane podanie Neymara i bramkarz Craig Gordon mógł być jego jedynym adresatem.

33'

Zaostrzyła się gra. Błyskawicznie Luis Suarez przypomniał sobie, że przez lata grał na Wyspach Brytyjskich i zrewanżował się za faul na Ivanie Rakiticiu.

1
29'

Przyjezdni opanowali sytuację po głębokim dośrodkowaniu z rzutu wolnego, a na dodatek Ivan Rakitić stał się ofiarą faulu rozwścieczonego rywala.

28'

Długo zastanawiał się co zrobić sędzia. W końcu przerwał spore zamieszanie gwizdkiem i przyznał piłkę gospodarzom po faulu na Scottcie Browie.

24'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Neymar.

Coraz większą swobodę mieli piłkarze FC Barcelona, czego efektem jest prowadzenie 1:0! Najlepszy strzelec Ligi Mistrzów Lionel Messi strzelił bez przyjęcia z bliska po miękkim podaniu Neymara.

5
23'

Żółtą kartkę otrzymał Erik Swiatczenko.

21'

Ponownie akcja z wykorzystaniem Jordiego Alby na lewym skrzydle i FC Barcelona wywalczyła korner. Neymar dośrodkował piłkę kąśliwie.

1
19'

Teraz zapachniało golem. Jordi Alba dośrodkował miękko na głowę Ivana Rakiticia. Po strzale Chorwata Lionel Messi chciał jeszcze dziobnąć piłkę z bliska do siatki, ale ta nie usiadła wygodnie na stopie Argentyńczyka.

1
18'

Dotychczas bez groźnego strzału i trudno powiedzieć, które ataki wyglądają na bardziej niebezpieczne. Szachują się aktorzy widowiska.

17'

FC Barcelona zrewanżowała się agresywnym atakiem na połowie przeciwnika. Nerwowo, ale ostatecznie skutecznie wyprowadzili piłkę Szkoci.

13'

Scott Brown popisał się twardą grą i ostatecznie przechwytem w centrum boiska. Inna sprawa, że Celtic Glasgow nie utrzymał się długo w posiadaniu piłki.

11'

Moussa Dembele był na spalonym, więc sędzia asystent uniemożliwił napastnikowi Celtiku Glasgow stoczenie pojedynku sam na sam z Marc-Andre ter Stegenem.

10'

Podanie w pole karne Celticu Glasgow. Był tam najlepszy strzelec Ligi Mistrzów Lionel Messi, ale nie zdążył do mocno bitej futbolówki.

1
8'

Cały czas wysoki pressing Celticu Glasgow. Ciekawe, na jak długo wystarczy gospodarzom energii, by atakować rywali już w okolicy ich pola karnego.

6'

Próba szybkiej wymiany podań w polu karnym Dumy Katalonii. Moussa Dembele został przyblokowany przez przeciwnika i nie miał szans na dojście do piłki. Celtic musi ponowić atak.

4'

Po długim rozegraniu FC Barcelona gospodarze nie musieli bronić żadnego strzału. Celtic gra w biało-zielonych strojach, a rywale w granatowo-bordowych.

2'

Rozciągnięte formacje Celticu Glasgow. Szkoci próbują kasować akcje przeciwnika w zarodku, ale to trudne zadanie.

Kto wygra mecz?
4
1
20:13

7 listopada 2012 roku Celtic Glasgow wygrał sensacyjnie 2:1 z FC Barcelona. Na ławce rezerwowych gospodarzy był wówczas Łukasz Załuska, a honorowego gola dla Dumy Katalonii zdobył Lionel Messi. Argentyńczyk zagra w Glasgow również tego wieczoru.