06 gru 2016 20:45
90'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

89'

Dośrodkowania przecinają pole karne gości. To już ostatnie szanse, by zmienić wynik.

86'

Partnerzy pozwolili strzelić z rzutu wolnego Leroyowi Sane, który co prawda był bliżej niż przy poprzednich próbach, ale nadal daleko od bramki Craiga Gordona.

85'

Żółtą kartkę otrzymał Scott Brown.

Celtic Glasgow
84'

Strzały z dystansu Manchester City. Nie mogą wstrzelić się z akcji, będą mieć szansę na poprawienie się z rzutu wolnego po faulu Scotta Browna.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Ilkay Gundogan.

Manchester City
78'

Tom Rogić podał płasko na 16. metr do Leigha Griffithsa, którego strzał minął nieznacznie bramkę Obywateli. Całe niebezpieczeństwo wynikło ze straty Fernando przed własnym polem karnym.

76'

Leroy Sane strzela po prostu wszędzie, tylko nie w światło bramki Szkotów. Jego partnerzy nie zrażają się jednak i zostają wysoko na połowie przeciwnika.

70'

20 minut do końca spotkania. Kibice mają nadzieję, że wszystko co interesujące, nie wydarzyło się w 10 minutach otwierających mecz. Szczególnie ci, którzy za długo parkowali auto.

66'

Wilfredo Caballero był najsprytniejszy we własnym polu karnym i złapał dośrodkowanie z rzutu rożnego. Szybkie wznowienie i Nolito wpakował piłkę do bramki, ale nie ma gola. Spalony!

64'

Kelechi Iheanacho został przyblokowany w momencie oddawania strzału. Rewanż Gary'ego Mackay-Stevena prosto do koszyczka bramkarza Manchester City.

61'

Man City. Schodzi: Pablo Maffeo. Wchodzi: Jesus Navas.

60'

Niebywałe, jak złą rotację nadał piłce Mikael Lustig, a przecież wszystkie elementy poprzedzające strzał wyszły idealnie bocznemu defensorowi.

58'

W ostatnim momencie Bacary Sagna złożył się do wślizgu i zatrzymał w polu karnym dryblującego Stuarta Armstronga. Celtic Glasgow miał jeszcze korner, po którym zrobiło się zamieszanie.

57'

Ilkay Gundogan wnosi najwięcej jakości w środku pola. Piłkarz ten przewyższa swoich partnerów i fizycznie grających Szkotów finezją w grze.

55'

Sergio Aguero robi sobie zdjęcie z kibicem i na szczęście nie zobaczył ostatniego strzału Leroya Sane.

54'

Ilkay Gundogan już pojedynkował się z Craigiem Gordonem, ale sędzia przerwał grę. W momencie genialnego podania z głębi pola był spalony.

51'

Celtic. Schodzi: James Forrest. Wchodzi: Gary Mackay-Steven.

wchodzi Wchodzi
Gary Mackay-Steven #16
schodzi Schodzi
49'

James Forrest przysiadł na boisku i opuszcza je z pomocą służb medycznych. Możliwe, że konieczna będzie zmiana za kontuzjowanego skrzydłowego.

48'

Wymiana podań w wykonaniu Celticu Glasgow. Szkoci mają dziś ostatnią szansę na wygranie meczu w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

44'

Żółtą kartkę otrzymał Mikael Lustig.

1
42'

Ilkay Gundogan ruszył środkiem boiska i rozrzucił grę do ustawionego na lewej stronie Leroya Sane. Stamtąd zostało posłane dośrodkowanie, które nie trafiło do piłkarza Citizens.

38'

Craig Gordon zatrzymał strzał Kelechi Iheanacho, który dziobnął piłkę podeszwą. Nadbiegł Nolito i próbował dobić piłkę do siatki, ale zdążyli wrócić rywale.

37'

Piłka po uderzeniu Nolito odbiła się rykoszetem od defensora Celticu Glasgow i poturlała się obok bramki. Będzie jeszcze gorąco po rzucie rożnym.

33'

Zmęczyli się piłkarze i w ramach odpoczynku wymieniają leniwe podania. Znudził się tym wszystkim Jozo Simunović i sfaulował przeciwnika na 30. metrze.

31'

Tom Rogić nie przymierzył dobrze zza pola karnego. Piłka po strzale środkowego pomocnika ominęła wyraźnie bramkę, której pilnuje Wilfredo Caballero.

27'

Bacary Sagna odprowadził przeciwnika do linii końcowej boiska. Wilk syty i owca cała, ponieważ Celtic Glasgow miał jeszcze korner. Po dośrodkowaniu Emilio Izaguirre główkował prosto w bramkarza Moussa Dembele.

25'

Wyciszenie. Obie drużyny nie atakują aktualnie wysokim pressingiem, więc mają więcej czasu na wymienienie podań w centrum boiska.

23'

Ilkay Gundogan dośrodkował z rzutu rożnego po interwencji Emilio Izaguirre. Dobrze ustawili się obrońcy Celticu Glasgow i nie pozwolili na strzał.

21'

Tym razem dobra interwencja Jozo Simunovicia we własnym polu karnym. Manchester City musiał szukać nowego sposobu na przedostanie się pod bramkę Szkotów.

20'

Nieudane podanie crossowe od stopera Celticu Glasgow, więc grę wznowili z autu piłkarze Manchester City.

17'

Nikt w tym meczu nie broni. Absolutnie nikt. Kelechi Iheanacho został zatrzymany dopiero przez bramkarza w polu karnym gości, a kilkanaście sekund później Moussa Dembele strzelił w boczną siatkę przeciwnej bramki.

16'

Gael Clichy przerwał krótkie rozegranie rzutu rożnego. Po chwili futbolówka wróciła w pole karne Manchester City, ale Moussa Dembele był na spalonym.

15'

Patrick Roberts rozochocił się do akcji indywidualnych. Ponownie próbował wejść w pojedynek jeden na jednego z defensorem. Będzie korner dla Celticu Glasgow.

1
13'

Ponownie podopieczni Pepa Guardioli wymieniają nerwowe podania na własnej połowie, co grozi stratą piłki. Celtic Glasgow stosuje wysoki pressing.

11'

Pablo Zabaleta pobiegł prawym skrzydłem pod pole karne Celtów i podał płasko do Kelechi Iheanacho, który strzelił bez przyjęcia obok bramki Craiga Gordona.

10'

To może być wesołe spotkanie, jeżeli drużyny będą popełniać tak proste błędy i zostawiać tyle przestrzeni na własnej połowie.

8'

Gol! Strzelił Kelechi Iheanacho. Asystował mu Nolito.

Szybkie wyprowadzenie piłki i takie samo wyrównanie w Manchesterze! Kalechi Iheanacho dostał podanie w tempo, wbiegł przed defensora i potężnym strzałem umieścił piłkę pod poprzeczką bramki Craiga Gordona.

2
4'

Gol! Strzelił Patrick Roberts. Asystował mu Mikael Lustig.

Patrick Roberts wbiegł jak w grupkę juniorów między obrońców Manchester City. Odważna i efektowna akcja indywidualna została zakończona płaskim strzałem na 1:0! Kompletnie zaspali gospodarze wobec akcji skrzydłowego!

3'

Manchester City stracił piłkę na własnej połowie i najpierw Wilfredo Caballero musiał zatrzymać Moussę Dembele na przedpolu, a po chwili płaskie uderzenie Toma Rogicia.

2'

Piłka w posiadaniu grających w błękitnych strojach piłkarzy Manchester City. Celtic Glasgow w ciemnych koszulkach i spodenkach czekał na ruch faworyta.

1
Kto wygra mecz?
20:08

Piłkarze Manchester City zagrają w mocno przemeblowanym składzie z Celtikiem Glasgow, wiedząc, że nie są w stanie zmienić FC Barcelona na 1. miejscu w grupie. Celtic Glasgow spróbuje wygrać pierwszy i ostatni mecz w fazie grupowej Ligi Mistrzów.