Kontra Atletico zakończona zblokowanym strzałem Torresa.

Świetna interwencja Dzanajewa po strzale głową Griezmanna.

82'

Po zdobyciu gola Atletico chce wygrać ten mecz jak najmniejszym nakładem sił.

79'

Atletico kontroluje sytuację na boisku. Goście pilnują korzystnego rezultatu i na niewiele pozwalają przeciwnikom.

77'

. Schodzi: Dmitri Poloz. Wchodzi: Moussa Doumbia.

Moussa Doumbia #10
Dmitri Poloz #23
76'

Wrzutka z rzutu rożnego prosto w ręce rosyjskiego bramkarza.

75'

. Schodzi: Sardar Azmoun. Wchodzi: Andrei Prepelita.

Andrei Prepelita #28
Sardar Azmoun #30
73'

Po strzale Torresa pewnie interweniował Dzanajew.

72'

Skuteczna interwencja jednego z zawodników rosyjskiego zespołu powstrzymała Gameiro od oddania strzału.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Juanfran.

Atletico Madryt
67'

Gospodarze starają się doprowadzić do wyrównania, ale nie są w stanie oddać choćby jednego groźnego strzału.

65'

Po zdobyciu bramki Atletico zwolniło tempo. Częściej przy piłce są gospodarze.

62'

Gol! Strzelił Yannick Ferreira Carrasco. Asystował mu Juanfran. Jest upragniony gol dla gości. Po dośrodkowaniu Juanfrana piłka trafiła do Carrasco, a ten z trzech metrów mocnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy.

60'

Przerwa w grze. W walce o piłkę ucierpiał jeden z graczy FK Rostów, który ma rozcięty łuk brwiowy.

59'

Po wrzutce z prawego skrzydła głową uderzył Torres. Był to minimalnie niecelny strzał.

59'

Ożywiły się trybuny stadionu w Rostowie. Akcję przeprowadzili gospodarze, ale zakończyła się ona stratą piłki.

57'

Atletico. Schodzi: Angel Correa. Wchodzi: Kevin Gameiro.

54'

Gospodarze są cofnięci do defensywy i wyczekują na kontratak, który mógłby im dać gola. Póki co jest to próżne oczekiwanie.

52'

Po wrzutce w pole karne piłkę pewnie chwycił bramkarz FK Rostów.

49'

Spokojny początek drugiej połowy. Przy piłce są głównie gracze z Madrytu.

46'

Obie drużyny do drugiej części gry przystąpiły bez zmian.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Pierwsza połowa przedłużona została o minutę.

43'

Kudriaszow zagrał długą piłkę w kierunku klubowego kolegi, ale podanie przechwycili goście.

41'

Niedokładne zagranie w polu karnym Kirejewa i piłkę chwycił Oblak.

40'

Correa strzelał z okolic narożnika pola karnego - prosto w bramkarza.

39'

Sporo zamieszania w polu karnym FK Rostów. Akcja Atletico została jednak przerwana, gdyż jeden z graczy gości leżał na boisku i zwijał się z bólu.

37'

Po dograniu Carrasco piłka odbiła się od nogi jednego z obrońców i bez problemów złapał ją bramkarz gospodarzy.

33'

Obraz gry nie ulega zmianie. FK Rostów tylko nieskuteczności przeciwnika może zawdzięczać fakt, że nadal nie stracił bramki.

31'

Rosjanie wyszli z kontrą, ale ich ofensywne zapędy szybko zostały zatrzymane przez gości.

28'

Żółtą kartkę otrzymał Miha Mevlja.

Miha Mevlja #84
FK Rostów
26'

Mozolnie rozgrywana akcja Atletico zakończona niecelnym strzałem Torresa.

24'

Correa po raz kolejny fatalnie spudłował. Zawodnik Atletico miał przed sobą tylko bramkę, ale z trzech metrów strzelił nad poprzeczką. Diego Simeone bezradnie rozkłada ręce.

22'

Zespół z Madrytu spokojnie konstruuje swoje akcje. Gospodarze nastawili się na obronę i grę z kontry.

19'

Z lekkim strzałem Azmouna bez problemu poradził sobie Oblak.

18'

Gospodarze poprawili grę w obronie i Atletico ma problem, by przejść z piłką pod pole karne przeciwnika.

15'

Druzgocąca przewaga Atletico. Piłkarze gospodarzy są praktycznie bezradni i mają problem, by wyjść z piłką z własnej połowy.

12'

Goście mieli rzut wolny tuż przed linią pola karnego. Na bezpośrednie uderzenie zdecydował się Carrasco, piłka przeleciała nad poprzeczką.

11'

Świetna okazja Carrasco, ale jeszcze lepsza była interwencja Dzanajewa, który uratował swój zespół przed stratą gola.

10'

Duża przewaga Atletico. Gol dla gości wydaje się być kwestią czasu.

7'

Koke dograł z rzutu rożnego, lecz bez zagrożenia pod bramką przeciwnika.

6'

Akcja gospodarzy błyskawicznie przerwana przez defensywę Atletico.

4'

Żółtą kartkę otrzymał Filipe Luis.

2'

Powinno być 1:0 dla Atletico! Po strzale z rzutu wolnego piłkę odbił bramkarz gospodarzy, a z najbliższej odległości w bramkę nie trafił Correa.