Atomowy strzał z dystansu oddał Steven N'Zonzi, bramkarz zdołał odbuć piłkę.

Vitolo huknął z woleja z pola karnego, ale pomylił się o metr!

Sprzed pola karnego płaski strzał oddał Sergi Darder, ale pomylił się o metr.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Mercado.

81'

Goście postawili wszystko na jedną kartę. Gospodarze mają okazje do wyprowadzenia zabójczej dla rywali kontry.

78'

Ol. Lyon. Schodzi: Jordy Gaspar. Wchodzi: Rachid Ghezzal.

77'

Luciano Vietto uderzył nad bramkarzem, ale z bramki piłkę wybił obrońca gości!

76'

Corentin Tolisso technicznie uderzył sprzed pola karnego, piłkę dotknął Rico, a następnie futbolówka otarła się o poprzeczkę i opuściła boisko.

75'

Z ostrego kąta obok słupka uderzył Sergio Escudero

73'

Żółtą kartkę otrzymał Maxime Gonalons.

73'

Vicente Iborra przedostał się w pole karne, ale z trudnej pozycji uderzył niecelnie.

71'

Żółtą kartkę otrzymał Jordy Gaspar.

70'

Ol. Lyon. Schodzi: Nabil Fekir. Wchodzi: Aldo Kalulu.

wchodzi Wchodzi
Aldo Kalulu #26
schodzi Schodzi
69'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Luciano Vietto! Vietto uderzył ponad bramką. Tragiczny strzał gracza Sevilli.

68'

Rzut karny dla Sevilli! Gaspar przewrócił Nasriego i sędzia momentalnie wskazał na "wapno"!

68 '

Dogranie do Rybusa, którego uprzedził obrońca i głową zgrał piłkę do bramkarza.

65'

Błąd obrony Olympique. Sam na sam z bramkarzem znalazł się Vitolo, ale górą Lopes!

63'

Niecelnie uderzył Wissam Ben Yedder. Apetyt na kolejne trafienia ma napastnik gospodarzy.

63'

Akcja za akcję. Piłka jest raz po jedną, a raz pod drugą bramką.

58'

Sergi Darder postraszył gołębie nad stadionem. Bardzo niecelne uderzenie.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Pareja.

54'

Składna akcja gości, piłkę otrzymał Corentin Tolisso, ale źle trafił w futbolówkę i bramkarz odbił strzał.

52'

Gol! Strzelił Wissam Ben Yedder. Asystował mu Luciano Vietto. Gospodarze przycisnęli i objęli prowadzenie. Steven N'Zonzi dośrodkował, Vietto zgrał piłkę, a Ben Yedder wbił ją do siatki z metra. W sytuacji błąd popełnił bramkarz gości.

52'

I ponownie Samir Nasri dopadł do bezpańskiej piłki, ale został zablokowany.

51'

Nasri huknął z pierwszej piłki, ale trafił w rywala.

51'

Dobre tempo meczu, piłkarze utrzymali poziom z pierwszej części spotkania.

48'

W dobrej sytuacji do uderzenia sprzed pola karnego znalazł się Samir Nasri, jednak trafił w dobrze ustawionego Lopesa.

46'

Gramy po przerwie!

42'

Zamieszanie w polu karnym Hiszpanów, ostatecznie sędzia przerwał grę dopatrując się faulu w ataku.

38'

Odpowiedź Francuzów. Sprzed pola karnego "rogala" zakręcił Fekir, ale pomylił się o pół metra.

37'

Mercado runął w polu karnym. Sędzia z Holandii zachował spokój i nie drgnął mu nawet jeden miesięć na twarzy. A podstawy do podyktowania "jedenastki" były.

34'

Goście dłużej przebywali pod bramką Sevilli, ale ostatecznie nie oddali celnego uderzenia. Próbował m.in. Maciej Rybus, ale Polak został zablokowany.

31'

Piłkarze utrzymują wysokie tempo gry. Do pełni szczęścia brakuje większej liczby spięć podbramkowych i przede wszystkim goli.

28'

Piłkę przed polem karnym otrzymał Samir Nasri, ale źle ją uderzył i wyraźnie chybił.

26'

Wissam Ben Yedder sam na sam z bramkarzem, ale po raz kolejny arbiter dopatrzył się spalonego.

24'

Starają się odgryzać goście. Maxwel Cornet urwał się obronie Sevilli, ale jego strzał nogami odbił bramkarz.

23'

Uwidoczniła się przewaga Sevilli, ale gospodarze nie potrafią zepchnąć rywali pod ich pole karne.

19'

Maciej Rybus huknął z ok. 25 metrów, bramkarz wybił piłkę na rzut rożny.

18'

Piłka w bramce Olympique, ale arbiter uznał, że chwilę przed wrzutką jeden z graczy Sevilli był na spalonym.

16'

Piłka wrzucona za plecy obrony gości, w zamieszaniu do piłki doszedł Luciano Vietto, ale Anthony Lopes odbił strzał!

15'

Yadder zagrał wzdłuż piątego metra, ale Nabil Fekir nie doszedł do futbolówki.

14'

Zaostrzył się mecz. Sędzia jednak nie decyduje się na pokazywanie kartek.

11'

Olympique mógł prowadzić. Sprzed pola karnego uderzył Nabil Fekir, ale trafił w poprzeczkę!

11'

Dogranie do Yeddera, ale ten znalazł się na metrowym spalonym.

9'

Mocny strzał z dystansu oddał Sergi Darder, Sergio Rico pewnie złapał piłkę.

6'

Gospodarze zagrali z pierwszej piłki i starali się przedostać w pole karne gości prawą stroną. Akcję zatrzymał Maciej Rybus, który wybił piłkę na róg.

4'

Żadna z drużyn nie zamierza bronic remisu. Od początku obserwujemy otwarty mecz, ale póki co bez spięć podbramkowych.

20:35

W 1. kolejce Olympique 3:0 pokonał Dinamo Zagrzeb, a Sevilla zremisowała 0:0 z Juventusem w Turynie.