89'

Żółtą kartkę otrzymał Stefano Sturaro.

84'

Gol! Strzelił Corentin Tolisso. Asystował mu Rachid Ghezzal.

Kapitalne dośrodkowanie z rzutu wolnego za linię obrońców Juventusu Turyn. Był tam Corentin Tolisso i z bliska wepchnął piłkę do bramki. Wyrównanie w Turynie stało się faktem!

80'

Juventus Turyn gra mocno przeciętnie, ale pilnuje korzystnego wyniku, który daje awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.

78'

Ol. Lyon. Schodzi: Nabil Fekir. Wchodzi: Sergi Darder.

75'

Maxwel Cornet miał czas na oddanie strzału dzięki szybkiemu wyprowadzeniu piłki po stracie Stefano Sturaro. Lekko odbity rykoszetem strzał ominął bramkę Juventusu Turyn.

73'

Dani Alves strzelił z rzutu wolnego prosto w mur, a bardzo długo zastanawiał się, jak spożytkować rzut wolny z 30. metra.

70'

Ol. Lyon. Schodzi: Maciej Rybus. Wchodzi: Maxwel Cornet.

70'

Zbyt nonszalanckie próby rozegrania piłki w wykonaniu Olympique Lyon. Juventus Turyn nie daje nawet centymetra na oddanie strzału.

68'

Juventus. Schodzi: Miralem Pjanić. Wchodzi: Alex Sandro.

65'

Szybują dośrodkowania w pole karne Juventusu Turyn. Praktycznie żadne z nich nie dociera do Alexandre'a Lacazette. Tak dobrze ustawieni są Włosi.

62'

Juventus Turyn jest nastawiony na kontrowanie przeciwnika. Dwoją się i troją goście, by Mario Mandzukić oraz Gonzalo Higuain nie rozwinęli skrzydeł.

60'

Faul Macieja Rybusa na Danim Alvesie i Brazylijczyk mocno ucierpiał po ataku reprezentanta Polski.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Barzagli.

58'

Piąstkowanie Anthony Lopes i Lyon miał kapitalną szansę na skontrowanie Starej Damy! W szesnastkę wbiegli Alexandre Lacazette oraz Maciej Rybus, ale płaska centra Rachida Ghezzala została zablokowana.

57'

Claudio Marchisio przeprosił partnerów z zespołu za wykopanie piłki na aut. Nie popisał się pomocnik Juventusu Turyn i zdaje sobie z tego sprawę.

55'

Maciej Rybus pressował wysoko przeciwnika i co prawda zablokował jego podanie, ale piłka wyszła za linię bramkową i trafiła w posiadanie Gianluigiego Buffona.

53'

Walka w środku pola. Olympique Lyon wyrwał piłkę gospodarzom, ale nie przetransportował jej w pole karne Juventusu Turyn.

50'

Rafael da Silva spodziewał się innego podania niż otrzymał i piłka wyszła za linię boczną. Brazylijczyk wraca na własną połowę, ale mobilizuje partnerów.

49'

Mouctar Diakhaby gra jakby był podłączony do prądu. Piłkarz, który sprokurował jedenastkę, ponownie skierował futbolówkę pod nogi jednego z Bianconerich.

47'

Pierwsza kombinacja Juventusu po przerwie. Massimiliano Allegri wygląda na trenera, który oczekiwał mocnego początku w wykonaniu podopiecznych.

46'

Gra wznowiona po przerwie!

45'

Doliczona minuta.

45'

Wreszcie dobra szansa Olympique Lyon na wyrównanie. Rachid Ghezzal zbiegł z prawego skrzydła do środka i uderzył z 16. metra. Futbolówka przeturlała się tuż obok słupka!

44'

Z powodu kontuzji Mario Mandzukić jest poza boiskiem. Napastnik Juventusu Turyn chce kontynuować grę, ale nie jest pewne, czy wyjdzie na drugą połowę.

42'

Powalczył w polu karnym Juventusu Turyn Rafael da Silva, ale nie zdążył dośrodkować piłki zanim ta opuściła boisko.

40'

Delegacja z Lyonu na stadionie Juventusu Turyn.

39'

Gonzalo Higuain mógł wbić drugi gwóźdź Lyonowi, ale mając przed sobą tylko Anthony'ego Lopesa, strzelił fatalnie nad bramką. To była stuprocentowa szansa! Cała sytuacja wynikła z fatalnej straty gości na rzecz Mario Mandzukicia.

38'

Żółtą kartkę otrzymał Miralem Pjanić.

36'

W tym fragmencie meczu przewagę w posiadaniu piłki ma Olympique Lyon, ale bardzo mało z tego wynika. Przed momentem chaotyczne uderzenie z dystansu poleciało nad bramką Gianluigiego Buffona.

34'

Rozsądnie bronią piłkarze z Turynu. Poza dwiema szansami Macieja Rybusa nie było gorąco w polu karnym Gianluigiego Buffona.

33'

Corentin Tolisso staranowany w środku pola. Kolejna przerwa w grze, ale zarazem szansa dla Juventusu Turyn na ustawienie się w obronie.

30'

Mario Mandzukić na spalonym, więc grę wznowił ze stojącej piłki Anthony Lopes. Daleki wykop, z którego niewiele wynikło.

28'

Turyńczycy przestali obserwować ruchy przeciwnika i postanowili trochę porozgrywać piłkę. Na możliwość zabrania im piłki czekał Alexandre Lacazette.

25'

Potężna próba Claudio Marchisio. Pomocnik Juventusu Turyn skorzystał ze zbyt krótkiego wybicia piłki Corentina Tolisso i huknął płasko z 20. metra blisko słupka!

23'

Maciej Rybus po raz drugi. Strzał reprezentanta Polski z półwoleja został przyblokowany, ale mimo błagań, sędzia nie przyznał Olympique Lyon rzutu rożnego.

22'

Stara Dama nie pozwoliła przedrzeć się pod własną bramkę, ale również jej atak zakończył się niedokładnym podaniem Samiego Khediry.

19'

Muszą zebrać się w sobie do ataku piłkarze z Lyonu. Maciej Rybus robi przewagę na lewej stronie boiska, ale niepotrzebnie wycofuje piłkę zamiast szukać dośrodkowania.

17'

Juventus Turyn idzie za ciosem. Piłkę przed polem karnym zgarnął Dani Alves i spróbował huknąć z dystansu do bramki. Pudło!

15'

Bezmyślne przewinienie wobec odwróconego tyłem do bramki przeciwnika kosztowało Lyon stratę gola. Sytuacja zespołu Macieja Rybusa jest coraz trudniejsza.

13'

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain.

Argentyńczyk strzelił pewnie z rzutu karnego w lewy narożnik po uprzednim zmyleniu Anthony'ego Lopesa i Juventus Turyn objął prowadzenie! Wielka radość na trybunach.

12'

Rzut karny dla Juventusu Turyn! Sędzia zobaczył faul Mouctara Diakhaby'ego na Stefano Sturaro w szesnastce.

11'

Szybka riposta Juventusu Turyn. Po przechwycie na połowie przeciwnika Mario Mandzukić miał dużo miejsca na 18. metrze. Płaskie uderzenie napastnika obronił Anthony Lopes.

9'

Olympique Lyon pozostał na połowie faworyta. Radzą sobie gospodarze z tym atakiem, ale dostali już ostrzeżenie od Macieja Rybusa.

8'

Maciej Rybus! Ale blisko gola Polak. Po szybkiej wymianie podań piłkarz z numerem "31" na koszulce wpadł w pole karne i uderzył płasko. Nogami interweniował Gianluigi Buffon.

6'

W posiadaniu piłki gracze Juventusu Turyn. Zdaniem sędziego Patrice Evra nie był faulowany, ale przyznał gospodarzom korner. Po wrzutce Miralema Pjanicia z narożnika boiska interweniowali goście.

4'

Spalony również po przeciwnej stronie boiska, a w pułapkę gospodarzy wpadł Alexandre Lacazette.

2'

Pierwszy stały fragment dla Juventusu Turyn. Głębokie dośrodkowanie Miralema Pjanicia wypiąstkował Anthony Lopes. Po chwili piłka wróciła do gospodarzy, ale sędzia asystent zasygnalizował spalonego.

20:09

Hymn Ligi Mistrzów w Turynie. Na środku boiska kapitanowie Gianluigi Buffon, który gra po raz 100. w elitarnych rozgrywkach, oraz Maxime Gonalons.

Kto wygra mecz?
Juventus Turyn
20:09

Coraz bliżej do pierwszego gwizdka w Turynie. Olympique Lyon nie zwyciężył we Francji od 2008 roku.

20:09

Maciej Rybus jest w podstawowym składzie Olympique Lyon na mecz z Juventusem Turyn. To najpewniej ostatnia szansa jego zespołu, by awansować do fazy pucharowej Ligi Mistrzów.