Napastnik Juventusu Turyn postawił "kropkę nad i" w doliczonym czasie precyzyjnym uderzeniem!

90'

Doliczone 4 minuty.

89'

Kotłuje się w polu karnym Juventusu Turyn. Gospodarze wrzucają tam piłkę na aferę i próbują wyrównać resztkami sił.

84'

Gol! Strzelił Leonardo Bonucci.

Płaski strzał prostym podbiciem z 23. metra i Leonardo Bonucci dał prowadzenie Juventusowi Turyn!

84'

Juventus. Schodzi: Miralem Pjanić. Wchodzi: Moise Kean.

83'

Sevilla FC jest już zmęczona, ale próbuje utrzymać się jak najdłużej z piłką na połowie przeciwnika. Po przeciwnej stronie boiska szarżuje w pojedynkę Juan Cuadrado.

80'

Juan Cuadrado nie wiedział, co zrobić z piłką przed polem karnym Sevilla FC, więc zdecydował się na strzał z dystansu. Wyraźne pudło Kolumbijczyka.

75'

Claudio Marchisio polował na drugiego gola. Piłka po jego strzale odbiła się rykoszetem, straciła prędkość i doturlała się niepokojona w rękawice Sergio Rico.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado.

Juventus FC
69'

Długie, chaotyczne rozgrywanie piłki. W końcu miękkie podanie do nikogo, więc futbolówka musiała paść łupem Sergio Rico, bramkarza Sevilla FC.

67'

Długa wymiana podań Juventusu Turyn bez specjalnego efektu. Uszczelnili obronę gospodarze i przesuwają się gęsto na własnej połowie.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Patrice Evra.

Juventus FC
62'

Miralem Pjanić uderzył płasko z dystansu. Na posterunku czujność zachował Sergio Rico, który najpierw zatrzymał strzał, a później zneutralizował dobitkę.

59'

Jorge Sampaoli ogląda już mecz z wysokości trybun, gdzie został odesłany przez sędziego. Mark Clattenburg miał już serdecznie dość ciągłego podważania jego, nawet nietrafnych, decyzji.

57'

Teraz jest gwizdek Anglika. Vitolo wywalczył rzut wolny dla Sevilla FC w okolicy koła środkowego.

55'

Jorge Sampaoli szaleje, domagał się rzutu wolnego po tym, jak Patrice Evra przytrzymał Mariano. Sędzia Mark Clattenburg jest już na cenzurowanym w Sewilli.

53'

Sevilla FC nie ogranicza się do statystowania. Dwa rzuty rożne dla przedstawiciela Primera Division i po obu były niecelne uderzenia. Adil Rami nie pomylił się mocno!

51'

Krótka przerwa w grze spowodowana urazem Vitolo. Sędzia i rywale ponaglali pomocnika Sevilla FC, by szybko zorganizował się do walki.

49'

Mario Mandzukić zgrał źle piłkę po podaniu z głębi pola. Spadła ona na głowę defensora, który przytomnie zgrał do Sergio Rico.

48'

Juventus Turyn zamierza prowadzić grę w przeciwieństwie do stanu z początku meczu. Przypomnijmy, że przyjezdni mają przewagę zawodnika w polu.

46'

Gra wznowiona po przerwie!

46'

Sevilla. Schodzi: Luciano Vietto. Wchodzi: Pablo Sarabia.

45+2'

Gol! Strzelił Claudio Marchisio.

Wyrównanie do szatni! Claudio Marchisio strzelił płasko z rzutu karnego do siatki. Sergio Rico musnął piłkę, ale nie zdołał ją zatrzymać.

45+1'

W walce o dojście do dośrodkowania z rzutu rożnego Leonardo Bonucci był faulowany w polu karnym i Mark Clattenburg przyznał Juventusowi Turyn jedenastkę!

45'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

44'

Mario Mandzukić przedzierał się w pole karne Andaluzyjczyków. Ustawili się ciasno i nie przepuścili Chorwata przed oblicze Sergio Rico.

42'

Żółtą kartkę otrzymał Sami Khedira.

Juventus FC
40'

Juventus Turyn musi znaleźć sposób na przekucie przewagi liczebnej w gola. Zdecydowanie najwięcej ochoty do atakowania bramki ma Juan Cuadrado.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Mercado.

36'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Franco Vazquez za przewinienie w centrum boiska. Sevilla FC będzie grać blisko godzinę w osłabieniu.

35'

Ponownie Juan Cuadrado. Skrzydłowy wycofał piłkę z prawego skrzydła na 20. metr, skąd Sami Khedira huknął potężnie tuż obok spojenia! Pachnie wyrównaniem w Sewilli.

34'

Juan Cuadrado poszedł na przebój i zakończył indywidualny rajd strzałem z dystansu w nogi przeciwnika. Był jeszcze korner, ale bez zagrożenia dla Sevilla FC.

32'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego zgrane do środka pola karnego Sevilla FC, gdzie szybszy od piłkarzy ofensywnych Juventusu Turyn okazał się Sergio Rico.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Franco Vazquez.

29'

Sevilla FC dostała ostrzeżenie od zespołu z Włoch i próbuje ponownie opanować sytuację. Właśnie wymienia krótkie podania na własnej połowie.

27'

Mario Mandzukić! Dobre podanie w pole karne Sevilla FC, a Chorwat wypracował sobie miejsce do strzału przyjęciem, po czym uderzył nieznacznie obok bramki. Najlepsza sytuacja podbramkowa Juventusu Turyn.

25'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Mandzukić.

24'

Mario Mandzukić podał piłkę na wolne pole do Miralema Pjanicia i ta akcja zapowiadała się niebezpiecznie, ale sędzia przerwał ją gwizdkiem.

21'

Rozciągnął formacje Juventus Turyn, ale nawet pressing na całej długości boiska nie gwarantuje odzyskania piłki od mobilnych piłkarzy Sevilla FC.

19'

Podanie na prawą stronę pola karnego do Juana Cuadrado, a zaskakujące uderzenie południowca z ostrego kąta Sergio Rico odbił bez zbędnej brawury na korner.

18'

Sergio Escudero wybiegł do podania z głębi pola i miał czas, żeby przymierzyć na bramkę Juventusu Turyn. Za mocne uderzenie pomocnika i futbolówka poszybowała obok spojenia słupka z poprzeczką.

16'

Odważnie działają gospodarze na połowie Starej Damy. Od kilku minut Juventus Turyn nie wybrał się pod pole karne Sergio Rico.

14'

Patrice Evra przerwał akcję Sevilla FC na prawym skrzydle, ale to drużyna z Hiszpanii jest nadal w posiadaniu piłki. Zarysowała się jej przewaga nie tylko w wyniku.

12'

Gianluigi Buffon wyszedł na czas na przedpole i złapał wrzutkę Mariano spod chorągiewki boiska.

11'

Jorge Sampaoli i jego współpracownicy są w siódmym niebie. Sevilla FC ma korzystny wynik i będzie teraz rozgrywać mecz na swoich zasadach.

9'

Gol! Strzelił Nicolas Pareja.

Najpierw Mario Mandzukić, a po chwili Daniele Rugani wybili za krótko dośrodkowanie z rzutu rożnego. Piłka spadła na 16. metr pod nogi Nicolasa Pareji, którego płaskie uderzenie z powietrza wpadło w narożnik bramki Juventusu Turyn! Gianluigi Buffon nie zdążył do piłki.

6'

Sergio Rico ustawił się dobrze i złapał na przedpolu dośrodkowanie z prawego skrzydła. Bezcelowo czekał na piłkę Mario Mandzukić.

4'

Kombinacja byłego zespołu Grzegorza Krychowiaka została przerwana na linii pola karnego Juventusu Turyn. Piłka w objęciach Gianluigiego Buffona.

2'

Piłkarze Sevilla FC w białych strojach. Obronili się właśnie przed pierwszym stałym fragmentem, który bił Juventus Turyn z narożnika boiska. Goście w niebieskich koszulkach oraz spodenkach.

20:15

Sevilla FC prowadzi w grupie przed Juventusem Turyn. W grze o awans liczy się jeszcze Olympique Lyon. Drużyna Macieja Rybusa ma nadzieję na porażkę przedstawiciela Serie A w Andaluzji.