87'

Gra się uspokoiła, na trybunach też jest dość cicho.

83'

Gol! Strzelił Robin van Persie. Asystował mu Emmanuel Emenike.

Jest gol honorowy dla Fenerbahce. Po dośrodkowaniu Emenike Van Persie dopełnił formalności z kilku metrów. Znakomite zachowanie publiczności na Old Trafford, która nagrodziła tę bramkę brawami. To dlatego, że Holender niegdyś występował w Man Utd.

82'

Z dystansu tyleż mocno co niecelnie strzelił Souza. Piłka poszybowała w trybuny.

78'

Dobrą okazję miał teraz Juan Mata, ale uderzył z kilkunastu metrów zbyt słabo i Volkan Demirel obronił.

77'

Nie ma niestety emocji, to spotkanie rozstrzygnęło się już na początku drugiej połowy.

73'

Komiczna sytuacja, Robin van Persie starł się z rywalami i ma całkowicie rozerwaną koszulkę.

69'

Fenerbahce. Schodzi: Volkan Sen. Wchodzi: Ismail Koybasi.

68'

Gra jest dość otwarta. Turcy szukają honorowego gola, a gospodarze mają sporo okazji do kontr.

66'

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Memphis Depay.

63'

Bardzo dobra centra Van Persiego z rzutu wolnego, jednak zagrożenie oddalił Luke Shaw.

60'

Mocno sprzed pola karnego uderzył Robin van Persie i piłka poleciała tuż obok słupka.

56'

Sener Ozbayrakli uprzedził w polu karnym Martiala, a ten już sposobił się do oddania strzału z 10 metrów.

53'

Ekipa Fenerbahce próbuje zaatakować, ale widać, że robi to bez większego przekonania.

52'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

48'

Gol! Strzelił Jesse Lingard. Asystował mu Wayne Rooney.

Pogrom! Rooney znakomicie zgrał piłkę do Lingarda, a ten pokonał Demirela ładnym strzałem sprzed pola karnego.

Manchester United
1
46'

Początek drugiej połowy.

46'

Man Utd. Schodzi: Chris Smalling. Wchodzi: Marcos Rojo.

45+1'

Gol! Strzelił Paul Pogba. Asystował mu Jesse Lingard.

3:0! Po dośrodkowaniu Rooneya Lingard wyłożył piłkę na 19. metr do Pogby, a ten uderzył niemal w okienko i Demirel bez szans.

1
45'

Doliczona 1 minuta.

44'

Turcy ruszyli do ataku, jednak brakuje im dokładności.

41'

Zbyt głęboko z rzutu rożnego dośrodkował Robin van Persie i piłkę złapał David de Gea.

37'

Souza znakomicie ograł w polu karnym Bailly'ego, ale jego strzał z ostrego kąta obronił David de Gea!

34'

Gol! Strzelił Anthony Martial.

2:0! Martial uderzył tak samo jak Pogba, tym razem Demirel rzucił się we właściwą stronę, ale nie sięgnął piłki.

1
33'

Kolejny rzut karny dla gospodarzy! Teraz Martial sfaulowany przez Ozbayrakliego.

31'

Gol! Strzelił Paul Pogba.

1:0 dla MU! Pogba zmylił Demirela i pokonał go perfekcyjnym strzałem przy słupku w prawy róg.

1
31'

Żółtą kartkę otrzymał Simon Kjaer.

Fenerbahce Stambuł
30'

Rzut karny dla MU! Simon Kjaer sfaulował Matę.

29'

Tempo znów spadło, z optycznej przewagi gospodarzy nic nie wynika.

25'

Anthony Martial nie sięgnął piłki po centrze z prawego skrzydła, a zamiast niej wepchnął do siatki jednego z rywali.

22'

Juan Mata trochę za mocno podał do wbiegającego w pole karne Rooneya i ten nie opanował piłki.

21'

Podniósł się z ławki Jose Mourinho. To nie może dziwić, za nami 20 bezbarwnych minut.

17'

Czerwone Diabły podkręciły tempo, choć jeszcze nie kończą akcji groźnymi strzałami.

14'

Juan Mata chciał oddać strzał z 17 metrów, jednak został zablokowany.

12'

Widowisko jest niestety nudne. Na trybunach słychać pierwsze gwizdy.

8'

W pierwszych minutach dłużej przy piłce byli gospodarze, teraz to się nieco zmieniło. Wciąż nie ma sytuacji.