Northampton Town
88'

Rooney znalazł się na prawej flance, ale jego dośrodkowanie zostało wybite na korner.

85'

Trzeci gol zupełnie "zabił" mecz. Man Utd już się nie spieszy, a gospodarze poddali się.

1
81'

Małe nieporozumienie w szeregach obronnych Man Utd i Romero ratował się wybiciem piłki na aut.

78'

Z gospodarzy uszyło powietrze po trzecim golu.

75'

Gol! Strzelił Marcus Rashford.

3:1! Rashford biegł 50 metrów, żeby przeszkodzić bramkarzowi w wybiciu piłki i wysiłek opłacił się, ponieważ bramkarz pod jego presją popełnił błąd, a Anglik uderzeniem do pustej bramki trafił do siatki.

Manchester United
2
74'

Żółtą kartkę otrzymał Daley Blind.

72'

Northampton Town. Schodzi: Jak McCourt. Wchodzi: Marc Richards.

wchodzi Wchodzi
Marc Richards #13
schodzi Schodzi
Jak McCourt #7
70'

Przed golem na boisku miał zameldować się Fellaini, ale wobec bramki Herrery Mourinho cofnął zmianę.

68'

Gol! Strzelił Ander Herrera. Asystował mu Marcus Rashford.

2:1 dla Man Utd! Rashford dostrzegł na 20 metrze Herrery, którego silny, płaski strzał znalazł drogę do bramki.

66'

Northampton Town. Schodzi: Kenji Gorre. Wchodzi: Alfie Potter.

Kenji Gorre #9
64'

Young wrócił już na murawę i przed chwilą jego dośrodkowanie złapał bramkarz.

62'

Bardzo niebezpieczne wejście jednego z gospodarzy w nogi Younga, a tymczasem nie ma nawet faulu.

59'

Ależ bomba Herrery z 20 metrów! Piłka zatrzymała się na słupku.

58'

Mourinho chce grać zdecydowanie bardziej ofensywnie.

54'

Northampton Town. Schodzi: Harry Beautyman. Wchodzi: John-Joe O'Toole.

John-Joe O'Toole #16
Harry Beautyman #6
52'

Man Utd zamknął rywali na ich połowie, ale atakuje na stojąco.

49'

Morgan Schneiderlin uderzył z 20 metrów, ale został zablokowany. Chwilę później z dystansu przymierzył Depay - wprost w bramkarza.

47'

Żółtą kartkę otrzymał Jak McCourt.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Dwie minuty doliczone.

45'

Romero wpadł w rywala na 15 metrze, ale sędzia nie wskazał na wapno.

44'

Fatalne podanie w kierunku Rooneya, który bądź co bądź jest dzisiaj w słabej formie.

42'

Gol! Strzelił Alexander Revell.

1:1! Revell zmylił Romero i zdobył gola!

Alexander Revell #11
42'

Rzut karny dla Norhampton! Blind faulował we własnym polu karnym.

41'

Depay dośrodkował w pole karne, gdzie nie było żadnego z jego kolegów.

38'

Northampton jak na złość stworzyło sobie doskonałą okazję. Kenji Gorre uderzył bardzo silnie z lewej strony pola karnego i Romero czubkami palców sparował piłkę na poprzeczkę.

38'

Gospodarze starają się jakkolwiek odgryzać Man Utd, ale wyraźnie brakuje im umiejętności.

34'

Rooney nie przyłożył się teraz do dośrodkowania i piłka wyszła poza plac gry.

31'

Timothy Fosu-Mensah otrzymał piękne podanie od Schneiderlina, ale po jego strzale głową z dziesięciu metrów piłka trafiła w poprzeczkę. Futbolówkę do siatki skierował wprawdzie Rooney, lecz był na spalonym.

28'

Rooney do Carricka, który starał się znaleźć podaniem Rojo, ale dograł niedokładnie.

25'

Gospodarze mieli rzut rożny, ale nie stworzyli tak naprawdę większego zagrożenia pod bramką rywali.

23'

Zupełnie nieudane podanie Herrery. Trudno zgadnąć do kogo była kierowana piłka.

20'

Dośrodkowanie w pole karne Man Utd i Romero wypiąstkował piłkę.

17'

Gol! Strzelił Michael Carrick.

1:0 dla MU! Niecodzienna sytuacja, ponieważ goście mieli rzut wolny pośredni na 13 metrze. Strzał Rooneya został zablokowany, ale dobitka Carricka z linii pola karnego była już perfekcyjna.

1
14'

Manchester United nie schodzi z połowy rywali, a gospodarze bronią się bardzo głęboko.

12'

Dośrodkowanie Younga w kierunku Rooneya i Anglik nie doskoczył do piłki.

9'

Rooney jest dzisiaj środkowym napastnikiem - pierwszy raz od maja.

7'

Fatalne pudło Rooneya. Po dograniu Younga Anglik spudłował z pięciu metrów.

5'

Niezły pomysł miał Young, lecz piłkę po jego zagraniu złapał bramkarz.

4'

Korner dla United, ale piłka została wybita i przy linii bocznej faulował Blind.

2'

Depay zagrał do Rooneya, którego płaski strzał z 14 metrów poleciał prosto w bramkarza.