2
2
2
86'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Patrick Banggaard. Jannik Pollersbeck pewnie złapał piłkę.

1
1
1
2
3
86'

Jeszcze do ataku ruszyli Duńczycy.

1
1
2
4
5
84'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jeremy Toljan.

Niemcy U-21
1
1
3
3
6
81'

Dania U-21. Schodzi: Andrew Hjulsager. Wchodzi: Mathias Jensen.

1
81'
79'

Gol! Strzelił Nadiem Amiri. Świetną akcją popisał się Amiri, który otrzymał piłkę na linii pola karnego, przedryblował obrońcę i strzelił gola.

Niemcy U-21
16
10
3
5
8
76'

3
73'

Gol! Strzelił Marc-Oliver Kempf. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego świetnie do strzału złożył się Marc-Oliver Kempf, który oddał uderzenie nie do obrony pod poprzeczkę! 2:0 dla Niemców.

5
72'

W polu karnym strzelał Davie Selke, lecz w ostatniej chwili zablokował go Lasse Vigen Christensen.

1
2
1
3
2
71'

Seria rzutów rożnych dla Niemców. Bardzo groźnie było pod bramką Danii, ale ostatecznie piłka została wybita.

2
2
3
2
3
69'

Ładny strzał oddał Kenneth Zohore, lecz znów bardzo dobrze interweniował Jannik Pollersbeck.

2
2
2
3
2
66'
5
3
2
1
2
66'
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Patrick Banggaard.

3
62'

Dania U-21. Schodzi: Jakob Blaabjerg. Wchodzi: Mads Pedersen.

2
61'

Po ziemi z około 16 metrów strzelał Andrew Hjulsager. Piłka leciała obok bramki, ale i tak złapał ją Jannik Pollersbeck.

4
2
1
1
1
58'

Kolejny rzut wolny dla Danii. Tym razem strzelał Kenneth Zohore. Jannik Pollersbeck nie dal się zaskoczyć.

3
3
2
1
3
57'

Z rzutu wolnego nad bramką strzelił Mikkel Duelund.

5
5
3
2
3
57'

Dania U-21. Schodzi: Casper Nielsen. Wchodzi: Kenneth Zohore.

Casper Nielsen #14
4
4
3
6
4
56'

Będzie rzut wolny dla Duńczyków. Do bramki Niemców około 25 metrów.

4
3
5
5
6
55'

Coraz groźniejsze są akcje Niemców.

8
5
2
3
3
53'

Gol! Strzelił Davie Selke. Ładny, techniczny strzał z pierwszej piłki z 16 metrów oddał Davie Selke! Jeppe Hojbjerg nie zdołał obronić tego uderzenia. 1:0 dla Niemców.

Niemcy U-21
23
13
2
3
7
52'

Davie Selke dryblował w polu karnym Danii, ale nie zdołał oddać groźnego strzału. Chwilę później dobrze w bramce spisał się Jeppe Hojbjerg.

3
2
2
2
2
51'

Duńczycy mieli problem z wyjściem z piłką z własnej połowy. Na aut wybił ją Jeppe Hojbjerg.

3
3
1
1
2
48'

Zaskakujący strzał z dystansu oddał jeden z Niemców. Jeppe Hojbjerg nie dał się jednak zaskoczyć.

1
1
3
3
4
46'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mikkel Duelund.

1
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
1
1
1
44'

Gra znów toczy się w środkowej strefie boiska.

1
1
2
5
5
40'

Z dystansu strzelał Max Meyer. Piłkę pewnie złapał Jeppe Hojbjerg.

3
2
3
3
4
37'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Danii. Piłka została wybita przez obrońców.

4
5
5
5
5
35'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Danii. To była dobra wrzutka, ale zabrakło celnego strzału na bramkę Jeppe Hojbjerga.

5
2
4
3
4
33'

Po indywidualnej akcji z około 16 metrów strzelał Marcus Ingvartsen. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

4
2
2
2
3
32'

Po dośrodkowaniu w pole karne Niemców niecelnie główkował Marcus Ingvartsen.

3
2
1
4
2
31'

Andrew Hjulsager wpadł w pole karne Niemców i oddał strzał z ostrego kąta. Dobrze zachował się Jannik Pollersbeck, który zdołał wybić piłkę.

4
2
1
2
1
30'

Nieco śmielej do ataku ruszyli Duńczycy. Brakuje im jednak dokładności przed bramką rywala.

4
2
2
1
3
27'

Ładne dośrodkowanie w pole karne Niemców. Piłkę dobrze wypiąstkował jednak Jannik Pollersbeck.

5
5
2
2
2
25'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Danii. Piłka wyszła jednak poza boisko.

4
3
3
3
5
22'

Serge Gnabry po ładnej indywidualnej akcji zagrał przed bramkę Danii, skąd bardzo niecelny strzał oddał Max Meyer.

2
1
2
2
4
21'

Jeremy Toljan wbiegł z piłką w pole karne, lecz nie zdołał jej już utrzymać na boisku. Z tej akcji nic nie wyszło.

1
1
1
2
18'

Dania skupia się głównie na defensywie. Niemcy szukają natomiast swojej szansy na gola.

5
4
4
3
3
16'

Spokojne tempo meczu. Niemcy rozgrywają piłkę.

4
3
2
1
3
13'

Z rzutu wolnego strzelał Maximilian Arnold. Piłka trafiła w mur.

3
2
3
4
4
13'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lasse Vigen Christensen.

2
11'

Po zagraniu ze skrzydła na piłkę w polu karnym Danii nabiegł Mitchell Weiser. Jego uderzenie było jednak niecelne.

3
3
4
4
5
9'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska.

5
3
3
3
3
6'

Ładne zagranie w pole karne Danii, lecz dobrze zachował się bramkarz Jeppe Hojbjerg, który w porę złapał piłkę.

2
2
5
2
2
5'

Zanosiło się na groźną akcję Danii, lecz dobrą interwencją w defensywie popisał się Niklas Stark.

4
4
4
4
4
3'

Z dystansu niecelnie strzelał Maximilian Arnold.

2
2
5
2
3
2'

Odważnie zaczęli Duńczycy. Przed chwilą doszło do zamieszania w polu karnym Niemców, ale ostatecznie piłka została wybita.

3
3
3
2
3
20:15

W swoim pierwszym meczu na turnieju Niemcy wygrali 2:0 z Czechami. Dania natomiast z Włochami przegrała 0:2.