Copa del Rey: 1/8 finału, pierwsze mecze

2
88'

Bardzo niecelny strzał Davida Garcii.

86'

W końcu ładna akcja Las Palmas! Vicente strzelił z ostrego kąta i Miguel Angel Moya odbił piłkę do boku.

81'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Kevin-Prince Boateng.

1
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał David Garcia.

David Garcia #5
UD Las Palmas
1
2
78'
ZMIANA

Zmiana w Las Palmas. Schodzi: Felix Asdrubal. Wchodzi: Mateo Garcia.

wchodzi Wchodzi
Mateo Garcia #19
schodzi Schodzi
Felix Asdrubal #25
1
78'

Powinno być 3:0! Antoine Griezmann z najbliższej odległości trafił w bramkarza, a piłka po dobitce Correi poleciała daleko w trybuny.

75'
ZMIANA

Atletico. Schodzi: Gabi. Wchodzi: Nicolas Gaitan.

73'
ZMIANA

Zmiana w Las Palmas. Schodzi: Jonathan Viera. Wchodzi: Kevin-Prince Boateng.

72'

Jeden z piłkarzy Las Palmas niecelnie główkował po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

2
71'

Żółtą kartkę otrzymał Sime Vrsaljko.

Atletico Madryt
1
68'
ZMIANA

Zmiana w Las Palmas. Schodzi: Roque Mesa. Wchodzi: Javi Castellano.

Javi Castellano #18
Roque Mesa #15
1
65'

Angel Correa uderzył po ziemi z ostrego kąta. Na posterunku bramkarz Las Palmas.

63'
ZMIANA

Atletico. Schodzi: Kevin Gameiro. Wchodzi: Angel Correa.

63'
ZMIANA

Atletico. Schodzi: Juanfran. Wchodzi: Jose Maria Gimenez.

60'

Odpowiedź Atletico - Kevin Gameiro strzelił z półwoleja obok bramki. Atletico ma coraz więcej szans na kontrataki.

59'

Ładna akcja Jonathana Viery. Pomocnik Las Palmas poczarował przed polem karnym, ale strzelił w sam środek bramki Atletico.

57'

Strzał z rzutu wolnego nie sprawił żadnego problemu bramkarzowi Atletico.

1
53'

Jonathan Viera strzelił z dystansu, ale piłka przeleciała wyraźnie nad poprzeczką.

51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Kevin Gameiro. Kapitalna akcja Atletico i gol na 2:0! Sime Vrsaljko dośrodkował na długi słupek, Gameiro zgrał głową do środka, a Griezmann wpakował piłkę do siatki z najbliższej odległości. Całą akcję rozpoczął najlepszy na boisku - Koke.

48'

Groźnie pod bramką Las Palmas! Koke świetnie wypuścił w pole karne Gameiro, który w decydującym momencie nie trafił w piłkę.

47'

Żółtą kartkę otrzymał Gabi.

1
46'

Początek drugiej części gry.

44'

Bardzo groźna okazja dla Las Palmas! Dani Castellano uderzył w kierunku bramki, Astrubal chciał zmienić tor lotu piłki, lecz nieczysto w nią trafił i mógł tylko złapać się za głowę.

42'

Nic się nie zmieniło. Las Palmas rozgrywa, Atletico całą jedenastką na własnej połowie.

1
38'

Po bramce niewiele dzieje się w Las Palmas. Gospodarze mają sporą przewagę w posiadaniu piłki, ale gra toczy się głównie w środku boiska.

34'

Robi się coraz ostrzej. Piłkarzom i trenerom zaczynają puszczać nerwy.

1
32'

Żółtą kartkę otrzymał David Simon.

David Simon #2
1
4
30'

Żółtą kartkę otrzymał Koke.

1
3
30'

Po bramce Atletico oddało inicjatywę. Gospodarze starają się odpowiedzieć, jednak mają problem z zaskoczeniem defensywy Diego Simeone.

1
27'

Zasłużone prowadzenie Atletico, które dominowało i stworzyło sobie więcej podbramkowych okazji.

1
23'
GOOOOOOL!!!

Bramka dla Atletico! Koke oddał płaski strzał z 15 metrów i piłka wpadła do siatki Las Palmas.

9
1
22'

Jedna z nielicznych okazji dla Las Palmas. Po sytuacyjnym strzale piłka wpadła jednak w rękawice bramkarza Atletico.

1
18'

Juanfran silnie uderzył z dystansu i Raul Lizoain instynktownie odbił piłkę przed siebie.

2
15'

Zza pola karnego w boczną siatkę trafił Koke. Robi się coraz groźniej w "szesnastce" Las Palmas.

1
13'

Kevin Gameiro znalazł się w bardzo dobrej sytuacji, ale zwlekał ze strzałem i ostatecznie został zablokowany.

1
10'

Coraz większą przewagę ma Atletico Madryt, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku -> TUTAJ.

2
6'

Przesunięty na pozycję prawego pomocnika Juanfran groźnie dośrodkował w pole karne, jednak na posterunku stał golkiper Las Palmas.

2
2'

Z rzutu wolnego uderzył Jonathan Viera, ale żadnych problemów ze złapaniem piłki nie miał Miguel Angel Moya.

3
21:00

Las Palmas świetnie spisuje się na własnym podwórku. W 9 dotychczasowych meczach tego sezonu odnieśli 5 zwycięstw i 4 remisy. Poprzednia porażka gospodarzy na Estadio de Gran Canaria miała miejsce w marcu zeszłego roku, gdy na Kanary przyleciał zespół Realu Madryt.

1
21:00

Oba zespoły miały okazję spotkać się w ramach rozgrywek Primera Division w połowie grudnia. Wtedy na stadionie Atletico gospodarze skromnie wygrali 1:0.

21:00

Na Estadio de Gran Canaria odbędzie się pierwszy mecz 1/8 finału Pucharu Króla pomiędzy UD Las Palmas i Atletico Madryt. Rewanż już za tydzień.