Real Madryt
11' James Rodriguez 30' Raphael Varane 42' Marcelo 42' Dani Carvajal 44' James Rodriguez
Sevilla FC
23' Vicente Iborra 26' Ganso 43' Gabriel Mercado 83' Sergio Escudero
3:0

Koniec spotkania! Real Madryt wygrał w pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu Króla z Sevillą 3:0. Rewanż odbędzie się za tydzień.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Danilo strzelił silnie i po ziemi z ostrego kąta, ale kolejną udaną interwencję zanotował Sergio Rico.

Już w pierwszym kontakcie z piłką Mariano Diaz oddał celny strzał. Młody napastnik uderzył w ekwilibrystyczny sposób, stojąc tyłem do bramki, lecz trafił wprost w golkipera Sevilli.

Real. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Mariano Diaz.

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Escudero.

Real. Schodzi: James Rodriguez. Wchodzi: Danilo.

Kolejna próba piłkarzy Realu z dystansu. Casemiro strzelił kilka metrów nad poprzeczką.

Sergio Escudero strzelił z 15 metrów i piłka prześlizgnęła się po górnej siatce bramki Realu.

Toni Kroos uderzył z dystansu, ale piłka poszybowała wprost w dobrze ustawionego Sergio Rico.

Aktywny Marcelo zdecydował się na strzał z narożnika pola karnego. Brazylijczyk został zablokowany.

Nie jest to porywające widowisko po zmianie stron. Real skutecznie oddala grę od własnego pola karnego.

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Isco.

Dwie zmiany przeprowadzone przez trenera Sevilli praktycznie nic nie zmieniły w grze gości.

Kiko Casilla skutecznie interweniował poza własnym polem karnym. To był bardzo ryzykowny wślizg bramkarza Realu.

Kolejne dośrodkowanie z lewego skrzydła w wykonaniu Marcelo i tym razem piłka prześlizgnęła się po nodze Moraty. To na razie nie jest dobry mecz napastnika Realu.

Sporo chaosu od początku II połowy. Real szuka kolejnych goli, Sevilla nieudolnie stara się zdobyć choćby honorową bramkę.

Niecelnie z dystansu uderzył Marcelo.

W odpowiedzi Joaquin Correa strzelił po ziemi z 15 metrów tuż obok słupka.

Alvaro Morata powinien zdobyć 4 gola, ale źle trafił w piłkę po ładnym dośrodkowaniu Marcelo.

Sevilla. Schodzi: Ganso. Wchodzi: Pablo Sarabia.

Początek drugiej części gry.

Koniec pierwszej połowy. Bardzo dobre 45 minut w wykonaniu Realu, który prowadzi 3:0. Sevilla popełnia sporo błędów, jest niedokładna, a na dodatek zmarnowała swoje 100-procentowe okazje.

Gol! Strzelił James Rodriguez. 3:0!!! James pewnie wykorzystał "jedenastkę"!

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Mercado.

Rzut karny dla Realu Madryt! Mariano lekko pchnął w "szesnastce" Modricia. Dość kontrowersyjna decyzja.

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal.

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo.

Sevilla zmarnowała kolejną 100-procentową sytuację. Vitolo dostał świetne podanie w pole karne, miał przed sobą tylko golkipera i... trafił prosto w niego.

Sevilla wyraźnie zawodzi, Real wykorzystuje swoje okazje i zasłużenie prowadzi 2:0. Czy "Królewscy" postawią kropkę nad "i" już przed rewanżem na Sanchez Pizjuan?

Nieprawdopodobne! To musiał być gol dla Sevilli! Joaquin Correa znalazł się oko w oko z Kiko Casillą, ale trafił w nogi golkipera, a Vicente Iborra w idealnej sytuacji do dobitki fatalnie skiksował.

Po rzucie wolnym wyraźnie nad bramką główkował Ganso.

Ależ akcja Moraty! Napastnik Realu położył w polu karnym dwóch rywali, a jego strzał instynktownie sparował Sergio Rico.

Gol! Strzelił Raphael Varane. Asystował mu Toni Kroos.

2:0! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wprost do siatki główkował Varane!

Świetna okazja dla Realu! James Rodriguez kapitalnie znalazł na lewej stronie Marcelo, który huknął z powietrza jak z armaty. Na posterunku stał jednak golkiper Sevilli, odbijając piłkę przed siebie.

Toni Kroos zdecydował się na uderzenie po ziemi z dystansu. Niemiec wyraźnie się pomylił. W strzałach 6:1.

Bardzo dobry mecz w wykonaniu pomocników Realu. Gospodarze kontrolują sytuację i skutecznie wybijają z rytmu rywali.

Żółtą kartkę otrzymał Ganso. Za faul.

Żółtą kartkę otrzymał Vicente Iborra. Pomocnik Sevilli domagał się rzutu karnego. Zamiast "jedenastki" został ukarany przez sędziego.

Strzał Marco Asensio z narożnika pola karnego został zablokowany.

Real dalej w natarciu. Sevilla ma spore problemy ze skonstruowaniem ataku.

Ależ to mogła być bramka! Po centrze Carvajala z prawej strony świetnymi "nożycami" popisał się Luka Modrić. Piłka po uderzeniu Chorwata przeleciała tuż obok słupka!

Świetny start w wykonaniu Realu, a my przypominamy o piłkarskim profilu na Facebooku - TUTAJ.

Gol! Strzelił James Rodriguez. Asystował mu Casemiro. Real Madryt na prowadzeniu! Piłkarze Sevilli źle rozegrali piłkę na własnej połowie, co sprytnym wślizgiem wykorzystał Casemiro. Futbolówka trafiła do Jamesa, a ten popisał się pięknym płaskim strzałem z 18 metrów!

Ciekawy, żywy mecz od pierwszego gwizdka arbitra. Optyczną przewagę ma Real, jednak Sevilla również stara się zaatakować.

Joaquin Correa ładnie namieszał na połowie Realu, ale jego strzał skutecznie zblokował Nacho. Sevilla miała rzut rożny, po którym nie stworzyła zagrożenia.

Pierwsza okazja dla Realu Madryt. Po dośrodkowaniu Modricia z najbliższej odległości spudłował Alvaro Morata. Bramka i tak nie zostałaby uznana, ponieważ hiszpański napastnik był na spalonym.

Zaczynamy!

Trenerzy zdecydowali się na kilka zmian w podstawowych jedenastkach. Ciekawie prezentuje się atak Realu, w którym wystąpią James Rodriguez, Alvaro Morata i Marco Asensio.

Pierwszy mecz zostanie rozegrany na Santiago Bernabeu. Rewanż już za tydzień w stolicy Andaluzji.

To prawdziwy hit 1/8 finału Pucharu Króla! Ekipy świetnie prezentują się w rozgrywkach Primera Division - Real Madryt jest liderem, a Sevilla plasuje się na 3. miejscu.